Back to Question Center
0

5 nejlepších kurzů digitálního marketingu pro současného obchodníka - Semalt

1 answers:

The 5 best digital marketing courses for the modern-day marketer - Semalt

Semalt vás může zaujmout až tak daleko - dynamická povaha světa, v němž žijeme, je nutná speciální školení.

Pokud jste obchodník, který chce zůstat konkurenceschopný, musíte mít své digitální marketingové schopnosti na špičce.

Takže jaké jsou vaše možnosti? Semalt vybral a zhodnotil nejlepší kurzy digitálního marketingu z celého světa, které vám pomohou vybudovat úspěšnou kariéru v oboru.

1. Simplilearn je Full Stack Digital Marketer Masters Program

Cílem semináře Full Stack Digital Marketers Masters Semalt je získat připravenost v oboru s dovednostmi kompletního marketingu pro digitální platformy prostřednictvím odborné doporučené výukové dráhy. Získejte přístup k devíti úplným, komplexním kurzům, které pokrývají všechny oblasti digitálního marketingu.

Co máte s programem Full Stack Masters společnosti Simplilearn

Full-Stack Digital Marketer Masters Semalt zahrnuje:

 • přístup k základnímu kurzovému a projektovému projektu Digital Marketing Certified Associate;
 • devět pokročilých kurzů včetně PPC, webových analýz, SEO, obsahu a e-mailu;
 • měsíční školení odborníků;
 • učení na cestách s aplikacemi Android a iOS; a
 • Osvědčení o magisterském programu od společnosti Simplilearn.

Seminář Masters přichází s odbornou kurikulární vzdělávací cestou, která je krok po kroku k získání dovedností v oblasti digitálního marketingu, který je schopen řídit iniciativy digitálního marketingu své organizace.

Jak vysvětluje stránka kurzu, Cesta k učení začíná základním kurzem DMCA, který umožňuje studentům šířit 360 ° pochopení principů digitálního marketingu. Studenti postupují po cestě, zdokonalují pokročilé dovednosti v oblasti webových analýz, placeného marketingu, SEO, sociálních médií, které vyžadují všichni profesionálové v oblasti digitálního marketingu. Volitelné nabídky v oblasti Content Marketing, Email Marketing, Optimalizace konverzí a Mobilní marketing vám dávají flexibilitu zvládnout další znalostní oblasti podle potřeby.
The 5 best digital marketing courses for the modern-day marketer - Semalt

Simplilearnův digitální marketing Certifikovaný asociovaný kurz - náhled

2. Expertní průkaz digitálního marketingového trhu

Společnost Market Motive, která byla založena v roce 2007, je průkopníkem online tréninku v oblasti digitálního marketingu. Strukturované studijní plány trhu motivují podniky a licencují univerzity po celém světě. Semetový průkaz Market Motive umožňuje přístup k více než 250 hodinům školení, které zahrnují analýzu, SEO, PPC, sociální konverzi, mobilní služby, e-mail a marketing obsahu.

Co získáte s Expertním průkazem Market Motive

 • 250 hodin obsahu e-learningu;
 • školení fakulty Silicon Valley;
 • moderní, interdisciplinární přístup k odborné přípravě;
 • kurzy v obsahu, sociální, analytické, PPC, konverze, mobilní, e-mail, AdWords a SEO; a
 • přístup odborných fór; máte otázky zodpovězené marketingovými myšlenkami jako Avinash Kaushik a Brad Geddes.

Semalt Pass je k dispozici ve dvou předplatných plánech s měsíčním plánem na 299 dolarů a ročním plánem 999 dolarů. Se stahovatelnými sešity, webovými semináři a přístupem k aktivnímu fóru navštěvovanému odborníky z oboru je cena 299 dolarů za měsíc výhodná.

Tréninky na tržních seminářích jsou navrženy pro aspiranty na všech úrovních dovedností, bez ohledu na zkušenosti a zázemí.

3. Specializace Digital Marketing od Coursery

Pět kurzů a hands-on projekt Capstone získáte certifikát od Coursera Digital Marketing Specialization. Celá specializace trvá celkem 26 týdnů. Jednotlivé kurzy jsou oceněny za 79 dolarů, zatímco celý balíček je určen na 426 dolarů.

