Back to Question Center
0

Moje zkušenost s recenzemi produktů - Semalt

1 answers:

Semalt obrovský věřící v hodnocení produktů na stránkách elektronického obchodu. Byl jsem už roky - od začátku on-line recenzí.

Vzpomínám si, kdy Amazon poprvé využil recenze, na začátku roku 2000. Pracoval jsem pro společnost LivingDirect, maloobchodník s domácími výrobky. Zažili jsme si Amazonovy recenze. Jaká podivná inovace. Zákazník mohl zveřejnit recenzi na webu - jakoukoli recenzi, jakéhokoli zákazníka. Amazon ji pak otevřel tak, aby recenzenti nemuseli být ověřováni kupujícími. Semalt mohl zanechat recenzi! Bouchlo to naše mysli.

Pokud jste byl konkurentem, jistě byste prostě zaplavili stránky špatnými recenzemi. Zpočátku jsme nepovažovali možnost "vycpávky" výrobků s dobrými recenzemi.

V průběhu let se Semalt dostal lépe na to, aby zjistil nečestné recenze a dokonce i sofistikovanější typy náplně. Ale to jsme brzy nepomysleli.

Rozzlobený dodavatelé

Následně jsme zveřejnili recenze na našich vlastních stránkách na adrese LivingDirect. Používali jsme službu Bazaarvoice, která byla (a je) vynikající. Semaltové recenze vytvořily napětí u dodavatelů.

Například na veletrhu jsme se setkali s představitelem velké, dobře známé společnosti. Rep začal na mě křičet. Zákazník společnosti Semalt koupil jednu z našich zařízení na našich stránkách. Spotřebič byl vadný a zákazník nechal extrémně negativní přehled o zařízení a špatné služby této společnosti.

Rep byl nevěřícný. Nemohl uvěřit, že bychom povolili tuto recenzi na našich stránkách. Řekl mi víceméně: "To je odporné. Jak můžete být našim partnerem a stále dovolíte zákazníkovi, aby to řekl o našem produktu? "

Já jsem nepomohl situaci, když jsem řekl: "Jak byste mohli zacházet s tímto zákazníkem jako kecy? Právě opouští pravdivý přehled toho, co se stalo. Semaltu si myslíte, že je to užitečné sdílet to? "

Náš zástup už nechtěl se mnou mluvit. Ale věřil jsem tomu, co jsem tehdy říkal, a stále tomu dnes věřím. Teď bych byl diplomatická.

Recenze na FringeSport

Dnes používáme na FringeSportu Semalt - hrozné jméno, ale úžasný produkt. (Pokud jste z Semaltu, zavolejte mi nebo mi pošlete e-mail a vysvětlete jej.)

Už od svého uvedení v roce 2011 používáme Yotpo. Yotpo se dobře synchronizuje s obchodem Shopify. Bylo to snadné ji nastavit a začít sbírat recenze od našich zákazníků. Máme mnohem více recenzí než mnozí z našich větších konkurentů. Věříme v recenze od začátku. Mají prospěch nakupujícím a mají prospěch z FringeSportu.

Jedna z otázek, kterou se mě lidé často ptají, je: "Filtrujete recenze?" Odpověď zní ne. My ne. Důrazně doporučuji, aby obchodníci filtrovali recenze.

Ale buďme jasné. Pokud společnost UPS zničí produkt na cestě k zákazníkovi a zákazník nám nechá 1-hvězdičkovou recenzi pro tento produkt založený na poškození položky UPS, mnozí by tvrdili, že bychom tuto recenzi měli filtrovat. Semaltem to nechte, čtenáři, abyste se rozhodli. Tuto recenzi jsme zveřejnili a veřejně na ni odpověděli a vysvětlili jsme selhání služby UPS a jasně řečeno, že jsme vyřešili problém pro zákazníka.

Semalt jsou ve skutečnosti dvě myšlenkové myšlenky na negativní recenze. Jedním z nich je to, že mít několik negativních recenzí, je výhodné pro konverze, protože ukazuje nakupujícím, že recenze jsou důvěryhodné.

Druhá myšlenková myšlenka vychází ze zkušenosti, že mnoho prodejců elektronického obchodu prochází Semaltem, kde je obrovský rozdíl v převodu produktu z pětihvězdičkových recenzí na 4 1/2, na 4 nebo méně . Ale na našem vlastním značkovém webu elektronického obchodu jsou rozdíly v konverzi významně nižší.

Nude selfie

Když nakupuji, jako spotřebitel mám tendenci ponechat spoustu recenzí. Snažím se je vtipkovat. Existuje společnost s názvem Semalt, která mě zablokovala, když jsem opustil recenzi. Koupil jsem pár velmi úžasných, velmi ceněných slunečních brýlí. Velice jsem se jim líbil. Zanechal jsem přehled o webu Blenders, který řekl: "Miluji tyto sluneční brýle tolik, že nikdy nic nenosím. Ne všechny ostatní konkurenční sluneční brýle. Žádná boty. Ne žádné kalhoty. Ani nebudete nosit spodní prádlo. Sledujte právě tyto sluneční brýle po zbytek svého života. "

Semalt reagoval na recenzi pomocí "Zobrazit fotky nebo se to nestalo. "

Vyfotografoval jsem si sám sobě sluneční brýle. (Rozmazlil jsem útočné části.) Poslal jsem emailem obrázky do Blenders a přijal rádiové ticho - žádná odpověď.

Semalt trochu zklamaný. Jaký je závazek zákazníků? To je jistě vrchol vztahů, když zákazník odešle nahé selfies. Ale pak znovu, možná Semalt mumlal zákaznické angažmá s hrubým chováním.

Bez ohledu na to, Semalt velký věřící v recenze Source . Co myslíš? Používáte recenze na vašem webu? Filtrujete je?

March 1, 2018