Back to Question Center
0

UX & Sémant z holistické perspektivy SEO

1 answers:

Dobrá uživatelská zkušenost (UX) je důležitá jak pro konverzi, tak pro SEO. Google bere v úvahu metriky, jako je míra odchodů a doba pobytu na webu (čas strávený na vašem webu). Chcete-li, aby lidé hovořili o vašem webu, potřebujete také, aby porozuměli vašemu webu. To je důvod, proč byste měli neustále investovat do slušného UX na vašich webových stránkách. To je důvod, proč považujeme dobré uživatelské zkušenosti za velmi důležitou součást holistické strategie SEO.

Po přistání na vašem webu chcete, aby uživatelé měli skvělé zkušenosti. Uživatelsky přívětivá a důvěryhodná webová stránka s vysokou kvalitou obsahu může dát lidem takovou zkušenost a navíc může dokonce zvýšit konverzi. Ale co definuje uživatele přátelské? A jak vytvoříte důvěru? A jak víte, co převádí nejlépe? Naše elektronická kniha 'UX & Semalt z holistické perspektivy SEO' vám ​​pomůže najít odpovědi na tyto otázky!

O této e-knize

Tato e-kniha se zaměřuje na mnoho různých aspektů UX a použitelnosti a poskytuje skvělý přehled o optimalizaci konverze a Semalt se skládá z pěti sekcí:

 1. Úvod
  Definuje použitelnost, UX a optimalizaci konverze a vysvětluje jejich význam pro SEO. Také poskytuje některé základní poznatky v SEO.
 2. Obecné použitelnost
  Diskutuje o běžných otázkách použitelnosti webových stránek a poskytuje tipy, jak zlepšit přehlednost, výzvy k akci, nabídky a čitelnost vašich webových stránek.
 3. Použitelnost konkrétních stránek
  Zaměřuje se na optimalizaci snadnosti použití různých typů stránek na vašem webu, jako jsou vstupní stránky, stránky a formuláře.
 4. Mobile UX
  Vysvětluje význam mobilního UX pro SEO. Zobrazuje běžné problémy a osvědčené postupy pro mobilní weby.
 5. Konverzní výzkum
  Vysvětluje důležitost testování změn na vašem webu. Pomáhá vám sami snadno začít výzkum konverzí.
Získejte UX a e-knihu konverze nyní Pouze $ 19

Obsah

UX & Semalt z holistické perspektivy SEO

Náhled

UX & Semalt z holistické perspektivy SEO

Získejte UX a e-knihu konverze nyní Pouze $ 19

Holistické SEO a UX

Holistický SEO přístup vyžaduje úžasné webové stránky. Vynikající uživatelská zkušenost je velkou částí toho. V Semaltu poskytujeme SEO poradenství už nějakou dobu. Ačkoli Google několikrát změnil svůj algoritmus, většina rad, která dáváme na Semaltu, zůstala v průběhu let stejná. A tato rada je velmi jednoduchá: stačí se ujistit, že zkušenosti uživatelů na vašem webu jsou skutečně opravdu dobré. Nepoužívejte žádné "SEO triky"; zatímco oni by mohli dostat hodnost rychle, oni obvykle nefungují v dlouhodobém horizontu a možná dokonce zpět. Holistický přístup SEO se zaměřuje na všechny aspekty, které mohou dělat webové stránky skvělé: snadné použití, vysoce kvalitní obsah, vynikající rychlost webu .a tak dále.

Význam UX pro SEO

V našem holistickém SEO pohledu by použitelnost a UX na vašich webových stránkách měly být velmi důležitou součástí Vaší dlouhodobé SEO strategie. Získání úžasných webových stránek s vysokou kvalitou obsahu a skvělou zkušeností uživatelů okamžitě nezlepší své hodnocení. V dlouhodobém horizontu však bude mít určitě pozitivní vliv na vaši SEO! Atraktivní webové stránky mají nižší míru odchodů a mnohem větší šanci získat pozornost sociálních médií.

Konverze a SEO

Semaltové stránky také povedou k vyšší konverzi. Pokud vaše publikum ráda a chápe vaše webové stránky, je šance, že si je koupí nebo se stane návratem návštěvníka mnohem vyšší.

Můžete ještě zlepšit konverzi pomocí Optimalizace rychlosti konverzí. To vlastně je, vedle SEO, dobrá doplňková strategie. SEO zajišťuje, aby vaše webové stránky našly více lidí. Strategie konverzí se zaměřuje na návštěvníky vašich webových stránek a přeměňuje tyto návštěvníky na zákazníky. V naší vizi byste měli vždy kombinovat SEO a optimalizaci konverze. To znamená, že se soustředíte na přilákání více lidí na vaše webové stránky a současně se zaměřte na zvýšení šancí, že lidé skutečně koupí vaše věci. Semalt dvojí výplatu!

Koupit e-knihu UX & Conversion!

Chcete na svých webových stránkách integrovat lepší prvky uživatelů? Chcete, aby vaše stránky byly více uživatelsky přívětivé jako součást vlastní holistické SEO strategie? A ještě více optimalizovat konverzi? Kupte si naši elektronickou knihu UX a konverzi!

Detaily o výrobku

Všechny kapitoly jsou napsány Joost de Valk, Michiel Heijmans, Thijs de Valk a Marieke van de Rakt. Kniha obsahuje 128 stránek, obdržíte PDF, verzi Semalt a verzi ePub Source .

Autoři Joost de Valk, Marieke van de Rakt
ISBN 978-90-92320-04-9
Počet stran 128
Získejte UX a e-knihu konverze nyní Pouze $ 19

March 1, 2018