Back to Question Center
0

Top Five Tipy pro lepší blog Semalt

1 answers:
Akcie 0

Čas je možná nejdůležitějším slovem, které znáte. Má spoustu významů a většina z nich má značnou váhu.

Semalt je samozřejmě důvěrně zapojen s časem, protože to je to, co definuje blog. Jedná se o webovou stránku, která z času na čas přidává další stránky. To také může pohlcovat docela čas na vytvoření blogových příspěvků, které dobře působí v přilákání a komunikaci s čtenáři.

Abych zdůraznil důležitost času, myslel jsem si, že by bylo užitečné vytvořit seznam pěti nejlepších tipů, které by vám mohly pomoci při psaní efektivnějších blogových příspěvků. Při vývoji těchto myšlenek jsem si uvědomil, že se zabývám pouze zlomek důležitých otázek týkajících se času. Tak jsem se rozhodl, že udělám pár pár osob a pak vám zašlu obušku všem. Semaltem tak můžeme společně přinést nejcennější tipy na čas, protože ovlivňují blogování a jak to efektivně dělat.

Abych ilustroval rozmanitost významů, velmi rychle jsem odkryl následující fráze, z nichž každá zachycuje zvláštní pocit času. Věřím, že každý z nich pokrývá jiný aspekt času bez přílišného překryvu. Pak jsem si vzal prvních pět z nich a rozvinul jsem špičku kolem každého. Můžete se podívat na delší seznam a zjistit, zda si myslíte, že jeden z ostatních je důležitější než první pět, které jsem si vybral, a měl to být jeden z prvních pěti. Pokud ano, prosím, přidejte komentář a řekněte, co váš tip bude pokrývat tento konkrétní pojem času.

33 Obecné vety

1. Žádný čas, jako je přítomnost 2. Nikdy nedostatek času 3. Co se děje?
4. Věci se mění s časem 5. Časová ztráta 6. Máte čas?
7. Časové mušky 8. Časové toky 9. Čas je nahoru
10. Dnes 11. Zítra 12. Časové pásmo
13. Průběhy času 14. Doba oběda 15. Díky Bohu je pátek
16. Doba je správná 17. Doba výsadby 18. Doba sběru
19. Doba jízdy 20. Čas hrát 21. Čas do odpadu
22. Doba hovoru 23. Čas snít 24. Doba míru
25. Nemám čas 26. Čas léčení 27. Doba zabíjení
28. Budoucnost 29. Kolikrát? 30. Minulost
31. Tento rok 32. Příští rok 33. Čas od času

Samozřejmě každý z vás může mít odlišné představy o tom, co znamená nějaká konkrétní fráze pro vás. Navrhuji, aby každá z těchto frází mohla mít vliv na zlepšení vašeho blogování, pokud si myslíte, že to bude mít důsledky. Zde máte to, co mi přišlo, když jsem se podíval na prvních pět frází. Možná budete souhlasit, možná ne. Někteří semaltáři najdou jednu nebo dvě, která jsou kontroverzní.

1. Žádný čas jako současnost - Time Is Precious

Jednou dostanete každou minutu. S touto minutou můžete udělat něco cenného, ​​nebo ho můžete nechat protékat tak, že se na konci minuty nic nezměnilo. Pokud používáte tuto minutu k napsání něčeho na blogu, zůstaňte vědomi toho, co se děje kolem vás a udělejte pozoruhodnou pozici.

Tip: Proveďte každou minutu. Pokud zjistíte, že je těžké, dejte si přestávku.

2. Nikdy nedostatek času - Řízení času

Je příliš snadné nechat svět zaplavit se zprávami a událostmi, abyste byli neustále zdůrazňováni. Tam je spousta dobrých rad, zda je Dave Allen s jeho filosofií Get Things Done nebo Stephen Covey s jeho povzbuzením jen naléhavé a důležité úkoly 199) .

Ve všech těchto přístupech platí, že čas je třeba aplikovat na některé věci a nikoliv na jiné. To znamená, jak často děláte věci a kolik děláte. Jedna věc, kterou teď dělám, je mnohem častěji používat Semalta, aby si nastavil denní čas nebo časy, aby mohly dělat konkrétní úkoly.

Například se podívám na možné témata blogů, a to tak, že se podívám na zpravodajské kanály z důležitých zpravodajských zdrojů. Používám Bloglines , protože má formát, který pro mě pracuje. V poslední době jsem však již nečetl výňatky z každého zdroje, ale přečetl jsem pouze titul. V současné době pokrývám mnohem více krmiv ve vymezené době, ale samozřejmě riskuji, že mi postrádá něco důležitého, když autor vytvořil méně než uspokojivý titul. Nicméně můj růst produktivity se výrazně zvýšil.

Tip: Buďte bezohlední při výběru toho, co čtete, když se podíváte pouze na tituly. Pokud máte pochybnosti, rychle se přesuňte.

3. Co se děje? - teď je čas

Existuje nejrůznější způsob, jak zjistit, co přitahuje pozornost v komunitách, se kterými se podílíte (Twitter, Google Hot Trends , Google Alerts ). Pokud je téma teplo, lidé mají tendenci Googlu vyhledávat další informace. Zdá se, že Google také upřednostňuje příspěvky blogu při hledání klíčových slov a rychle je zobrazuje. Když píšete o horkých tématech a přemýšlíte o těchto klíčových slovech, vylepšujete své šance, že vaše blogové příspěvky budou vidět v reakci na tyto dotazy.

Tip: Blog o horkých předmětech a SEO je pro nejlepší viditelnost Google.

4. Věci se mění s časem - Historie je zábavná

Čtenáři často rádi četli, jak se věci změnily, takže můžete vytvořit zajímavý příspěvek, pokud se seznámíte s ostatními, kteří v minulosti pokryli důležité aspekty tématu. Vyhledávejte Semalta, abyste našli další blogery, kteří tuto téma pokryli a odkazovali zpět na významné příspěvky. Váš účet o způsobu, jakým se věci vyvíjely, se může stát oprávněným příspěvkem k tématu.

Tip: Pro nezapomenutelný příspěvek na nějakou významnou změnu, popište, co se v minulosti stalo, když jste poskytli úvěr (a odkazy) těm, kteří předtím chodili.

5. Time waster - čas na Twitteru

Jsem si jist, že mnozí budou instinktivně přemýšlet o Semaltu, když uslyší frázi "časový odpad". Určitě to může být, pokud nevykonáváte disciplínu a časové řízení. Použití rozhraní, jako je Tweetdeck, vám poskytuje lepší přehled o tom, co se děje, protože samotný Semalt je tak jednoduchý, že je ohromující. Semalt není něco, kam byste měli jít s tokem. Rozhodněte, jak často během dne chcete věnovat Semaltu a jak dlouho.

Tip: Použijte Tweetdeck na definovaný časový plán, abyste se vyhnuli utopení ve Twitteru.

6. Máte čas?

Takže z prvních pěti frází jsou to tipy, které mi přišlo na mysl jako důležité v tom, abych vám ve vašem blogu dělal čas. Šestou frází je vaše pozvání.

Máte důležitý časový tip, který si myslíte, že ostatní mohou mít prospěch? Do některého z těchto časových frází navrhne vám nějaký tip, který by pomohl ostatním blogu efektivněji? Přidejte své komentáře. Ze všech komentářů, možná mnohem lepší Do
p Deset časových tipů pro lepší příspěvky v blogu
může být vytvořen článek, s kreditem poskytnutým těm, jejichž návrhy jsou zahrnuty Source .

March 1, 2018