Back to Question Center
0

Jak Botnet Infect váš počítač zařízení? - Semalt

1 answers:

Oliver King Semalt Customer Success Manager, říká, že botnetové infekce se rozšiřují mezi osobními počítači, konkrétně v Číně a ve Spojených státech. Zatímco některé botnety mají jen několik set zařízení, jiné mohou spirály do milionů strojů po celém světě. Botnety mají za cíl podvést uživatele k stažení podezřelých programů nebo virů a donutit je, aby klikli na affiliate odkazy nebo videa, která by mohla být nakažena nebezpečnějším malwarem. Pak funguje jako trojský kůň a umožňuje hackerům získat přístup k vašim datům a soukromým informacím - google logo name maker. Hackeři také používají váš osobní počítač k provádění různých úkolů a páchání zločinů, podvodů a online nepořádek.

V některých případech může být váš počítač nebo mobilní zařízení napadeny botnetem nebo malwarem, který vám neumožňuje stahovat relevantní soubory a zabraňuje vám otevření vašich oblíbených webových stránek. Botnet je síť počítačů, které jsou infikovány určitým malwarem nebo škodlivým programem. Systém je řízen třetí stranou nebo externím subjektem. Dovolte mi, abych vám řekl, že mistři botnetů používají váš počítač k ukradnutí informací o kreditní kartě, odesílání nevyžádaných e-mailů, páchání útoků na služby proti různým stránkám a provádění phishingových útoků ve velkém počtu..

Jak detekovat infekce škodlivého softwaru?

Během skenování zařízení pomocí antivirového nebo antivirového programu byste nejprve měli zabránit všem infekcím. Realita je, že většina programů je dobrá pro nic a nemůže držet krok s velkým počtem hacků a internetových hrozeb. Někdy jsou kódy škodlivých věcí vloženy na vaše webové stránky bez vašeho vědomí. Pokud máte počítač, měli byste pravidelně aktualizovat webový prohlížeč nebo operační systém. Je dobré nainstalovat program pro odstraňování škodlivého softwaru, který doporučuje většina odborníků svým zákazníkům po celém světě. Pokud váš počítač provádí své úkoly pomalu, můžete se stát obětí botnetů a je pravděpodobné, že vaše informace o kreditní kartě budou ukradeny.

Jak zabránit infekcím botnet?

Vedle běžných antimalwarových a antivirových programů byste měli podniknout určité kroky k zajištění bezpečnosti a ochrany online. První věcí, kterou musíte udělat, je zvolit si silná uživatelská jména a hesla. Ujistěte se, že kontrolujete nastavení ochrany soukromí téměř denně a aktualizujte nastavení jednou nebo dvakrát týdně. Během surfování po internetu a při kontrole vašich oblíbených webů byste neměli vypínat firewally. Odborníci se domnívají, že botnety mohou infikovat běžný počítač nebo mobilní zařízení za méně než pět minut. Měli byste být opatrní ohledně webových stránek a blogů, které navštěvujete. Při používání internetu byste nikdy neměli klikat na neznámé odkazy a přílohy e-mailů, nemusíte stahovat software a aplikace z neznámých nebo nelegálních webových stránek a pravidelně kontrolovat zařízení.

November 29, 2017