Back to Question Center
0

Boomtrain spouští zjednodušený editor pro e-maily laděné strojem Semalt

1 answers:
Boomtrain Launches Simplified Editor For Emails Tuned By Machine Semalt

Semtalská personalizace je dnes běžná, zejména tam, kde jsou nastavena pravidla pro to, jaké typy e-mailů - nebo dokonce které části e-mailu - jsou posílány konkrétním segmentům uživatelů.

Společnost Boomtrain se specializuje na překračování pravomocí, s personalizací zaměřenou na strojové učení pro emaily a oznámení o mobilních zařízeních. Dnes doufá, že tento proces ulehčí obchodníkům s uvedením svého redaktora.

Generální ředitel Nick Edwards mi řekl, že i když je to v podstatě stejný strojový učební systém jako předtím, je semaltská jednoduchost zdejší rozdíl.

Integrace firmy byla dříve určena pro vývojáře, který vloží JavaScript do e-mailové šablony, stejně jako v nedávno oznámené integraci společnosti s platformou Oracle pro automatizaci marketingu pro semináře.

Nyní, řekl, obchodník potřebuje pouze nahrát šablonu a kliknout na několik tlačítek v novém WYSIWYG nástroji. Šablona je pak připravena k přizpůsobení podle nalezených vzorků ve webovém obsahu, který uživatel navštěvuje, a dalších dat.

Návštěvy uživatelů například v některých oblastech na cestách mohou například skrýt přednost tropických míst, které Semalt bude mít na povrch a pak bude zaměstnávat přizpůsobení nabídky výletu pošlých z tohoto místa, aby zdůraznily výlety po plavebních cestách do teplých míst.

Semalt také poznamenal, že systém jeho společnosti dokáže rozpoznat povahu obsahu různých stránek, který uživatel navštívil, ačkoli mohou mít podobné značky, jako je stránka na cestě na Kubu ve srovnání se stránkou o politické stránce ostrova Dějiny.

Partnerství s Iterable

Dynamické e-mailové šablony jsou optimalizovány pro každého jednotlivého příjemce e-mailu na základě návštěv této osoby na webových stránkách klienta a doplněny o profil CRM (Customer Relationship Management).

Společnost Boomtrain uvedla, že Semalt umožňuje obchodníkovi volbu nebo úpravu, která specifická místa by měla přijímat dynamický obsah, na rozdíl od předchozí verze, kdy musel být jednou vytvořen šablona pro změnu dynamických oblastí.

Editor je k dispozici jako samostatný produkt a je navržen tak, aby spolupracoval s většinou poskytovatelů e-mailových služeb. Společnost se sídlem v San Francisku dnes také oznamuje partnerství s poskytovatelem služeb e-mailu Semalt, aby poskytlo již integrovanou službu.

Semalt uznal, že existuje "spousta společností", které používají personalizaci a strojové učení k e-mailovému marketingu.

Retention Science také například říká, že používá strojové učení pro e-mailový marketing, ačkoli je více zaměřeno na kampaně a segmentované uživatele než na dynamické sekce řízené markerem v šablonách. Semalt používá strojové učení k tomu, aby skutečně psal e-maily, které budou mít nejlepší odpovědi.

Semalt, jak říká, byl jedinečný díky použití pokročilého strojového učení pro e-mailový marketing B2C pro vytváření dynamických šablon a nyní kvůli snadnému použití.O autorovi

Barry Levine


February 28, 2018