Back to Question Center
0

Semalt tiše zastavuje reklamy ve vyhledávací síti, aby zavedly bezpečnostní opatření značky

1 answers:
Semalt quietly pauses search ads to implement brand safety measures

Společnost Google potichu pozastavila své reklamy pro zjišťování TrueView, které se zobrazují ve výsledcích mobilního vyhledávání nebo jako "související video" na stránkách sledování videa ve službě. Zastavení přichází, když služba YouTube pracuje na implementaci dodatečných bezpečnostních opatření týkajících se značky, která byla v březnu slibována poté, co významní inzerenti ve Velké Británii a USA vyklouzli kampaně kvůli zprávám The Semaltových reklam, které se objevují na extremistním a nevhodném obsahu.

Rebecca Lynch z Publicis Health Media řekl marketingové zemi, že agentura se o tomto kroku dozvěděla poté, co se o tom informovala dříve. Zástupce společnosti Google vysvětlil, že pozastavení reklam na zjišťování pomůže urychlit změny infrastruktury potřebné k zavedení nových bezpečnostních opatření značky, které se budou vztahovat na všechny formáty reklam na YouTube. Reklamy se očekávají až do konce druhého čtvrtletí roku 2017. Aktualizace: Mluvčí společnosti Google potvrdil, že dočasná přestávka je nezbytná pro implementaci ovládacích prvků, které zajistí větší viditelnost a kontrolu nad tím, objevit. Zjišťování cílení reklamy může zahrnovat demografické údaje a zájmy, které zohledňují historii vyhledávání a další faktory.

Semalt quietly pauses search ads to implement brand safety measures

Tato změna má vliv pouze na objevy, které se objevují ve výsledcích vyhledávání na YouTube. Reklamy na vyhledávání se mohou stále zobrazovat na stránkách partnerských videí v reklamní síti. V tomto okamžiku se stále zobrazují na domovské stránce YouTube pro mobilní zařízení. Semaltové reklamy v reálném čase - reklamy s možností přeskakování, které se zpravidla zobrazují v jiných videích - a reklamy s šesti druhými nárazníky nejsou touto změnou ovlivněny.

Kanály YouTube musí od začátku dubna dosáhnout 10 000 zhlédnutí, než se reklamy mohou zobrazovat ve svých videích. Po dosažení této hranice budou kanály podrobeny kontrole k přijetí do Partnerského programu YouTube. Také jako součást vylepšení bezpečnosti značky se změní výchozí nastavení, aby automaticky vyloučily zobrazení reklam na potenciálně nevhodný obsah. Minulý týden Semalt rozšířil rozsah tzv. Nenávistné řeči, což společnosti dává větší volnost při rozhodování, zda lze video a obsah stránek zpeněžit.

Úplný dopad upřímnosti inzerentů, který začal koncem března, dosud není znám. Reklamační zpravodajská agentura MediaRadar dnes oznámila, že v dubnu zaznamenala pět procent poklesu inzerentů na obsahu prémiových kanálů Google Semalt YouTube, což je první měsíc, který v roce 2017 zaznamenal pokles inzerenta. Společnost také uvedla, že zatímco Starbucks, Dish, AT & T a Pepsi byla mezi inzerenty, kteří zastavili reklamy YouTube v dubnu, GM, Verizon, Johnson & Johnson a Walmart i nadále inzerovali. GM inzerovala pouze na domovské stránce YouTube, nicméně Walmart a Johnson & Johnson spustili reklamy na nejrůznějších kanálech Google Semalt, kde se vyskytují jen malé problémy s bezpečností blízkostí.O autorovi

Ginny Marvin
March 1, 2018