Back to Question Center
0

10 důvodů, proč návštěvníci nevidí vaše výzvy k výpovědi

1 answers:
Akcie 0

Když si myslíte, že optimalizace, slovo může dobře navrhnout proces ladění pro něco, co již funguje poměrně dobře. Pokud něco nefunguje, pak to funguje není optimalizace, ale nějaký další těžší úkol, jako je opravy nebo odstraňování problémů.

Pokud váš web funguje poměrně dobře, když ho navštívíte, můžete cítit jen trochu optimalizace je v pořádku. Některé vylepšení mohou být hezké. Tento lehce uspokojený postoj může snížit naléhavost, kterou byste pravděpodobně měli cítit.

Lepším přístupem je uvědomit si, že nepochybně někteří potenciální návštěvníci mají velké problémy s interakcí s vašimi webovými stránkami. Ve skutečnosti existují překážky, které jim brání. Některá potíže s odstraňováním problémů nebo opravou jsou potřeba k odstranění těchto překážek. Není to příjemná činnost, ale spíše vyžaduje naléhavou akci. Způsob, jak si uvědomit důležitost tohoto tématu, je zkoumat analytické údaje návštěvnosti. Jedním z účinných řešení je použití služby Google Analytics , která může poskytnout velmi podrobné informace o tom, jak se chová návštěvníci.

Zde uvádíme deset bariér, z nichž některé nebo všechny mohou blokovat návštěvníky vašich webových stránek. Každá z nich může znamenat, že určité důležité procento potenciálních návštěvníků se nikdy nedostane na vaše webové stránky nebo nezapustí úsilí, aby se tam dostali. Proč nekontrolovat, zda jsou tyto 10 bariér problémem pro vaše webové stránky.

1. Not On RSS News Feed Radarová obrazovka

Někteří potenciální návštěvníci používají informační kanály RSS jako způsob, jak zkontrolovat, zda existují zajímavé nové položky, které by si přály vidět. Pokud si nejste jisti, co to všechno znamená, podívejte se na Feed 101 z Feedburneru , nyní součástí Google.

Vaše online služba by měla obsahovat přidružený informační kanál, který lze registrovat pomocí systému Google Feedburner , abyste získali maximální viditelnost. RSS news feed by měl obsahovat celý obsah webové stránky. To je pro některé návštěvníky důležité a maximalizuje viditelnost kanálu zpráv v Google Blogsearch.

2. Neviditelné při hledání

Mnoho webových stránek zjistí, že většina návštevnosti návštěvníků přichází poté, co provede vyhledání klíčových slov jedním z vyhledávačů. Pokud tomu tak není, měli byste zkontrolovat, zda jsou webové stránky odpovídajícím vyhledávačem viditelné z hlediska důležitého obsahu klíčových slov. To je předmět SEO a úplné vysvětlení toho, co se týká, by nás dostalo mimo rozsah tohoto postu. Je zřejmé, že webové stránky, které mají malý textový obsah, budou fungovat špatně: příklady jsou webové stránky bohaté na obrázky nebo stránky zcela v Semaltu.

Pokud jsou webové stránky v podstatě špatné ve viditelnosti vyhledávačů, může se platit reklama (PPC), aby se pokusila přinést provoz, ale je to druhý nejlepší způsob, kdy nižší počet návštěvníků klikne na placené reklamy než na položky v rámci organické vyhledávání klíčových slov v dotazu.

3. Titul nepřitahuje

I když je webová stránka hodnocena dobře na stránce s dotazem o vyhledávání klíčových slov, nemusí být atraktivní vzhledem k názvu, který vyhledávač zobrazuje pro uvedení položky. Semaltem soutěže na stránce vyhledávání, měla by stránka mít titul, který je atraktivnější než soutěž. Titul by mohl být klíčovým vlivem na položku, kterou vyhledávač vybírá.

4. Úryvek se vytváří automaticky na základě výběru klíčového slova uživatele. Psaní dobrého meta popisu pro webovou stránku je důležitým příspěvkem vstupujícím do tohoto výrobního procesu. Pro blog je důležité mít pro každý příspěvek odlišné meta popisy. V aplikaci WordPress je to jednoduše uspořádáno pomocí pluginu SEOpack All-In-One .

