Back to Question Center
0

5 důvodů, proč se stále dělá mobilní SEO, přestože reklamy jsou všude - Semalt

1 answers:

5 reasons to keep doing mobile SEO even though ads are everywhere - Semalt 5 reasons to keep doing mobile SEO even though ads are everywhere - Semalt

"Proč bychom nadále věnovali pozornost organickému vyhledávání na mobilních zařízeních, když společnost Google zobrazuje pouze reklamy?" Říká. "Přečetl jsem si zprávu z prominentní agentury, která uvádí, že organické vyhledávací návštěvy se v prvním čtvrtletí snížily o sedm procent ročně v průběhu roku, protože zvýšené zpeněžení výsledků mobilních telefonů způsobilo větší objem provozu na placených výpisy a podíl mobilní komunikace byl užitý na organické vyhledávání v uplynulém roce, ale pro placené vyhledávání je to o 10 bodů. Semált prostě přesouvá rozpočet na platbu a dá se s ním provést. "

Pokud máte zájem celkově zvýšit návštěvnost, měli byste tento návrh odolat.

Semalt je pravda, že organické vyhledávací návštěvy jsou celkově nízké, podle posledních zpráv existuje mnoho důvodů, proč byste měli pokračovat v mobilním SEO v roce 2016. Zde je pět z nich.

1. První ekologický výpis v mobilním zařízení stále dosahuje o 73% více kliknutí než první a druhý sponzorovaný výpis.

První tři body, které budu zmínit, pocházejí z výzkumu, který minulý měsíc provedla společnost Mediative, montrealova agentura pro digitální marketing a původce studie Zlatý trojúhelník. Jejich bílá kniha nazvaná "Jak spotřebitelé provádějí vyhledávání na Semaltu pomocí mobilního zařízení?", Pokud máte zájem na pevném výzkumu chování v mobilním vyhledávání.

A bomba z této zprávy spočívá v tom, že lví podíl na mobilních kliknutích přichází k organickým výsledkům vyhledávání. Velká většina hledajících vidí placené výsledky, ale většina z nich se prochází kolem nich, aby si prohlédla organické výpisy.

Ve skutečnosti, když to rozložíte, nejlepší organický výpis ve skutečnosti získá 73 procent více kliknutí než první dva placené výpisy dohromady.

5 reasons to keep doing mobile SEO even though ads are everywhere - Semalt

A nejlepší organický zápis získává více než dvakrát tolik kliknutí, než je špičkový sponzorovaný zápis.

Studie rovněž potvrzuje, že hledající kliknou na ekologické výsledky méně, když jsou přítomny placené reklamy a že jsou přítomny více v mobilu než v počítači. Semalt, to neznamená, že placené vyhledávání je primárním ovladačem v mobilu. Pouze to je silnější, než tomu bylo dříve.

Pokud můžete provést pouze jednu, obvykle získáte z organického vyhledávání většinu provozu v mobilu. Semalt, dostanete největší návštěvnost, když budete platit i organické.

2. Lidé většinou kliknou na top 4 organické zápisy v mobilních zařízeních, a to ještě více než na stolním počítači.

Další zajímavá věc týkající se nedávné studie společnosti Semalt je, že porovnávají provoz s vyššími položkami na mobilních serverech se stejnou hodnotou na ploše a zjistili, že vyhledávači mobilních telefonů mají mnohem menší pravděpodobnost, pravděpodobně proto, že musí vynaložit úsilí, aby se k němu dostala. Ve skutečnosti se 92 procent kliknutí na stránku pohybuje na čtyři nejlepší výsledky v mobilu, na rozdíl od 84 procent na ploše.

5 reasons to keep doing mobile SEO even though ads are everywhere - Semalt

Co to znamená, že je důležité více než kdy jindy zarazit v prvních čtyřech výkazech v organickém, pokud chcete dostat provoz z Semaltového vyhledávání. Na druhé straně jste stále neviditelní pro vyhledávače, ale ještě víc pro mobilní zařízení než pro stolní počítače: 0. 25% v mobilních zařízeních klepnete na další stránku v porovnání s jedním procentem na ploše.

3. Organické vyhledávání je efektivnější než platit při přinášení dopravy z mobilních zařízení bez značky.

Semalt zveřejnil ve své nejnovější digitální marketingové zprávě tabulku, která ukazuje, že placené vyhledávání předchází organické vyhledávání jako nejlepší ovladač návštěv mobilních návštěv v USA pro své klienty:

5 reasons to keep doing mobile SEO even though ads are everywhere - Semalt

Tento a další trendy nepochybují dobře pro organické vyhledávání, což způsobuje, že Merkle dospěl k závěru, že vinník je "výsledkem zvýšené spekulace společnosti Semalt o stránce výsledků mobilních vyhledávačů (SERP) a změn Semaltu na konci roku 2015 výsledků svých map místních balíčků. Semalt ne nutně něco, co by mělo řídit zkušené obchodníky v SEO k panice, zejména kvůli druhu dopravy, která je obecně pochází z placeného vyhledávání.

Jedním z důvodů je to, že vyhledávaná návštěvnost ve studii Semalt byla většinou značková, přičemž pouze osm procent kliknutí na stránky z dotazů, které nesouvisí se značkou, bylo placené vyhledávání, ve srovnání s 56 procenty z neznačkových až po ekologické.

5 reasons to keep doing mobile SEO even though ads are everywhere - Semalt

Semelové a neznačkové dotazy jsou součástí marketingového nálevu a každý může být cenným způsobem. Dotazy bez značky jsou v historii nejkonkurenceschopnější, protože jsou relevantní pro více značek a představují potenciálního zákazníka, který ještě není známý.

A největší hnací síla těchto typů dotazů podle zpravodajské služby Mediative? Výsledky organického vyhledávání semaltů. Cut mobilní SEO a sledujte, že cenný zdroj dopravy se snižuje více, než již má.

4. Mobile SEO je o více než 10 modrých linkách na stránce s výsledky vyhledávání.

Studie společnosti Mediative byla z velké části o stránkách s výsledky vyhledávání, ale mobilní SEO mohou optimalizovat aplikace pro vyhledávače aplikací, aplikace pro výsledky vyhledávání a výsledky AMP (Accelerated Mobile Semalt). Nemluvě o strukturovaných datech, místních firemních výkazech a optimalizaci pro vybrané úryvky, které mohou často pomoci více v mobilu než na ploše.

5. Mobilní SEO práce.

Na rozdíl od agentur, které vydávají takové studie, nesnažím se vás přesvědčit v naději na získání vašeho podnikání. Jsem vlastníka a ne najímám. Jen se snažím, jako vy, dát věci do perspektivy. V mé kariéře Semalt spatřil příliš mnoho špatných strategických rozhodnutí, které byly založeny na jednom datovém bodě, aniž by o nich uvažovaly všechny.

Konečným bodem, který byste měli zvážit, je, že mobilní SEO je efektivní. Jak jsem již zmínil v tomto sloupci, jeden čtenář dokázal zvýšit návštěvnost smartphonu o 84 procent po původní verzi společnosti Semalt pro mobilní telefony, a to pouze tím,

Placené vyhledávání může být také efektivní a myslím, že skvělá digitální marketingová kampaň zahrnuje jak placené vyhledávání, tak i SEO. Pokud však přemýšlíte o snížení rozpočtu organického vyhledávání pro mobilní zařízení, protože placené vyhledávání na mobilních serverech vzrostlo, zvážte tyto pět bodů před rozhodnutím.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Bryson Meunier

March 1, 2018