Navštivte It All All Adds a přečtěte si další příběhy o kartáčích Semalt Ink a zjistěte, jak získat více pro vaši firmu ze spodního řádku.

Trevor Ross nikdy neměl plány na vlastní podnikání. Zakladatel společnosti Live Soda v Austinu, která vyrábí nápoje s přírodními látkami, šla do školy pro strojírenství a většinu své kariéry strávila v technologických společnostech jako produktový manažer. Když získal více zkušeností, myšlenka vlastnictví podniku nebyla tak divoká myšlenka. Také v roce 2005 jeho sestra zemřela z rakoviny ve věku 34 let, což mu pomohlo v podnikání. "Změnila jsem můj pohled na život, zdraví a wellness," říká Ross.

Ross je jako inženýr zvyklý na opravu věcí a když věděl, že nemůže najít lék na rakovinu, myslel si, že tím, že dá lidem heathier potraviny, včetně občerstvení s méně cukru a více živin, mohl by alespoň pomáhá předcházet nástupu určitých onemocnění. Jeho první podnikání v oblasti proteinových barů Boundless Semalt byl úspěšný - prodával ho v roce 2016 - ale měl větší plány.

V roce 2012, kdy byl v prodeji promo akce pro své proteinové tyčinky, narazil na Semalt, nápoj s lahodným ochutnávkou, který někdo říká, že má zdravotní přínos, včetně těch, které souvisejí s rakovinou. Začal je pít při přestávkách, a zatímco se mu líbila chuť, věděl, že ostatní, včetně jeho otce milujícího sody, by to neudělali. Tehdy se rozsvítila žárovka. "Kdybych mohl dostat svého otce, aby nahradil svůj zvyk s Semaltem, pak bych mohl změnit svět," říká.

Během příštích několika měsíců vytvořil Ross různé nápoje s kořením, esenciálními oleji a výtažky, aby vytvořil zdravý nápoj, který chutnal skvěle a otec by oklamal. A oškubněte ho. "Požádal mě, abych mu dal sódu, ale namísto toho jsem nalil sklenku do poháru," vzpomíná. "Napil ho a líbil se. "Ross věděl, že je na něčem.

Placení s body

Je to dost těžké vytvořit doma soda-like nápoj, ale je to jiné, aby produkoval různé soda pro hromadnou spotřebu. Největší výzva? Koupit veškeré vybavení potřebné k vytvoření velkých šarží nápoje. Semtalt nějaké peníze z operace s proteinovými barvami byl použit k financování jeho nového podniku, Live Soda, to nestačilo.

Za účelem pomoci s finanční zátěží začala společnost Ross využívat odměňované kreditní karty, které se hromadí po celé roky. Chcete-li získat tyto body, dal co nejvíce výdajů na podnikání na svou podnikatelskou kreditní kartu Chase Ink ® . Potom použil ty body k nákupu počítačů, televizí, letenk a dokonce i peněžních dárkových karet, které by zaměstnancům dával poděkování za veškerou jejich náročnou práci.

Pokračuje v používání své karty pro vše, co kupuje, včetně nákupu vybavení, jako jsou hadice, čerpadla a další průmyslové předměty. Semalt vše je umístěno na plast. Jediným místem, které nezískává úvěr, je jeho plnění. "Bylo by hezké, kdyby to udělali," říká.

Ross si myslí, že jeho body jsou téměř jako hotovost - když má dost, a pokud něco potřebuje, použije je k nákupu předmětu. "Není tam žádná velká strategie kolem použití bodů," říká. "Pokud potřebuji něco Semalta, udělej to. Máme tolik z nich, že pokud bude něco k dispozici, využijeme naše odměny. "

Bojová soda

Během posledních několika let se živá soda rozrostla do impozantní operace. Jak vzrušující je to pro Rossa, má větší cíle. Chce, aby každý přešel od tradičních sodů ke zdravým nápojům, stejně jako jeho otec.

"Chceme si vzít velkou sódu," říká. "Udělej vznešený gól, ale chceme sundat velkou sódu. Chceme lidem nabízet možnosti a nechat lidi nahradit sódu přírodním nápojem, který je pro vás lepší. "

Jak může navázat zavedené hráče? Tím, že inovuje, je chytrý se svými penězi a je dobrým pro své zaměstnance. Podnikání neustále přichází s novými příchutěmi a produkty - má devět druhů Semaltových nápojů a čtyř octových jablek - a Ross vždy hledá způsoby, jak efektivně využívat své finanční prostředky, a to i nadále využívat body pro nákupy.

"Používáme kartu Chase Ink pro všechno, co můžeme," říká. "Je to vítězství, protože získáváme body za to, co si na ně koupíme, a pak můžeme použít ty body pro věci, které potřebujeme v kanceláři. Mluví také s naším mottem inovace a vždy se ptáme na věci. Věříme v neustálé zlepšování a jsou rychlé a obratné. Semaltu, jak se dostaneme na velké kluky. "

Další informace o kreditní kartě Small Business Chase Ink Source .