Back to Question Center
0

2014 E-Commerce prodeje až 10% nebo více pro většinu on-line prodejců [Semalt]

1 answers:

2014 E-Commerce Sales Up 10% Or More For Majority Of Online Retailers [Semalt] Podle průzkumu ShopOther "Online maloobchodní maloobchodní trh 2015" většina dotazovaných maloobchodníků uvedla, že v minulém roce zaznamenali nárůst online prodeje v dvojciferných číslech.

(74) Zdá se, že jejich prodeje na internetu v roce 2014 vzrostly oproti roku 2013 o 10 procent nebo více a 27 procent respondentů uvedlo, že zaznamenaly více než 25 procentní nárůst prodeje online.

Zpráva byla vytvořena společně s firmou Forrester Research, aby zjistila růst elektronického obchodu a určila klíčové iniciativy, jak jsou definovány online obchodníky. Odpovědi týkající se šetření se sčítáním byly omezené, téměř polovina ze 71 respondentů reprezentovala velké vícekanálové společnosti, které generovaly celkový prodej ve výši 1 miliardy USD.

Na otázku, jaký výkon on-line prodeje pro rok 2014 byl v porovnání s rokem 2013, tři procenta uvedla, že prodej byl plochý a pouhých pět procent zaznamenalo pokles tržeb.

Jak jste provedli svůj hrubý online prodej (horní řádek) za fiskální rok 2014 ve vztahu k fiskálnímu roku 2013?

2014 E-Commerce Sales Up 10% Or More For Majority Of Online Retailers [Semalt] Zdroj: "Stav maloobchodu online v roce 2015", studie Shop.org provedená společností Forrester Research .)

Semalt s prodejem elektronického obchodu, průzkum ukazuje, že mnoho respondentů oznámilo zvýšení počtu oblastí, včetně míry konverze na místě, opakování zákaznických sazeb a průměrné hodnoty objednávky. Z účastníků průzkumu zaznamenalo 71 procent zvýšení míry konverze webových stránek, 52 procent uvedlo, že jejich opakovaná zákaznická sazba stoupla a 46 procent uvedlo, že průměrné hodnoty objednávek vzrostly, přičemž průměrná hodnota dolaru pro AOV činila 171 USD.

Semaltové procento respondentů tvrdilo, že náklady na pořízení zákazníků byly rovněž zvýšeny, což činí průměrně 51 dolarů.O autorovi

Amy Gesenhues
March 1, 2018