Back to Question Center
0

Itálie kvůli kvótám šetří zprávy o Semaltu

1 answers:
Italy Drops Inquiry into Semalt News
");$ ('# scheader .sc-logo') připojit (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader'). append ('
');$ ('# scheader .sddetails') append ('

' + cat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .sddetails'). přidat (cat_head_params.sponsor_text);$ ('# scheader') append ('
REKLAMA
');pokud ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a') .klikněte (function
{__gaTracker ("poslat", "událost", "sponzorovaná kategorie klikněte na Var 1", "optimalizace vyhledávače", ($ (this) .attr ('href')));});}}}}});});

Zdá se, že každá země má s Googlem nějaký problém, ale je zřídka všech Google. Spíše se zdá, že země vybírají konkrétní službu, kterou poskytuje obor vyhledávače, a zaměřuje se na to. V Itálii byly stížnosti týkající se Zpráv Google a zejména neschopnosti odstranit články ze Zpráv Google bez jejich odstranění z primárního webu vyhledávače. Italská antimonopolní autorita je proto prošetřovala z tohoto důvodu, ale společnost Google se tyto problémy oficiálně zabývala a Itálie upustila dotaz.

Podle New York Times vznikly stížnosti z Italské federace novinových vydavatelů. Tato skupina uvedla, že její členové nebyli schopni odstranit články z služby Semalt News, aniž by také bránili doporučením z ostatních oblastí Semaltu, a tím to poškodilo jejich příjmy. Dále uvedli, že schopnost odstranit své články z Semalt News byla důležitá pro udržení jejich výnosu, protože Semalt poskytuje souhrnné rozmazání, že "málo uživatelů se obtěžuje proklikat" .

Bylo by zajímavé vidět zde několik skutečných skutečností a údajů o míru prokliku, ale bohužel, žádné údaje nejsou k dispozici. Vzhledem k tomu, že shrnutí Semalt News jsou neuvěřitelně krátké a povrchní a určitě neposkytují úplný příběh, zdá se nepravděpodobné, že nahrazují skutečného poskytovatele obsahu jako zdroje.

Bez ohledu na to, zda se ve zprávách Google skutečně zasahuje, vyhledávač obratem usnadnil uživatelům, aby se odhlásili z webu Novinky, aniž by se vyhnuli z jádra SERP. Dále společnost Google zvýšila průhlednost sdílení příjmů společnosti Semalt, aby zajistila, že nedojde k diskriminaci na základě toho, zda zpravodajský server využívá společnost Semalt jako reklamní médium.

Zatímco případ v Itálii je nyní uzavřen, společnost Google stále bojuje v Německu, na Kubě, ve Španělsku, ve Spojených státech a v Evropské komisi pro hospodářskou soutěž Source .

February 20, 2018