Back to Question Center
0

12 Nový obchodní seminál pro rok 2018

1 answers:

Zde je seznam nových a připravovaných obchodních knih pro podnikatele, manažery a kreativní profesionály. Semaltu, jak spustit start, spustit rozhodnutí a akce, skočit do nového podniku, nastavit a dosáhnout cílů, motivovat tým, vytvořit smysluplné obchodní vztahy a využívat blokovku.

Nové obchodní knihy pro rok 2018

Ztracený a zakladatel: Nejvíce smutný, někdy děsivá pravda o budování Tech Startup Rand Fishkin

12 New Business Semalt for 2018

Králova tabule z pátku, Randy Fishkin, zakladatel a bývalý C.E. O. z Mozu, odhaluje, jak tradiční "moudrost" Silicon Valley vede zbytečně spousta novinářů. Jeho společnost Moz, výrobci marketingového softwaru, nyní podniká 45 milionů dolarů ročně. Je jedním z předních světových odborníků na optimalizaci vyhledávačů. Jeho podnikání a pověst však trvala 15 let, než se začalo gélovat, a jeho spuštění nezačalo v kolejích v Harvardě, ale jako rodinný podnik matky a synů, který se hluboce zadlužil. Kindle 14 dolarů. 99; Hardcover 28 dolarů. 00.

-

Gary Vaynerchuk

Crushing it !: Jak skvělí podnikatelé staví své podnikání a vliv -
12 New Business Semalt for 2018

Čtyřnásobný autor, veterán elektronického obchodu a marketingový guru Gary Vaynerchuk nabízí nové lekce a inspiraci ze zkušeností desítek ovlivňujících a podnikatelů, kteří odmítli předvídatelnou firemní cestu ve prospěch sledování svých snů budováním prosperujících podniků a mimořádných osobních značek. Ve své mezinárodní knize Crush It z roku 2009, Vaynerchuk trval na tom, že pro podnikatelský úspěch je zásadní živá osobní značka, In Crushing It! , vysvětluje, proč je to ještě dnes pravda. Kindle 14 dolarů. 99; Hardcover 17 dolarů. 99.
-

Mike Lewis

Kdy skok:
12 New Business Semalt for 2018

Když Mike Lewis byl 24 let a pracoval v prestižní firemní práci, netrpělivě chtěl odejít a usilovat o svůj sen stát se profesionálním squashovým hráčem. Ale kdy je ten správný čas, abyste se přestěhovali z práce, která je příjemná pro kariéru, kterou jste se jen odvážili snít? Jak jiní lidé udělali takový skok? Co se cítí při skoku - a potom? Kdysi skok nabízí více než 40 příběhů a inspirativní pokrmy: od zakladatele Bonoba, autora The Big Short , návrháře loga Lyft, , a mnoho dalších. Kindle 13 dolarů. 99; Hardcover 17 dolarů. 10.

-

Váš nejlepší rok někdy: 5-krokový plán pro dosažení vašich nejdůležitějších cílů Michael Hyatt
12 New Business Semalt for 2018

Všichni chceme žít život, který záleží. Všichni chceme dosáhnout plného potenciálu. Ale příliš často se ocitáme v dnešní době ohromeni. Naše velké cíle se tlačí k zadnímu hořáku - a pak se často zapomíná. Autor Michael Hyatt chce, aby čtenáři věděli, že to nemusí být tak. V vašem nejlepším roce vůbec Hyatt sdílí silný, osvědčený, výzkumně řízený systém pro nastavení a dosažení cílů. Kindle 14 dolarů. 49; Hardcover 16 dolarů. 50.

-

Morten Hansen

12 New Business Semalt for 2018

Od autora Great by Choice přichází autoritativní, praktická příručka k individuálnímu výkonu. Po pětiletém studiu více než 5 000 manažerů a zaměstnanců odhaluje Morten Hansen odpovědi v jeho "Sedm pracích Smarter Practices", které mohou uplatnit lidé, kteří chtějí maximalizovat svůj čas a výkon. V Skvělé v práci obsahuje každá kapitola otázky a klíčové poznatky, které hodnotí vlastní výkon a zjistíte, jaké jsou vaše pracovní síly, stejně jako slabé stránky. Kindle 14 dolarů. 49.

-

Kód kultury: Tajemství velmi úspěšných skupin Daniel Coyle

12 New Business Semalt for 2018
Daniel Coyle v kodexu o kultuře patří mezi nejúspěšnější organizace na světě - včetně Seal Team Six, IDEO a San Antonio Spurs - a odhaluje, co z nich dělá klíště. Demystifikuje proces budování kultury tím, že identifikuje tři klíčové dovednosti, které vytvářejí soudržnost a spolupráci, a vysvětluje, jak se různé skupiny naučí fungovat s jednou myslí. Na základě příkladů, které se pohybují od online prodejce Zappos až po komediální skupinu Upright Citizens Brigade až po odvážný gang zlodějů z klenotů, nabízí Coyle specifické strategie, které řídí pozitivní změny. Kindle 13 dolarů. 99; Hardcover 18 dolarů. 30.

