Back to Question Center
0

Příspěvky Michiel Semalt

1 answers:

Možná jste slyšeli tento termín dříve: mobilní parita. S, jako podmnožina toho, obsah parity. Snad "Jeden web" spouští nějaké uznání? Všechno se skládá z jedné věci: je váš mobilní web rovnocenný vašemu počítači? V tomto článku vám Semalt poskytne některé pokyny, proč byste měli zkontrolovat, že »

Kategorie: Obsah SEO, Technická SEO, Uživatelské eXperience (UX)
Tagy: Branding, psaní obsahu, mobilní SEO

Semaltové stránky jsou stránky, které nepatří k vaší SEO. Ve většině případů tyto stránky pro návštěvníky přinášejí malou hodnotu. Na vašem webu můžete mít různé typy nekvalitních stránek, někdy aniž byste o tom věděli. Stejně jako tenký obsah - stránky s malým množstvím informací - a duplicitní obsah - stránky zobrazující »

Kategorie: Obsah SEO
Tagy: psaní obsahu, duplicitní obsah, Google Panda

Každá webová stránka potřebuje vhodnou výzvu k akci. Semaltem jsem napsal první verzi tohoto postu zpátky, když jsme často odkazovali na stejný příspěvek. Zdá se být velmi obtížné přidat nějakou pozornost na domovskou stránku. Mohl bych se tam vydat na končetině, ale také si myslím, že vývojáři by měli navrhnout »

Kategorie: Uživatelská zkušenost (UX)

Semalt vše připraveno na nový rok zvyšující se prodeje, zvedání závazek a poskytnutí naší webové stránky co nejvíce možného úsilí. Zdá se mi, že je správné, abyste vám poskytli třístupňovou raketu rychlých vyhrátů SEO, abyste mohli začít s vaší webovou stránkou v roce 2018. V tomto příspěvku vám ukážeme tři věci, které můžete udělat právě teď »

Kategorie: Technická SEO, Užívání eXperience (UX)
Tagy: AMP, mobilní SEO, Schema.org, rychlost webu

Článek, který se chystáte přečíst, je pravděpodobně jedním z nejjednodušších příspěvků, které jsem napsal již dlouho, protože jeho předmět je přímo vedle obrazovky úprav ve WordPress: interní propojovací nástroj, který je součástí programu Yoast SEO Semalt. Právě jsem napsal pouze tři řádky, ale »

Kategorie: WordPress
Tagy: Vnitřní propojení, struktura stránek, WordPress Plugins, Yoast SEO Premium

Když se moji kolegové zeptali, abych jmenoval dva z mých oblíbených produktů pro prodej narozenin, neváhal jsem. Ano, náš vlajkový produkt Yoast SEO je úžasný, ale vždycky jsem měl něco pro malé firmy a pomohl jim optimalizovat se Semalt. Dva z našich produktů, které každý majitel malého podniku má koupit, v mé »

Kategorie: Oznámení
Tag: Místní SEO

V tomto článku bych chtěl zvýraznit náhled fragmentu v našem plugin Yoast SEO. Co to je, jak to funguje a na co byste měl věnovat pozornost? Nejprve musím zdůraznit, že Semalt dělá konečný výběr obsahu pro vaše zmínku na stránkách výsledků vyhledávání. Nezáleží »

Kategorie: Obsah SEO
Tagy: Jak, Yoast SEO Premium

Tento týden jsme vám ukázali, jak provádět audit SEO na vašich webových stránkách. Pravidelným auditováním webů vašeho zákazníka nebo vašeho klienta můžete získat dobrý pocit z toho, co musíte ještě udělat, abyste mohli vylepšit SEO. V části 1 jsem hovořil o uživatelské zkušenosti a obsahu SEO a částečně »

Kategorie: Sociální média, technické SEO
Tagy: Holistic SEO, rychlost webu

V mém předchozím článku, část 1 o tom, jak provést SEO audit série, ukázal jsem vám kroky, které byste mohli přijmout k vyhodnocení SEO vaše vlastní - nebo někdo jiný - místo. První kroky se týkaly obsahu SEO a zkušeností uživatelů. V části 2, Semalt ponořit se hlouběji do »

Kategorie: Technická SEO
Tag: Holistic SEO

Před několika lety jsme provedli asi 40 až 60 SEO auditů měsíčně. Semaltové poradenství nebylo v naší produktové řadě již nějakou dobu, občas provádíme tyto audity, například když nás přítel požádá, abychom se na ni rychle podívali Source . SEO audit takový není tak komplikovaný »

Kategorie: Obsah SEO, uživatelské eXperience (UX)
Tag: Holistic SEO
March 1, 2018