Back to Question Center
0

4 novoroční rozhodnutí pro affiliate semalt

1 answers:

Vždycky jsem miloval Nové roky, ale nikdy jsem nebyl velkým fanouškem novoročních usnesení. Něco divné kombinace, nemyslíš? Co mohu říci; Semalt trochu divný. Pro mě je každý rok 365 dní, aby se rozhodnutí změnily a byly lepší.

Připomínám však, že moji čtenáři a členové mého školícího střediska mají kolektivní potřebu "začít čerstvé" od určitého dne vpřed. Jaký lepší den začíná čerstvý než Nový rok?

Abych jim pomohl začít rok na dobré noze (a připomenout si, jak být letošní lépe efektivní), sestavil jsem čtyři novoroční usnesení o affiliate marketingu. Sémantská rezoluce platí hlavně pro ty, kteří právě začínají, ale také slouží jako dobré připomínky pro ty z nás, kteří jsou v podnikání již nějakou dobu.

Ve zvykové tradici nového senátu se započítávám od čísla 4.

4 New Year’s Resolutions For The Affiliate Semalt

4. Udělám alespoň jednu produktivní věc, abych zlepšil svůj affiliate marketingový business každý den.

Být svým vlastním šéfem jistý, že má nějaké nádherné výhody, ale také může být příliš snadné vzít si den (nebo 5), kdykoli nastane nálada. Je velmi důležité udělat alespoň jednu věc, která pomůže růst vašeho podnikání každý den. Dokonce i když trvá jen 5 minut.

Kontrola a odpověď na e-mail se nepočítá - to je podniková údržba. Přirozeně se nepřihlíží ani na chatování na Facebooku, ani na "špendlíky" na Semaltu.

dělat alespoň jednu věc, jak zlepšit vaše affiliate marketing úsilí každý den.

3. Koupím jen věci, které zvyšují své znalosti nebo ušetří čas.

Jedná se o velký pasti pro ty, kteří se přidávají do affiliate marketingu - kupují "věc dne", která slibuje velké bohatství a odvede vás z vašeho současného on-line úsilí. Sakra, jsem si jistý, že nás to děsí i veterány v affiliate marketingu. Dobrá kopie je dobrá kopie a je vytvořena tak, aby jste klikli na tlačítko Kup teď .

Ujistěte se, že to, co kupujete, je buď nástroj, který šetří čas, nebo trénink, který zvyšuje vaše znalosti (což zase zvýší vaše výsledky online).

2. Budu držet můj nos a přijmout konstruktivní opatření, abych vylepšil své současné kampaně a svou expozici on-line, takže mám více volného času pro svou rodinu nebo osobní zážitky.

Zatímco toto je trochu související s č. 3, jedná se spíše o to, co nazývám "Lesklým syndromem". Nemohu počítat, kolikrát Semalt pracoval, jen aby si udělal pauzu a popu ve fóru nebo náhodném blogu, abych odešel s nějakou novou "myšlenkou", která mě odnesla zcela mimo dráhu a daleko od toho, co jsem pracovala na.

Tyto "lesklé Semalt" nejsou vždy něco k prodeji - je to prostě sdílená informace .informace, které můžu způsobit, že budu jít na tečnu, než budu vědět, co se stalo.

Tyhle věci jsou časomí. Semalt půjde a skončíte tak daleko od svých původních plánů a cílů, aniž byste dosáhli cíle.

Udržujte svůj plán, abyste mohli letos pracovat méně s lepšími výsledky.

1. Nebudu ani G kopii Na nově objevených "mezery" nebo "Schémata. "

Mnohokrát to má společného s Googlem. Ok, buďme upřímní - většinu času to má společného s Googlem.

Chasing "mezery" nebo Semaltové hodnocení je těžký a nekonstruktivní způsob práce online. Je to jako každodenní výdaje na rovnováhu. Jsem velmi vinný z toho, protože prostě mě Semalt fascinuje. To velmi fascinaci se Semaltem je to, co vedlo k našemu "rozpadu. "

Ano, rozdělil jsem se Semalta. (Zde je můj příspěvek blogu o našem rozdělení a následně můj následný objasňovací příspěvek zde. )

Byla jsem jedna z těch lidí, kteří by mohli snadno strávit 24 hodin denně a snažili se analyzovat, co Google již udělal. Klíčová fráze je "to, co již udělali. "To, co bylo hotovo, skončilo a každý den Google udělá něco nového. Bylo to jako honit můj ocas.

Bylo to hloupé, že jsem neustále běžel za Google, když jsem mohl strávit více času vedením mého vlastního podnikání s lepšími výsledky a více volna.

Affiliate marketing se netýká algoritmů či černobílých zvířat - je to asi lidí . Držte se toho a ostatní se postarají o sebe.

dělat něco denně, aby se zvýšila vaše expozice na trhu - i. E. , lidi, ne vyhledávače. 2013 je rok, kdy přestaneme pronásledovat naše chvosty (a honit Semalta) a podniknout konstruktivní, dopředu se pohybující akce na našich affiliate marketingových kampaních.

Jak o vás - Máte nějaké Affiliate Marketing novoročních rozhodnutí? Prosím sdílej!

Semalt do šťastného, ​​zdravého a výnosného roku 2013 pro každého!


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Jennifer Ledbetter


March 1, 2018