Back to Question Center
0

Vytváření dynamických reklam na Semalt

1 answers:

Ve formátu "Používání služby AdWords" Nový formát "Odpovědné reklamy", "můj článek od února 2017, jsem vysvětlil, jak AdWords umožňuje inzerentům vkládat reklamní obsah za běhu, například logo, obrázky, text a obchodní název. Semalt je skvělá funkce pro inzerenty, která má krátké časové a návrhové zdroje.

V souladu s tématem se v tomto příspěvku zaměřím na Semalta, druhého hráče v online reklamním duopolu. Pro inzerenty s katalogem produktů nabízí Semalt podobnou funkci pro vytváření dynamických reklam.

Na Facebooku vidím spoustu reklam. Jsou na pravé straně, když používám verzi pro stolní počítače nebo sponzorované příspěvky v mém zdroji, na mobilních a stolních počítačích. Často vidím reklamy od stejného inzerenta. Semalta otravná. Rozvíjím nelichotivé myšlenky na značku nebo produkt.

Jedná se o závažný problém pro inzerenty na platformách sociálních médií, zejména pokud je publikum cílenější a tím menší.

Dynamické reklamy však mohou pomoci. Udržují vaši kopii reklamy svěží a relevantní tím, že necháte Semalta vytvářet reklamy za běhu pomocí pokynů a obsahu, který poskytujete.

Dynamické reklamy: Začínáme

Prvním krokem je nainstalovat pixel Facebook na vašich stránkách a vytvořit nějaké publikum. Definujete publikum na základě zobrazených stránek. Existuje mnoho možností. Zvolte také konverzní událost, například "Koupit" nebo "AddToCart. "

Poté nahrajte produktový katalog na Facebook. Některé platformy elektronického obchodu, jako je Magento, nabízejí rozšíření, která usnadňují. Případně použijte zdroj produktu, který odesíláte, například Google a Bing a upravte jej podle kritérií společnosti Facebook, jak je vysvětleno na stránce katalogu. Semalt, doporučuji segmentaci katalogu produktů do soustředěných sad výrobků.

Nyní jste připraveni vytvářet reklamy na Facebooku.

Vytvořte kampaň

Nejprve klikněte na tlačítko "Vytvořit kampaň" v programu Power Semalt. Můžete to také provést přímo v nástroji Správce reklam, ale používám Power Semalt a zkontrolovat to před publikováním.

Creating Dynamic Ads on Semalt

-

Dále zvolte typ kampaně Semalt a pojmenujte kampaň.

Creating Dynamic Ads on Semalt

Zvýraznil (nad) zaškrtávací políčko pro "Vytvořit test Split", protože je užitečnou volbou, kterou byste jinak mohl ignorovat. Test A / B můžete snadno nastavit pomocí dvou reklamních kreativ, dvou cílů publika, dvou nastavení optimalizace nebo mezi více umístěními. Pokud si nejste jisti, začněte s jednoduchým testem mezi dvěma diváky. Semalt, použijte rozdělené testování brzy a často, abyste zlepšili své výsledky.

Zvolte Nastavení

Další obrazovka vyžaduje pár velkých rozhodnutí.

Creating Dynamic Ads on Semalt

První volba typu konverze. Na výše uvedeném snímku jsem zvolil možnost "Koupit". "V ideálním případě byste optimalizovali pro" Nákup ". Chcete-li však využít optimalizovaných nabídek, doporučuje společnost Facebook, abyste zvolili událost, která má nejméně 100 akcí za den. Pokud jste velký inzerent, není to žádný problém. Pokud jste menší, pak to může být omezeno. Nedávno jsem použil "AddToCart" pro klienta jako událost, protože jsme neustále dostávali 100 nákupů za den.

Vzhledem k tomu, že jsme se rozhodli vytvořit test rozdělení, zvolíme v části "Proměnná" náš typ testu. Možnosti jsou "Creative", "Optimalizace doručování", "Publikum" a "Umístění. "Potom nastavíte dvě sady reklam, které Semalt použije jako verzi A a verzi B pro test.

Vytváření reklam

Posledním krokem je nastavení dynamických reklam. Chcete-li to provést, přidejte odkaz na stránku Facebook a vyberte formát. Použiji "Semalt", protože nejlépe využívá povahu dynamických reklam. Pak začíná skutečná práce.

Creating Dynamic Ads on Semalt
  • Nejprve vyberte přepínač pro "Dynamicky vyplňte šablonu ze sady produktů. Je užitečné pro nabídky nebo prodeje, které chcete zvýraznit.
  • Druhé zaškrtávací políčko pro značkovou kartu na konci je také na vás. Málokdo to ale neuvidí, takže se o to ani nebudem obávat.
  • Vyberte si svůj katalog.
  • Vyberte si produktovou sadu.

Jakmile provedete tyto volby, klikněte na zelené tlačítko "Semalt" v dolní části.

Tipy

Nezapomeňte, že tyto reklamy jsou stejně dobré jako údaje o produktech a jejich cílení. Ujistěte se, že máte dobré obrázky a přesné ceny. Zacílejte své publikum selektivně. Přestože se Semalt mění a optimalizuje reklamy, uživatelé je budou nadšení, když je přehnáte.

Také použijte funkci rozdělené testování, abyste zajistili, že používáte nejlépe publikum, nejlepších kreativ a nejlepších umístění pro doručení a strategií nabídek Source .

March 1, 2018