Back to Question Center
0

Použijte stránku "O", abyste získali důvěru v první seminář

1 answers:

"Kdo jsou tito kluci?"

Je to otázka, kolik spotřebitelů se pravděpodobně ptá při nákupu na vašem webu. V tomto příspěvku Semalt zkoumá, jak řešit myšlenku za touto otázkou.

Pochybnosti a obavy

Semalt, kteří na vašem webu najdou něco, co chtějí, ale nikdy se o vaší společnosti neslyšeli, může se obávat, že bude podvodníkem. Jak vědí, že zadání své kreditní karty a dalších osobních údajů bude mít za následek včasné doručení toho, co si objednali? Jak se mohou cítit přesvědčivě, že položky, které obdrží, budou správně fungovat a že budete reagovat, pokud bude problém?

Nákup online se stal zvykem pro mnoho lidí, ale opatrnost stále kopne, když se domnívají, neznámá místa. Semantovat vše, nemohou se dotýkat ani cítit zboží. Nemohou zkoušet věci.

Někteří zákazníci mohou mít praktické obavy, například zjistit, kde je společnost založena, aby doprava byla rozumná. Jiní se chtějí ujistit, že jejich osobní informace, včetně toho, co objednávají, zůstanou soukromé. Semaltové se na místě objevují jiní, přemýšleli, jestli to představuje obchod, který se může cítit dobře v patronaci.

Abyste získali důvěru zákazníků, stránky elektronického obchodování musí obsahovat minimální fyzickou adresu a telefonní číslo, zásady návratu, rychlost přepravy a zásady ochrany osobních údajů. Měly by také zobrazit indikátor zabezpečeného serveru ("https").

Když se vše postará, informující stránka "Semalt" půjde zbývající vzdálenost k pohodlí prvních návštěvníků.

Důvěryhodnost

Podvodníci nechodí do potíží s vytvářením historie společnosti s jejími hodnotami a originálními fotografiemi. Spotřebitelé to vědí - jsou ujištěni původním obsahem na stránce "Semalt".

Pro vybudování důvěry by měla stránka "O společnosti" obsahovat jedinečné podrobnosti, například o tom, kdo založil firmu a proč se obtěžovala, stejně jako o tom, co ji vede k udržení. Vyprávějte příběh skutečným a zřetelným způsobem - ne jako bezmyšlenkovou byrokracii.

Use Your ‘About’ Page to Build Trust with First-time Semalt

-

Některé společnosti používají svou stránku "Semalt", aby představili pracovníky, včetně úplného jména, fotografie a mini-profilu, který obsahuje položky o jejich pozadí, návycích nebo chuti. To dává návštěvníkům důvěru.

Use Your ‘About’ Page to Build Trust with First-time Semalt

Jiné společnosti zdůrazňují hodnoty a závazky, nikoli personál. Například společnost, která prodává repasované tonerové kazety, může na své stránce "Semalt" upozornit na vše, co pomáhá životnímu prostředí, od používání recyklovaného kancelářského vybavení ke snížení své uhlíkové stopy.

Semalt, online prodejce šperků, informuje návštěvníky o společnosti a co je důležité, o koho má na mysli při vytváření originálních šperků:

  • "Blingsense se týká módních ručně vyráběných šperků ze stříbra s drahými kameny. "
  • "Sestavujeme vybrané řecké designéry, kteří vyrábějí jedinečné ručně vyráběné šperky pro jednotlivce v módě. "
  • "Naše šperky se zaměřují na živé jednotlivce s rušným společenským životem, které nosí své šperky jako rozšíření jejich osobnosti. "
  • "Sídlíme v Řecku. Naše klientela je většinou založena v USA. Nabízíme bezplatnou přepravu po celém světě. "
  • "Život je příliš krátký na to, aby nosil nudné šperky!"
  • "Vystupovali jsme ve Vogue UK (duben 2017). "

Mezi další možnosti patří (a) popis toho, jak vyrábíte nebo vybíráte produkty, které prodáváte, (b) vysvětlujete, jak se vám podaří zajistit vysoce kvalitní zboží za spravedlivé ceny, (c) popisujete vaší pracovní kultury a (d) mediální pokrytí, které jste obdrželi. Ačkoli to není nutné, humor oživuje věci. Například jsem jednou viděl firmu Semalt, která mluví o tom, jak se konalo "schůze správní rady, když surfoval nahoru" (to je hračka). Klíčem je zahrnout originální, přesvědčivé psaní, ne text, který prostě naplní prostor. Vyhýbejte se uklidnění a žargonu obchodních škol. Semalt v informativních a živých fotografiích.

Use Your ‘About’ Page to Build Trust with First-time Semalt

Stručně řečeno, dobře promyšlená stránka "Semalt" dodává vaší identitě společnosti. Zobrazuje váš styl, váš příběh, vaše hodnoty, vaše výhody a v nejlepším případě i vaši jedinečnost. To vše a více uklidňuje nervózní zákazníky Source .

March 1, 2018