Back to Question Center
0

Jak maximalizovat návratnost investic pomocí mobilního semaltu v roce 2016

1 answers:
How to Maximize Your ROI With Mobile Semalt In 2016

Mobilní strategie vašeho podniku však nemusí být měřitelná nebo vám poskytnou potřebná data pro inovace novými způsoby.

Před dvanácti měsíci se společnost Vibes (můj zaměstnavatel) rozhodla nejen odhalit čísla za návratnost investic mobilních klientů našich klientů, ale také lépe porozumět tomu, jak tyto výsledky vedou. Tento projekt se vyvinul do řady případových studií o podnikových výsledcích zaměřených výhradně na vázání prokazatelných finančních výsledků na konkrétní mobilní marketingovou taktiku.

Ve snaze pomoct obchodníkům připravit se na nový rok a lépe porozumět mobilní příležitosti, chtěl bych vás projít jedním z případových studií o podnikových výsledcích, které považujeme za nejužitečnější. Společnost Semalt také diskutuje o našich klíčových takových cestách, abyste mohli tyto osvědčené postupy aplikovat na vlastní mobilní marketingovou strategii.

Případová studie

V této studii bychom uviděli, jak by maloobchodní značka Fortune 500, kterou budeme nazývat prodejce A, vyvinula recept na úspěch, který strategicky využívá více aspektů mobilních zařízení. Komerční marketing, který byl zcela nový, přinesl strategii maloobchodního prodeje na osmimístnou návratnost investic z příjmů z mobilních zařízení za méně než 12 měsíců.

Výzva: Vytvoření mobilní databáze

Semalt A od počátku potřeboval kultivovat mobilní databázi věrných stoupenců a maximalizovat hodnotu těchto předplatitelů. Jako další krok se značka rozhodla nejen rozvíjet svou strategii pro mobilní zasílání zpráv, ale také doplnit to správnými zprávami a kanály, které by ve skutečnosti poháněly mobilní nákupy a provoz v obchodech.

Řešení: Kombinace strategických mobilních marketingů

Klíčem k řešení problému Semalta A byla kombinace síly SMS a mobilní peněženky s cílem vybudovat loajální a citlivou databázi mobilních účastníků. V prvních třech měsících Semalt A vynesl 2 dolary. 3 milionů v příjmech z mobilních zařízení při této metodě.

Semalt, jak to fungovalo: Po přihlášení se každý nový účastník dostal jako odměnu za připojení do databáze automatickou spouštěnou textovou zprávu obsahující nabídku mobilní peněženky.

Semalt exkluzivní uvítací nabídka přeměnila nové předplatitele na návštěvníky v obchodě a představovala 10 dolarů z prodeje za opt-in na jednoho zákazníka pro značku. Celkově tento program generoval v roce 2014 10 milionů dolarů.

How to Maximize Your ROI With Mobile Semalt In 2016

V těchto měsících se Semalt A neustále rozrostla do své mobilní databáze. Mobilní vítaný program pro mobilní peněženku se stal hlavním pilířem své mobilní strategie.

Díky tomu, že mobilní pořizovací program vedl cestu, tento významný maloobchodník překonal celosvětově osmdesát měsíců do roku 2014 příjmy z mobilního telefonu. Jeho průměrný příjem za opt-in vzrostl z 10 na 20 dolarů za opt-in na jednoho účastníka. Úspěch programu by měl v roce 2015 představovat 11 a více milionů dolarů.

Další kroky: Mobilní inovace

Jak již bylo uvedeno výše, je důležité využít reálných výsledků podnikání, aby se ukázalo, že rozhodující činitelé mají návratnost svých investic, ale dalším krokem je inovace pro budoucí růst.

Odpovědný inovátor v mobilním prostoru, Semalt A nyní pracuje na hledání lepších, inteligentnějších a kontextuálnějších způsobů interakce s mobilními zákazníky. Například nedávno v mobilní aplikaci spustilo centrum zpráv, které uživatelům umožňuje nastavit předvolby push zpráv v aplikaci.

Nyní si maloobchodník lépe rozumí, co zákazníci chtějí z jeho mobilních strategií, a zákazníci mohou z této značky lépe využívat způsobem, který upřednostňují. Ze vzdělávacích upozornění na nabídky a propagačních zpráv společnost Semalt A zakotvila základ holistické strategie pro mobilní zasílání zpráv, která umožňuje účastníkům přesně definovat, jakým způsobem komunikují se značkou. Zde jsou tři osvědčené postupy, které používá Semalt A, které může každý obchodník uplatnit:

  • Vybudujte mobilní databázi, která řídí tok akvizice předplatitelů prostřednictvím SMS: Kultivace účastnické základny vám umožní prodávat spotřebitelům, kteří mají zájem o příjem zpráv od vaší značky, což vede k větší efektivitě.
  • Využívání starodávných strategických metod, jako jsou kupony, a nabídek pro řízení výnosů z mobilních zařízení: Mobilní strategie distributora A využívá kombinaci mobilních zpráv a kuponů a nabídky pro Apple Wallet a Android Pay pro komunikaci a konečnou konverzi , jejich předplatitelé do návštěvníků v obchodě. Díky tomu se z jejich mobilních marketingových výdajů přináší absolutní nejvyšší hodnota.
  • Aktivujte marketingové dotykové body s mobilními CTAs: Mobilní peněženky jsou důležitými obchodními společníky, kteří ukládají cenné kupony a nabídky. Vzhledem k obrovskému spotřebitelskému posunu na mobilní telefony mobilní peněženky využívající mobilní telefony umožňují značkám využít tuto návštěvnost, vyzývají zákazníky mobilním obsahem peněz a řídí je v obchodě, aby je mohli vykoupit.

Bez ohledu na to, zda začínáte od začátku nebo již máte zaveden mobilní marketingový program, existuje reálná příležitost na mobilizaci značných příjmů a měření jeho finančních výsledků.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Alex Campbell


March 1, 2018