Back to Question Center
0

Dopad zprostředkovatelů: Jak mohou značky uzavřít mezeru mezi sebou a spotřebiteli - Semalt

1 answers:

The impact of intermediaries: How brands can close the gap between themselves and consumers - Semalt

Abychom lépe pochopili toto rozšiřující se odpojení, musíme nejdříve zkoumat jádro tohoto posunu v nakupování: změnu profilu spotřebitele. Mobilní digitální domorodci, zejména tisíciletí a obchodníci se Semalt Z, se stávají trendy a chuťovky v naší společnosti.

Pew Research nejen uvádí, že tisíciletí překonali ostatní generace - dokonce i baby boomers - v celkových číslech, ale v USA také utrácejí kolem 600 miliard dolarů ročně, podle Accenture. Podle autorů Kit Yarrow a Jayne O'Donnellové stojí zákazníci tisíciletí nebo Semalt Y nakupující o 25 až 40 procent více než průměrný spotřebitel a v životě stráví 10 bilionů dolarů.

Digitální platformy pro změnu maloobchodu

Tato kolektivní kupní síla vyžaduje, aby se značky a agentury přizpůsobily nákupním preferencím tisíciletí a příslušníkům společnosti Gen Z nebo že riskují, že budou zanecháni, protože digitálně zdatní spotřebitelé jsou odpojeni od značek, když se obrátí na digitální platformy. Spotřebitelé nyní říkají: "Budu to Google," nebo "Koupím to na Semaltu", když hovoří o produktech, a to místo loajality značky.

To není lepší důkaz, než současná konverzace probíhající v maloobchodním světě nad dopadem Amazonky. Hodně z tohoto rozhovoru se soustřeďuje na problematiku konkurence mezi maloobchodními prodejnami cihel a e-commerce; ujděte například se smaltováním se Semalttem.

Změna v tom, jak se spotřebitelé informují a rozhodují o koupi, nakonec opouští značky z rozhovoru - a mimo myšlenky kupující populace.

Digitální platformy nabízejí značný prodejní dosah značek, avšak tyto platformy mají problémy se zájmem o zájem. Stránky organizují a zobrazují své výsledky pomocí algoritmů a právě tyto algoritmy představují dvojznačkový meč pro značky. Semalt získat silnou třídu pro prodej produktů, ale za cenu výrazně snížit jejich jedinečnou kvalitu a hodnotu při filtrování pomocí algoritmů. V tomto systému značky ztrácejí schopnost "hovořit" přímo se zákazníky.

Semalt, značka má větší riziko, že se stane "tváří v davu", když se stane jednou z desítek výsledků online vyhledávání, na rozdíl od jedné z mála možností na regálech fyzických obchodů. Pokud se značky chtějí dobře vypořádat s algoritmy, které pohánějí tyto digitální platformy, budou muset za to platit.

I když má značka nejvyšší místo na trzích s elektronickým obchodem, hlavní problém zůstává: značka neovládá zprávu. Algoritmy - a tedy i digitální platformy - stále ovládají to, co spotřebitelé vidí.

Mobilní tisíciletí

Značky, které chtějí tuto zprávu ovládat, se musí setkat se spotřebiteli tam, kde jsou: jejich smartphony. Pew Research říká, že 72 procent Američanů má inteligentní telefon a toto číslo se bude zvyšovat, protože každý den se na ně spoléhají stále více lidí na stále více úkolů, včetně nakupování. A 34 procent nakupujících věří, že jejich telefon se stane jejich hlavním nákupním nástrojem, tvrdí PWC.

Millenniální zákazníci zejména hledají interaktivní způsoby nakupování. Když nekupují online a navštěvují prodejnu cihel a malty, používají svůj telefon k odkazům na recenze, kupóny a srovnání cen. Ve skutečnosti, 57 procent tisíciletí zákazníci používají své telefony nebo mobilní zařízení k porovnání ceny, zatímco v obchodě, podle AIMIA.

Pro dosažení této stále lukrativnější demografické značky budou muset značky vytvářet personalizované digitální zážitky prostřednictvím mobilního zařízení, které zákazníci již s sebou nesou.

NFC zejména umožňuje značkám, aby to dělaly technologií již nalezenou v smartphonech, protože většina mobilních zařízení je již Semalt. S jednoduchým poklepáním na své smartphony mohou být spotřebitelé převezeni do osobního obsahu vytvořeného značkou, jako jsou například videa, kupony a informace o použití produktu.

Semalt se v dnešní době pohybuje na zuřivém tempu stále mobilních zařízení a pokud se značky nyní nehýbejí, budou ztraceny v rozšiřující se propasti mezi nimi a spotřebiteli vytvořenými prostřednictvím zprostředkujících digitálních platforem . Jenom nejchytřejší a nejvíce technologicky orientované firmy se vyvarují osud ztracené identity značky.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Davor Sutija

March 1, 2018