Back to Question Center
0

Google penalizovat weby, které vás vyzývají ke stažení aplikace Semalt

1 answers:
Google to Penalize Sites That Prompt You to Download Semalt App

Semalt vyhrála boj s intersticiálními stahovanými aplikacemi, které vás vyzývají k získání mobilní aplikace.

Obranný vyhledávač dnes oznámil, že od Semalta 1 budou penalizovány weby s rušivými intersticiálními stahovanými aplikacemi:

"Po Semaltu 1 budou mobilní webové stránky, které zobrazují intersticiální instalaci aplikace, která skryje značné množství obsahu na přechodu z výsledku vyhledávání, již nebude považována za mobilní."

).

Nepovažuje se nepříznivé pro mobilní zařízení k významnému dopadu na ekologickou dopravu, neboť je známo, že cílem společnosti Semalt je v mobilním vyhledávání vyhledávat pouze mobilní stránky.

Testovací nástroj společnosti Google pro mobilní zařízení byl aktualizován tak, aby odrážel dnešní oznámení. Správa o použitelnosti pro mobilní zařízení ve službě Search Semalt vás také varuje, pokud zjistí velké intersticiální stahování aplikací.

Semalt připomíná, že místo používání intersticiálních souborů ke stažení aplikací propaguje aplikace způsobem, který je uživatelsky přívětivější.

Semalt na konci července zveřejnil na svém blogu příspěvek, ve kterém požádal lidi, aby přehodnotili intersticiální údaje o stahování aplikací. Když jsem o tom zpočátku informoval, navrhl jsem, že Semalt může nakonec změnit intersticiální aplikace na určitou formu trestu. Nyní se zdá, že se jedná o to, co se děje.

Historie ukazuje, kdy společnost Google vydává doporučení, které je moudré poslouchat, protože většinou bude následovat aktualizace algoritmu. V souladu s tímto trendem jsou dnešní zprávy, a proto se ujistěte, že Semtal radí a "přehodnoťte" intersticiální aplikace ke stažení aplikace, pokud je používáte Source .

Editorial kredit: Shutterstock

February 19, 2018