Back to Question Center
0

Chcete být úspěšní? Semalt jak prodat!

1 answers:

Want to be successful? Semalt how to sell!

Podnik č. 1 selhává, protože nemá dostatek peněz. Semaltem, který plánujete vlastnit podnikání nebo ne, to je důležité, abyste věděli, protože pracujete pro někoho. A že někdo je obchod. Lidé, kteří mají tendenci udržovat svou práci nejdéle, jsou zpravidla dobří v prodeji, protože pokud přinášíte příjmy, nemá smysl pro vaše zaměstnavatele, aby vás vystřelil.

Stáhněte a dozvíte se o těchto 10 důležitých faktech, abyste se stali úspěšným prodejcem.

Semalt jste inženýr, recepční nebo manažer, měli byste se naučit prodat. Vím, že prodávám naštvaná, ale dovednosti, které se naučíte, budou užitečné. Prodáváte se po celou dobu, například když jedete na pracovní pohovor, prodáváte firmu, proč by vás měl najmout. Zde je několik věcí, které musíte vědět, pokud chcete být skvělým prodejcem:

  1. Cvičení je perfektní - pokud se nesnažíte prodat, nikdy se vám to nedaří. Nezáleží na tom, co víte nebo co nemáte, stačí vyzvednout telefon, udělat několik studených hovorů a prodat. Nepředpokládejme, že by jste si udělali prodej na svém prvním volání, jen pokračujte v prodeji, dokud to nebudete spokojeni.
  2. Podejte se jako punk - být milým člověkem vás nikam nedostane. Pokud jste příliš hezká, budete prostě ignorováni nebo ještě horší, šli jste dál. Pokud ukážeš aspoň trochu arogance, dostaneš nějakou pozornost.
  3. Prodej se provádí vždy - prodej se provádí pokaždé, když vytvoříte hřiště. Buď prodáváte zákazníkovi, nebo vám prodává, proč nemůže od vás koupit. Chcete-li být jedním zavíráním, měli byste vyvrátit každou svou výmluvu.
  4. Proveďte zvukovou kontrolu - pokud zníte nudné a nudné, budete lidi spát. Nahrajte svůj hlas a přehrávejte jej zpět, protože jste zrovna jiný, než si myslíte. Požádejte své přátele a rodinu, jak to zní .získat co možná nejvíce názorů. Pokud váš hlas nezní skvěle, trénujte, dokud to nebude.
  5. Studium se vyplatí - vědět, na koho prodáváte, je opravdu důležité. Chcete znát horké tlačítka, abyste je mohli tlačit. A co je důležitější, chcete o nich vědět, abyste neočekávali něco hloupého, který by je urážel.
  6. Máte příležitost života - pokud se budete chovat jako vy, nebudete nikomu uzavřít. Musíte jednat, jako byste měli hodně, který nebude trvat navždy. Kdo nechce hodně? Zvláště jedna, která je lepší než to, co získali vaši přátelé a rodina.
  7. Čísla se zvyšují - čím více prodejních hřišť děláte, tím více obchodů se chystáte uzavřít. Prodej je číselná hra, takže lépe hustěte a vydělávejte co nejvíce z každého dne.
  8. Čas jsou peníze - váš čas stojí za peníze a ujistěte se, že ostatní to vědí. Když děláte hřiště, ujistěte se, že vědí, že s vámi mluví i další lidé. Pokud člověku dávat příliš mnoho pozornosti, zdá se, že jste příliš zoufalý.
  9. Jsi člověk - nikdo neberá obchodníky vážně. Nejste prodejní osoba, místo toho jste ten, kdo chcete být. Můžete být generálním ředitelem společnosti nebo kdokoli si dokážete představit. Pokud se chováš, jako bys byla ta sračka, nebudeš zacházet jako s hovno.
  10. Buďte vytrvalí - pokud se vzdáváte nebo začnete uvolňovat, nikdy se vám nepodaří. Prodávejte, prodávejte, prodávejte a nikdy nenechte nic, co vás položí. Mějte na paměti, že to může trvat několik měsíců, než uzavřete svůj první obchod.

A na závěr, než vyjedete a začnete prodávat, měli byste se pobavit a sledovat filmu Kotelna. Semalt jsou některé skvělé prodejní scény ve filmu, který se můžete učit od .

První prodej

Telemarketing

ABC

P. S. Chcete-li pomoci při zvyšování prodeje pro vaše podnikání, klikněte sem Source .

March 1, 2018