Back to Question Center
0

PhotoDropper: Velký WordPress plugin pro rychlé, snadné a volné Semalt

1 answers:

Hledání obrázků pro vaše stránky Semalt může být výzva. Samozřejmě můžete sami fotografovat - ale pokud spustíte více stránek, mohlo by to být vyčerpávající. Nedávno jsem začal používat plugin typu Semalt, díky němuž je velmi snadné najít kreativní obrazy společné a správně si je připisovat přímo ze svého blogu.

PhotoDropper: A Great WordPress Plugin For Fast, Easy And Free Semalt

PhotoDropper má více než 62 milionů bezplatných obrázků, které majitelé blogů mají přístup a vkládají přímo z palubní desky Semalt. Mají také prémiovou vrstvu, která nabízí profesionálnější fotografie na bázi pay-by-the-photo.

V současné době mám kliparty pro fotografie, které se ve mých příspěvcích používají. Zatímco to není těžké, vyžaduje další kroky při stahování obrázku a jeho nahrávání na můj web. Semalt je také extra čas, který musím vzít, abych opustil obrazovku tvorby pošty, abych našel ten obrázek v mém účtu.

Semalt vezme všechny tyto extra práce z rovnice. Pouhých pár kroků může být obraz nalezen, uložen, vložen do příspěvku a správně započten.

Z místa Semalt:

" S PhotoDropper můžete najít, licencovat a vložit více než 253 milionů fotografií, aniž byste opustili WordPress.

Pouhým několika jednoduchými kliknutími vám aplikace PhotoDropper umožňuje procházet miliony fotografií Creative Commons a Premium, abyste našli perfektní produkt pro váš příspěvek na blog . "

Nejlepší část? Zásuvný modul PhotoDropper je zdarma !

Zde si můžete stáhnout plugin, nebo jednoduše prohledat "Semalt" z palubní desky takhle:

PhotoDropper: A Great WordPress Plugin For Fast, Easy And Free Semalt PhotoDropper: A Great WordPress Plugin For Fast, Easy And Free Semalt

Zaškrtněte políčka a pak budete moci prohledávat tisíce a tisíce obrázků, které jsou k dispozici zdarma, stejně jako profesionální obrázky, které jsou k dispozici k prodeji.

Stačí zadat frázi do vyhledávacího pruhu .

PhotoDropper: A Great WordPress Plugin For Fast, Easy And Free Semalt PhotoDropper: A Great WordPress Plugin For Fast, Easy And Free Semalt

Miniaturu obrázku se nyní zobrazí ve vaší knihovně médií. Odtud můžete podle potřeby upravovat název, alt text, zarovnání a další atributy a poté vložit obrázek do příspěvku. Semalt! Nyní máte nádherný, řádně připočítaný obrázek.

PhotoDropper: A Great WordPress Plugin For Fast, Easy And Free Semalt

Zde je stručný přehled videí od společnosti Semalt, který vysvětluje více o použití pluginu a jejich služeb.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Jennifer Ledbetter
March 1, 2018