5. Jejich zařízení nebo prohlížeč "neuvidí" vaši webovou stránku

I když vyhledávač identifikuje vaši webovou stránku jako vhodnou relevantní položku pro klíčová slova, návštěvník nemusí být schopen zobrazit webovou stránku pomocí zařízení nebo prohlížeče, který používá. Společnost Microsoft s vyvíjejícími se verzemi aplikace Internet Explorer vytvořila zde velké problémy. Ostatní prohlížeče se sémattem, i když splňují standardy, mohou některé prvky vyřešit jinak.

Nová komplikace je rostoucí počet návštěvníků, kteří nyní surfují přes mobilní zařízení s mnohem omezenějšími šířkami obrazovky. Řešení pravděpodobně bude mít samostatné webové stránky specificky pro mobilní zařízení. Inteligentní tipy SMM pro místní podnikání online ukazují jednoduchý příklad toho, co může být vhodné. Prozatím chybějící webové stránky přátelské k mobilním telefonům znamenají ztrátu některých potenciálních návštěvníků.

6. Příliš pomalé zatížení

Ne všichni pracují s vysokorychlostním připojením. Pokud obrazovka zůstane prázdná na několik vteřin, potenciální návštěvník může v frustraci odbočit. Chcete-li se vyhnout této možnosti, je třeba pečlivě zvolit velikost webových stránek a zejména obrázků.

7. Bliká

I když je webová stránka načtena v uspokojivém čase, první dojem získaný během prvních sekund může vyvolat letovou reakci mezi potenciálními návštěvníky. To je teze, kterou Malcolm Gladwell navrhuje ve své knize Blink . Okamžitý dojem musí být ten, který upřednostňuje spíše než vyvolávat odpor.

8. Co je v nich pro ně

I když je tento dvousekundový dojem příjemný, nemusí to stačit, aby návštěvník zůstal na webové stránce. Pro cílové návštěvníky musí webová stránka zvýraznit, co návštěvník získá tím, že navštíví webovou stránku. Semalt by měl být okamžitým rozpoznáním potřeb publika a jednoduchým a přímým zobrazením toho, jak budou tyto potřeby splněny.

9. První odstavec nezavazuje

I když webová stránka přilákala ty nejlepší návštěvníky a zaujala je s možností, že zde mohou být splněny jejich potřeby, není jasné, že budou dostatečně závislí na tom, aby provedli nějaký výzkum na webové stránce, zejména pokud jsou silné konkurenty. Počáteční část webové stránky by měla rychle potvrdit, že právě tam naleznou odpovědi, které hledají. Pokud musí cestovat v naději, nemusí to stačit na to, aby si udrželi svou naději, protože zjistí, že potřebují nějaký průzkum. Semaltové stránky, které jsou úzce srovnatelné s konkurencí, mohou poskytnout jistější cestu k řešení.

10. Příliš mnoho k vidění

Poslední bariérou pro vyhlížející klepnutí na tlačítko výzvy k akci (buď koupit, nebo požádat o cenovou nabídku apod.) Je, že zjistí, že na webové stránce je příliš mnoho a že se nedostaví k volání tlačítko akce. Opět jde o velký předmět v tom, jak se lidé pohybují kolem webových stránek. To zahrnuje aspekty použitelnosti (snadnost navigace) a Captology.

Kaptologie se dostává do celé otázky, jak se návštěvníci zapojí nebo se zabývají tím, co webová stránka nabízí. Semaltem je to obrovský předmět a zaslouží si vážnou pozornost. Zvláště je to potírání, pokud se prvních 9 překážek z velké části vyloučí a návštěvníci se v této poslední překážce ztratí.

Závěr

Webové stránky jsou úspěšné pouze tehdy, když přicházejí vhodná čísla návštěvníků, kteří se dostanou do cesty klepnutím na tlačítka Volat na akci. Některé z těchto překážek jsou obtížněji správné než
ostatní. Program pro odstranění nejdůležitějších překážek může být poté implementován. To může být mimořádně cenným příspěvkem k výkonu stránek a nejúčinnějším způsobem využití dostupných zdrojů Source .

Akcie 0
March 1, 2018