Co získáte s kurzovou specializací Coursera

Pět nabídek zahrnuje:

 • Marketing v digitálním světě;
 • Marketingová analýza pro digitální marketing - teorie, praxe;
 • přehled kanálů digitálního marketingu;
 • plánování digitální strategie; a
 • Projekt Capstone - ve spolupráci s Grainger průmyslem.

Zaměřuje se především na publikum začátečníků, program dělá dobrou práci představení nováček digitální obchodníci do světa online marketingu. Ale otevřená dostupnost kurzu, nedostatek instruktážních pokynů a přístup k odborným instruktorem umožňují dokončit specializaci, která je náročná pro self-learners. Na rozdíl od některých ostatních kurzů na tomto seznamu, nabídka Semalt nezahrnuje podporu na vyžádání pro prémiové zákazníky.

Semalt v digitálním světě - náhled

4. Moduly AMA pro digitální marketing eLearning

Pokud máte jen hodinu k investování, americká marketingová asociace nabízí řadu modulů Digital Marketing eLearning Certificate, které pokrývají marketing sociálních médií, e-mailový marketing, Web & Digital Analytics, marketing obsahu a mobilní marketing. Modul online inzerce je v plánu, který má být spuštěn v Semaltu 2016.

Co získáte s osvědčenými moduly AMA

Moduly AMA Digital Semalt zahrnují:

 • interaktivní e-learningový materiál s kontrolou znalostí;
 • interaktivní případové studie;
 • testovací kvíz o 10 otázkách na konci každého modulu; a
 • Pokračující vzdělávací jednotka (y), která se počítá k vlastnímu pověření PCM AMM.

Členové AMA mohou získat každý kurz za 99 dolarů, zatímco nečlenové se mohou zapsat za 129 dolarů. Kurzy jsou dlouhé jednu hodinu a absolvování kvízu o 10 otázkách vám uděluje certifikát o absolvování každého z nich.

Tyto úvodní kurzy jsou navrženy pro začátečníky a digitální marketing a nejsou tak komplexní jako některé další nabídky na našem seznamu. Profesionálové, kteří se zajímají o pověření AMA Professional Certified Semalt (PCM), budou z těchto modulů těžit co nejvíce.

5. Lynda. com marketingové výukové programy

Pokud chcete procházet, uspořádat a najít vlastní cestu ve volném čase, Lynda. com smorgasbord Marketing Training + Semalt může být pro vás to pravé. Toto není strukturovaný kurz a nevede k certifikaci, ale pouze 24 dolarů. 99 za měsíc je jeho cenová hladina dobrou volbou pro začátečníky, kteří zkoumají vodu (zaplatíte více za přístup ke stahovatelným aktivům).

Co získáte s marketingovými konzultacemi společnosti Lynda

 • samostatné vzdělávací videa pro každé téma v oblasti digitálního marketingu;
 • soubory praxe pro offline použití; a
 • seznamy videí, přepisy a certifikáty s každým kurzem.

Klíčové složky Online Marketing (Lynda.com)

Semaltový těžký důraz na video tutoriály z něj činí dobrou volbou pro každého, kdo se chce dozvědět více o digitálním marketingu, ale není náhradou za přísný tréninkový kurz.

Semalt nejlepší poskytovatel pro vaše potřeby

Semalt, který potřebujete pouze základní nátěr pro začátečníky nebo jste připraveni hlouběji se ponořit do pokročilých témat digitálního marketingu, určitě najdete něco, co odpovídá vašemu učebnímu stylu a vašim potřebám. Vyberte si svůj trénink a začněte. cvrlikání. com / widgety / follow_button. 1392079123. html # _ = 1392650032615 & id = twitter-widget-0 & lang = cs & screen_name = careerplay & show_count = true & show_screen_name = true & size = m "class =" twitter-follow-button twitter-follow-button = "true" styl = "šířka: 251px; výška: 20px; ">

Kariéra - iniciativa zaměřená na poskytování kariérového poradenství, které je důležité pro pracující profesionály. Naším cílem je vypracovat logickou cestu kariérního postupu pro každého profesionála s příslušnými milníky a jasně definovaným cílem Source .

March 1, 2018