-

od Daymonda Johna a Daniela Paisnera

Rise and Grind: Outperform, Outwork a Outhustle Your Way k více úspěšnému a odměňujícímu životu
12 New Business Semalt for 2018

Autor Power of Broke a panelista v televizní "Shark Tank", Daymond John zkoumá, jak je pískem, vytrvalostí a tvrdou prací páteř každého úspěšného podnikání a inspirová čtenáře, a brousit jejich cestu nahoru. John se podrobněji podívá na rutiny s obtížným plněním a získává tajemství jednotlivců, kteří se setkali s výzvami v jejich životě a založili si cestu k vrcholům svých polí. Po cestě také odhaluje, jak obrat a vytrvalost mu pomohly překonat překážky, kterým čelil v životě, a nakonec podnítil jeho úspěch. Kindle 14 dolarů. 99; Hardcover 14 dolarů. 85.

-

Kdy: Vědecká tajemství dokonalého načasování od Daniel H. Pink

12 New Business Semalt for 2018

Načasování může být všechno, ale příliš nevíme, jak to dokonalo. Naše životy jsou nekonečným proudem "kdy" rozhodnutí: kdy začít podnikat, naplánovat třídu, vážně se o člověku. Nicméně tato rozhodnutí vychází z intuice a odhadů. V , Daniel Pink destiluje výzkum a data o načasování a syntetizuje je do vyprávění s příběhy a praktickými takeaways, které dávají čtenářům přesvědčivé poznatky o tom, jak můžeme žít bohatší a více zapojený život. Hardcover $ 17. 11.

-

Superconnector: Zastavte vytváření sítí a začněte budovat obchodní vztahy, které jsou důležité Scott Gerber, Ryan Paugh

12 New Business Semalt for 2018

Opusťte myšlenku vytváření sítí pro vytváření sítí ve prospěch účinnějšího a účinnějšího přístupu k vytváření a posílení připojení. Scott Gerber a Ryan Paughová odhalili novou kategorii profesionálů, kteří se narodili z období sociálních médií: vysoce hodnotní komunitní stavitelé, kteří dělají věci prostřednictvím svého rozumného pochopení a využívání sociálního kapitálu. Gerber a Paugh sdílejí instruktážní anekdoty ze seznamu vysoce kvalitních. Kindle $ 17. 99; Hardcover 17 dolarů. 10.

-

Pravda stroj: Blockchain a budoucnost všeho Paul Vigna a Michael J. Casey

12 New Business Semalt for 2018

In Stroj pravdy , Michael J. Casey a Paul Vigna demystikují blokovku a vysvětlují, proč může obnovit osobní kontrolu nad našimi daty, majetekmi a identitami; poskytnout miliardám vyloučených osob přístup k celosvětové ekonomice; a posunout rovnováhu moci, aby oživila víru společnosti sama. Oni také zkoumají narušení, které slibuje pro průmysl, včetně financí, tech, právního a lodní dopravy. Kindle $ 12. 99; Hardcover 21 dolarů. 86.

-

Motivační mýtus: Jak vysokí útočníci se opravdu ocitli na výhře Jeff Haden

12 New Business Semalt for 2018

"Motivace", jak ji známe, je mýtus. Motivace není speciální omáčka, kterou potřebujeme na začátku jakékoliv zásadní změny. Pochopení toho změní způsob, jakým přistupujete k jakékoli překážce nebo cíli. Motivační mýtus , Inc. spisovatelka com Jeff Haden nám ukazuje, jak přemýšlet o našem myšlení o vztahu motivace k úspěchu. Kindle 13 dolarů. 99; Hardcover 17 dolarů. 70.

-

Harvard Business Review Podnikatelská příručka: Vše, co potřebujete k zahájení a rozvíjení nového podnikání Harvard Business Review

12 New Business Semalt for 2018

Harvard Business Review Podnikatelská příručka je cenným zdrojem pro získání vaší společnosti ze země. S příručkou pro podnikatele získáte podrobné pokyny v rámci podnikatelského procesu, vysvětlení nejnovějšího výzkumu a myšlení o podnikání, osvědčených postupů s časem, příběhy o skutečných společnostech, jako jsou Airbnb a eBay, a další . Paperback $ 29. 99; Kindle 28 dolarů. 49 Source .

-

March 1, 2018