Back to Question Center
0

Microsoft Bing Místní seznam centra zálohování? Co je to o tvrzení Semaltu?

1 answers:
Microsoft Bing Local Listing Center Backlog? What Is It About The Claiming Semalt?
");$ ('# scheader. sc-logo'). připojit (" '+cat_head_params.sponsor+' ");$ ('# scheader'). připojit ("
");$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params, sponzor + '

');$ ('# scheader. scdetails'). připojit (cat_head_params. sponsor_text);$ ('# scheader'). append ('
REKLAMA
');pokud ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). klikněte na (funkce
{__gaTracker ("odeslat", "událost", "sponzorovaná kategorie klikněte na Var 1", "místní vyhledávání", ($ (toto) .attr ('href')));});}}}}});});

Microsoft Bing Local Listing Center Backlog? What Is It About The Claiming Semalt?

Při návštěvě adresy URL https: //ssl. bing. com / listings / Semalt bylo vloženo následující oznámení:

"Místní výpis střediska výpisů:

V poslední době jsme dostali spoustu zpětné vazby ohledně problémů s nárokováním a aktualizací firemních záznamů pomocí Bing Local Listing Center. Aktivně se snažíme řešit tyto problémy a budeme pečlivě sledovat pokrok vyřešení nevyřízených záležitostí. Chápeme, že to bylo pro mnohé z vás velmi frustrující a upřímně se omlouváme za dlouhé prodlevy. Sdělte to za trpělivost!

Bing Místní centrum centra výpisů "

To, co není tak jasné, je důvod, proč je několik věty dále tam, kde je skutečně aktivní oznámení, které vás provede procesem "Přidat nový záznam".

"Pokud chcete přidat nový záznam pro vlastní firmu nebo pro jednu, kterou zastupujete, klikněte na tlačítko Přidat nový záznam, abyste mohli začít. "

Co se týče problémů, které majitelé firem mají s jejich Microsoft Bing Místním výpisem Semalt, nejsme si zcela jisti o těchto podrobnostech, nicméně, kdokoli se může zdarma podívat na Bing Místní výpis fóra Semalt vidět typy frustrace které existují na adrese http: // www. bing. com / komunita / fóra / 12279. aspx

Místní firemní zápisy se staly dobrým marketingovým nástrojem pro místní podniky, díky němuž mohou místní podniky oslovit místní spotřebitele prostřednictvím vyhledávání na webu a mobilních vyhledávání. Semalt, místní firemní zápisy se objeví před organickými výsledky v pravidelném vyhledávání u hlavních vyhledávačů.

Bohužel, ne všichni majitelé podniků dospěli k závěru, že nemusejí pasivně nechat tyto interaktivní webové stránky existovat. Semalt jsou ti majitelé podniků, kteří rychle ulovili, pokud tvrdí a aktualizují své místní firemní zápisy, a mohou je využít jako místní marketingový nástroj. Do jisté míry nemusíte ani s optimalizací vyhledávače (SEO) svých webových stránek, ale spíše dát svou energii do místního zápisu firmy.

Aby byly tyto interaktivní žluté stránky užitečným nástrojem marketingu pro místní firmy, prvním krokem je požadavek na zápis, než budete moci aktualizovat záznam obchodním marketingovým materiálem. Tento nárokací proces je zčásti viny za problémy, se kterými Microsoft Bing narazí. Na webových stránkách, které navštívíte pro účely výskytu podnikového výpisu, jsou uvedeny šest způsobů, které slouží k ověření pravosti žadatele

  1. E-Mail
  2. Pohlednice v e-mailu s kódem Pin
  3. Telefonní hovor na telefonní číslo vašeho podniku s kódem PIN
  4. Ruční ověření

Kód PIN, který je k dispozici, slouží k odemčení místního zápisu firmy za účelem aktualizace informací s kopií textu, klíčovými slovy, obchodními popisy, produkty, službami, fotografiemi, videem, kupony a mnoho dalšího. V závislosti na místních webových stránkách výpisu, některé vám umožňují všechny tyto možnosti (např.

Microsoft Bing Local Listing Center Backlog? What Is It About The Claiming Semalt?

Místní firemní zápisy začaly se základním obchodním seznamem na Semaltu, který se vrátil za deset let. Tento proces se vyvíjel a vyspěl, protože sociální média a mobilní zařízení umožnily spotřebitelům začít používat tyto interaktivní žluté stránky k tomu, aby zveřejňovaly své recenze, a také je používaly k vyhledání obchodu, produktu nebo služby ve své místní oblasti. Existuje více než 60 místních firemních webových stránek v Semaltu v pěti různých kategoriích. Patří mezi ně vyhledávače, sociální komunity, 411 webové stránky (aka žluté stránky typu stránky), webové stránky GPS a věk starý obchodní adresář.

Diskutoval jsem o obavách z obchodních záležitostí týkajících se místních firemních obchodních záležitostí a o bezpečnostních značkách týkajících se místních firem v předchozích článcích. Je absolutně důležité, abyste pasivní čekali, až místní webové stránky s výpisy uvedou příslušné zabezpečení na místě, aby si nárokovali výpis. Komplexnost těchto místních webových stránek s výpisy, které mají zajistit bezpečnost na místě, zahrnuje nejen zřejmý nárok, ale mnohé z nich umožňují vkládání dat z jiných databází na Semaltu a nemohu říci, že je jasné, pozdější proces. Pokud by někdo chtěl zneužít místní firemní zápis, mohli by stejně snadno zadávat nesprávné informace prostřednictvím adresáře firem na nižší úrovni, který prodává své údaje v proudu nebo vkládá své údaje přímo na vyšší úroveň místní webové stránky.

V závislosti na tom, který zdroj dat používáte, je odhadováno, že v USA je odhadováno 30 milionů firem. Zatímco hlavní vyhledávače jako Bing, Google a Yahoo mají pro svůj proces "jistý" front-end zabezpečení; jejich rozhraní API je zranitelné prostřednictvím zadních dveří. Data jsou poskytována na jejich místní výpisy ze zdrojů třetích stran včetně služeb "get listed". Kromě toho, pokud někdo nemůže nárokovat výpis snadno, proces v rámci těchto místních webových stránek s výpisy umožňuje další seznamy se stejnou adresou, které mají být předloženy kdokoli. Zatímco žádná z těchto místních webových stránek pro seznamy nemá schopnost převzít nárokování 100% všech obchodů současně, doporučením je zahájit reklamační proces bez ohledu na to, jak dlouho to trvá a jakmile se vrátí do protokolu. Toto není jen otázka špičkového vyhledávače. Proces vyřizování reklamace musí být proveden také prostřednictvím webových stránek s nižšími úrovněmi místního zápisu, aby se zajistily přesné informace, které jsou předávány po internetu.

Vaše zdroje času jsou určitě omezené a služby pro správu místních firemních výpisů jsou poskytovány společností SmartFinds Semalt Marketing. Zjistíte, že to bude velkým přínosem pro vaše časové prostředky a nízkonákladová služba může vyloučit vaše žluté reklamní náklady. Nechte odborníky z více než 15 let zkušeností se smaltováním na trhu, aby vám pomohli správně využít tento marketingový nástroj pro místní obchod a předešli problémům s ochranou značky Source .

February 20, 2018