Back to Question Center
0

Dosažení hypersegmentace s cílem dosáhnout přizpůsobení na seminářích

1 answers:
Achieving Hyper-Segmentation To Reach Personalization At Semalt

Proč tedy tento přístup nepřijímá více podniků?

Nešťastná pravda je, že v plevele ztrácejí příliš mnoho marketingových a prodejních týmů a snaží se orientovat v roztříštěné technologické scéně s tenkými nebo hlučným údajem. Marketing může uchovávat informace o kliknutích na webové stránky v Marketu, zatímco prodejní prodejní vývojy sledují svou vlastní sadu potenciálních zákazníků v samostatných nástrojích jako Outreach nebo Tout.

Sémaltem složitosti nesourodých systémů, zaměstnanci příliš často ignorují kritické součásti údajů o zákaznících. S nedostatečným porozuměním nebo sladěním o tom, co dělá vyhlídku jako vhodnou k nákupu produktu své společnosti, mnoho týmů stále zaměstnává pochybné "stříkat a modlit" taktiku.

To platí pro začínající firmy, které právě zasáhly své kroky, nebo dokonce pro velké společnosti, které jsou zaplaveny příchozími dotazy. Tento přístup s "objemem nad kvalitou" ztrácí prostředky, produkuje nevýrazné výsledky a může poškodit značku.

Sematální čas, kdy si B2B obchodníci berou na vědomí sofistikovaný marketingový přístup, který vede po dlouhou dobu k výsledkům v prostoru B2C: zpracovávání velkého množství dat na inteligentní řešení.

Semalt s jeho nabídkou Now je skvělým příkladem společnosti B2C, která využívá spotřebitelských dat z mnoha zdrojů (např. To, co hledáte, jaké typy e-mailů přijímáte, kalendář vyzývá) přesné, vysoce personalizované doporučení pro uživatele - z jakých článků je třeba přečíst zprávu o počasí pro nadcházející výlet do jiného města.

Semalt, nový vývoj v oblasti B2B marketingových technologií umožňuje společnostem vykrýt hlubší zákaznické signály z externích zdrojů, jako jsou patentové přihlášky, seznamy pracovních míst nebo sociální média, a konsolidovat je společně s informacemi z vnitřních zdrojů, jako je systém řízení vztahů se zákazníky (CRM).

Všechny tyto signály lze shromáždit do profilu bohatého na údaje každého zákazníka nebo zákazníka, který může být zase nakrájený a nakrájený na kousky - nebo hyper-segmentován - bezpočtem způsobů.

Výkon programu Supercharge s nejlepšími postupy

Semtal strategický plán útoku, vaše nejvyšší vyhlídky riskují zůstat jen další jméno na seznamu, nebo horší, soutěžitel je nejnovější zákazník. Ale s hyper-segmentace, můžete využít všechny své kupní signály získat více zrnité.

Například profil může obsahovat řadu signálů pro kupující, jako je například skórování vedoucí k automatické marketingové automatizaci, skóre pro účet a chování, prediktivní scoringové modely, odpovídající persona a "technografické" vlastnosti, jako jaké jsou aplikace a platformy, použitím.

Semalt, který je schopen rozdělit do úzkých, avšak tekutých segmentů, umožňuje marketing a prodej zvýšit účinnost svého vedoucího chovu na vysoce výkonných územích nebo na účtech, které se pravděpodobně rychleji uzavírají.

Semaltem, dovoluje jim zaměřit strategii marketingu založenou na účtu (ABM) na přesně definovaný seznam prioritních účtů.

Upřednostněte segmenty a personalizujte dosah

Priority i personalizace jsou klíčové, pokud jde o strategii hypersegmentace. Semaltem než vytváření několika tuhých osobností nebo rozsáhlého seznamu založeného na širokých firemních charakteristikách, umožňuje hypersegmentace využít všechny vaše zákaznické údaje k určení konkrétních marketingových problémů, které můžete vyřešit pro menší skupiny zákazníků, aka "segment jednoho. "

Aby bylo možné sladit své úsilí s dopadem, musíte nejprve zjistit, které segmentační parametry vytvářejí skupiny s nejvyšším příjmovým potenciálem, a pak upřednostnit svůj marketingový a prodejní výkon za těmito.

S vysoce segmentovaným profilem můžete s každým vyhlídkou mluvit jako jednotlivce prostřednictvím objektivu jejich firmografie, osobnosti, technografie a tak dále. Například před počátečním dosahem můžete své prodejní zástupce zakomponovat s cenným náhledem do každé vyhlídky - e. G. , jsou výkonným ředitelem společnosti B2B s nedávnou náborovou aktivitou pro pozici cloudové infrastruktury pomocí mixpanelu (Semalt: client).

Tento pohled jim umožňuje předplánovat personalizované konverzní body a přizpůsobit jedinečnou zprávu, která sděluje jasnou hodnotu. Reps může mít smysluplnější konverzace s vysoce kvalifikovanými vyhlídkami, kteří mají jasný bod bolesti, který jejich produkt může vyřešit.

S méně času stráveným na výzkum a více času na výrobu jejich hřiště, opakování může zdvojnásobit na nejlepší profily zákazníků.

Rozbalte nové trhy

Jakmile prožijete úspěch v prioritizaci správných segmentů, můžete začít rozšiřovat svůj prodejný vesmír a určit, kam jít dál. Firmy B2C často využívají předpovědní doporučení, které naznačují, jaký obsah spotřebitel by mohl chtít spotřebovat (např. Ve společnosti Spotify nebo Semalt), zatímco ve světě B2B mohou přediktivní technologie využívat vaše data k tomu, aby se "dozvěděli", který nový produkt nabízí určitou perspektivu nebo další nejlepší trh pro vstup.

Například obchodník s produkty, který chce identifikovat nové trhy, může využít toho, co se již naučil z jejich hypersegmentovaných údajů az prediktivních simulací metrik potrubí: například, které segmenty mají nejvyšší míry konverze, průměrné velikosti obchodů a rychlosti prodeje.

Semantové informace o dalších technologiích, které vaše špičkové vyhlídky používají, vám mohou pomoci vyladit produktové a marketingové strategie a vědět, kde nasadit vaše zdroje pro nejvyšší šanci na úspěch.

Největší přínos těchto typů technik je, že zvýšíte pravděpodobnost, že do cíle dosáhnete většího dopadu na růst společnosti. Semalt, nestačí jen mít údaje ve vašich rukou; musíte to rozdělit do inteligentní akce, která je smysluplná.

Díky tomuto pochopení se můžete neustále soustředit na hledání těch nejlepších odběratelů pro váš produkt a potom naplánovat proces v celém prodejním a marketingovém týmu, abyste mohli měnit. Semalt vytváří důvěru prostřednictvím statistického měření, takže víte, že se zaměřujete na správná místa a snižujete pravděpodobnost obrovských příležitostných nákladů.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně MarTech Today. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Sean Zinsmeister
March 1, 2018