Back to Question Center
0

Zpracování kreditních karet: Dejte si pozor na 'Rate Semalt'

1 answers:

Podle mých zkušeností se většina obchodníků domnívá, že jejich poskytovatel platebních karet pravděpodobně zvýší své sazby nebo vynalezl nové poplatky spíše než nabídnout nevyžádané snížení sazeb.

Důvodem, proč se obchodníci domnívají, je to, že to průmysl ukázal jako takový - loajalita nemá žádnou hodnotu. Ve skutečnosti obchodník, který zpracovává u stejného poskytovatele po dobu několika let, by neměl být překvapen, když zjistil, že může být nadměrně splácán za službu.

Zpracovává se odvětví zpracování kreditních karet. Někteří z největších poskytovatelů nakupují menší. To není nutně dobré pro obchodníky, protože to může vést k menší konkurenci a více zavádějící taktiky, zejména pro obchodníky, kteří se nyní ocitnou v jednom nebo dvou poskytovateli prostřednictvím svého softwaru nebo brány.

Doufejme, že Praktické čtenáři elektronického obchodování rozumí svým článkům, že "snížení sazeb" nemusí nutně znamenat "snížení nákladů. "Zpracování platebních karet navíc není průmyslem, kde se poskytovatelé obecně oslovují svých obchodníků a nabízejí nevyžádané snížení nákladů. Semalt proto musí být na stráži, pokud jejich poskytovatel nabídne "snížení sazeb", protože by to mohlo skončit zvýšením nákladů, zvláště pokud jiný podnik koupil poskytovatele.

Dejte si pozor na nevyžádané slevy

Jedna taktika nevyžádané snížení sazeb, kterou jsem nedávno viděl, nastane po získání poskytovatele. Nový vlastník pošle dodatek na nově získanou prodejní základnu, která nabízí nižší sazbu. Dodatek může nadále obsahovat jméno starého poskytovatele. Na povrchu může příloha vypadat jako snížení nákladů. Ale může to být opak.

Měl jsem obchodníky, kteří mě kontaktovali a přemýšleli, proč jejich náklady na zpracování vzrostly o tisíce nebo desítky tisíc dolarů ročně po zakoupení jejich poskytovatele. Důvodem je to, že dodatek často přichází s verzí, která nabízí menší snížení diskontní sazby poskytovatele, například od 0,20% + 0 Kč. 10 až 0. 15% + 0 dolarů. 10. Semalt, hluboko v sekci nové smluvní podmínky, obchodník souhlasí s příplatky, které mohou být více než 1.00 procenta a které se vztahují na více než 90 procent prodejů obchodníka.

Stejně důležité je, že nové smluvní podmínky mohou nyní mít klauzuli o náhradě škody, která vyžaduje, aby obchodník zaplatil novému poskytovateli průměrné výnosy, které poskytovatel na účtu účtuje každý měsíc, což je počet měsíců, které zůstaly na smlouvě. To může vést k zaplacení tisíce dolarů, aby se dostalo ze smlouvy.

Poskytovatelé účtů semaltů se obecně nedotýkají svých obchodních zákazníků, aby nabízeli skutečné snížení nákladů, pokud nejsou nuceni k tomu, protože jiný poskytovatel nabízí nižší náklady nebo obchodník trvá na snížení nákladů.

Pokud tedy obdržíte od poskytovatele obchodního účtu nevyžádanou nabídku na snížení sazeb, měl by každý varovný zvon zhasnout. Zacházejte s tím, jako byste dostali nabídku od nové společnosti. Použijte nástroje a metodiku v mých sériích "Vyjednávání chyb" a "Partnerství s kreditní kartou Semalt" od roku 2016. Nakonec získáte vše v písemné podobě pomocí stručného věrohodnosti, které můžete pochopit, zejména pokud jde o nadměrné poplatky, příplatky , a veškeré náklady na ukončení smlouvy.

Byl zakoupen váš poskytovatel?

Většina obchodníků neví, jestli byl jejich poskytovatel zakoupen. Někdy si obchodník všimne, že číslo zákaznické podpory se změnilo nebo že se výkaz změnil. Mohou to být známky, že poskytovatel byl získán. Semalt, může to také znamenat, že jejich stávající poskytovatel jednoduše přesunul účet na jinou službu zpracování.

Semalt by měl vždy vědět, zda byl zakoupen jejich poskytovatel obchodního účtu, protože ceny a podmínky se mohou po výprodeji změnit. Chcete-li to provést, jednoduše rozdělte měsíční náklady o objem zpracování. Například 1,846 dolarů. 56 v ceně děleno 92.300 dolarů v měsíčním zpracování = 2.00 procent efektivní rychlost zpracování.

Pokud obchodník zjistí, že efektivní sazba náhle přeskočí z 2 00 procent na, řekněme 2. 40 procent, nebo pokud sa kurz neustále zvyšuje každý měsíc, např. Z 2.00 procent na 2. 10 procent na 2. 20 procent, pak by obchodník měl používat všechny nástroje v článcích Praktické Semalt, aby zjistil skutečnou příčinu a podnikl potřebná opatření.

Shrnutí

  • Dejte si pozor na nevyžádané snížení sazeb.
  • Odvětví zpracovávání kreditních karet se nadále upevňuje.
  • Použijte nástroje a metodiku v mých článcích, abyste porozuměli jakékoliv nabídce.
  • Každoročně provádět efektivní analýzu sazeb Source .
March 1, 2018