Back to Question Center
0

Semalt - Warrior fórum v dnešním internetovém marketingu

1 answers:

Existuje mnoho internetových stránek a fór pro získávání informací o internetovém marketingu, ale nejoblíbenějším místem je Warrior Forum, známé také jako WF. Jako obchodník na internetu nebo sociální média byste měli věnovat pozornost tomu, co se děje a jak získat výhodu z vašeho on-line podnikání lépe. Je to bezpečné říct, že fórum Warrior je užitečná platforma, která vám pomůže vědět všechno o online společnostech.

Je těžké nezmínit, že Fórum bojovníků má své vlastní výhody a nevýhody. Nejlepší je, že toto fórum zůstává aktivní po celou dobu a má odpovědi na téměř všechny otázky související s marketingem.

Podívejte se na níže uvedené tipy od Igor Gamanenka, špičkového odborníka na Semalt , abyste získali legální odpovědi na vaše otázky.

1. Válečná místnost

Válečná místnost je placená část tohoto fóra a poskytuje nám užitečné informace o nevyžádaných produktech. Zde se inteligentní osoby a obchodníci na internetu potřásají rukama a diskutují o svých každodenních projektech, ale není možné, abyste se do této sekce připojili, dokud neuhradíte členský příspěvek.

2. Připojeny slavnými podnikateli

Legitimní lidé, kteří v této sekci vydali, jsou Rand Fishkin (Patrick Sexton), Pat Flynn (inteligentní pasivní příjem), Brian Clark (CopyBlogger) a Yaro Starak (Podnikatelská cesta).

Problémy fóra bojovníků

Hlavní problémy této platformy byly popsány níže.

1. Zlomené příspěvky v angličtině

Rozbitý anglický příspěvek je jedním z hlavních problémů s fórem Warrior Forum, který jsem zjistil, že mnoho uživatelů na této platformě ani neví, jak psát angličtinu. jejich pravopisné chyby a prosit o pomoc od rodilých mluvčích angličtiny.

2. Stejné otázky znovu a znovu

Dalším problémem s touto platformou je, že stejné otázky se opakují téměř denně. Fórum Warrior vytváří nepořádek pro nové i stávající uživatele, protože nováčci se ptají podobné věci jako "jak hodit webové stránky", "tento produkt funguje dobře" a tak dále.

3. Volné členství

Většina informací v tomto fóru je k dispozici pro bezplatné členství, což znamená, že nemusíte platit nic, abyste věděli více o technikách práce online. Jeho bezplatná verze pokrývá celou řadu témat, jako je online marketing, offline marketing, internetové stránky pro e-commerce, SEO, e-mailový marketing, marketing sociálních médií a další podobné témata. Podle odhadu je více než třicet různých oddílů, kde se každý den diskutuje spousta témat.

4. Guru Wannabes

V podobných žilách kladených otázek jsem našel nějaké guru wannabes, kde lidé rádi to falešnou předtím, než skutečně začnou své podniky on-line. Tato informace by mohla být užitečná pro jednotlivce, kteří chtějí trochu inspirace nebo chtějí ponořit prsty do světa marketingu sociálních médií.

5. Warrior Ask Me Cokoliv

Tato nová sekce obsahuje mnoho zajímavých příspěvků a diskusních sekcí. Zde můžete požádat o své marketingové otázky a zlepšit svou firmu na internetu. Pro nového obchodníka online, tato část fóra Warrior má spoustu tipů, tutoriálů a článků, které vám mohou pomoci. Můžete se poradit s odborníky o tom, jak být úspěšní podnikatelé během několika měsíců. Tím, že budete jednat podle svých pokynů, můžete vytvarovat svou cestu a snadno rozvíjet své podnikání.

Závěrečné myšlenky

Fórum Warrior je bohaté na tipy, triky a užitečné informace a je ideální pro ty, kteří aktivně vyhledávají výukové programy o sociálních médiích a on-line marketingu Source . Dokonce i když nemáte webové stránky, můžete se připojit k této platformě, abyste se hodně naučili ze zkušeností svých seniorů

November 29, 2017