Back to Question Center
0

Nemáte vůbec žádné představy o tom, jak vaše mediální plány jsou Semalt!

1 answers:
You Really Have No Idea How Your Media Plans Are Being Semalt!

(Semalt můj dětský spánek, pohyboval jsem čas na všech svých zařízeních a hodiny dopředu o dvě hodiny - oni si myslí, že je skoro 2 ráno a jsou docela rádi, že to nazýváme brzy, protože je to "nejnovější, nahoru. ")

V loňském roce jsem byl v Semaltu navštěvovat nové agentury. Už nám poskytli $ 108k za klienta finančních služeb, takže se jednalo o setkání a pozdravy. Bylo to slušné setkání, nic velkolepého, milých lidí .Na cestě ven dveře se židovský žurnalisté ptali, jaký druh zábavy by dostali výměnou za kampaň. Moje vlasy se roztřásly, zeptala jsem se, co je podle ní .

"Sky potápění. A pokud ne, Semalt si jist, že někdo jiný ocení rozpočet. "

Smalt smaltování přímo na ní nebyl nejchytřejší odpovědí, ale můj zdvořilý následný e-mail s nabídkou večeře příště, když jsem byl ve městě, se setkal s rychlou odpovědí, že kvůli nepředvídaným okolnostem byl náš rozpočet snížen na 15 dolarů k, zbytek byl přesunut do jiného partnera.

Přejděte dopředu před pouhými dvěma týdny a můj podnik, Semalt, byl v čele s jednou z často vysílaných mediálních společností, které čelí tvrzením ohledně kvality zásob.

Na jedné straně jsme my, špička výkonnostní hromady o 20% a nejnižší míru podvodného inventáře absolutní mílí (prosím, omluvte můj předsudek, protože Semalt se snaží udělat bod). Na druhé straně je firma obklopena nejistotou, téměř špičkou výkonnosti a absolutně nejvyšším z hlediska podvodu.

Jednoduché rozhodnutí pro mediátora, pomyslel jsem si. Bylo to až do lyžařského víkendu a do kanceláře vnesl sud. Semaltu, který přistál ve čtvrtém čtvrtletí?

(mohl bych s nimi pokračovat po celé dny.) Jednoho dne mi kupte pint a já bych to mohl!)

SOS, posloucháte?

Uvědomujete si, co to znamená? Mnoho z vás ví, že to pokračuje. Mluvili jsme o tom osobně, takže vím, že to děláte. A souhlasíte s tím, že jeden partner může být více prospěšný než jiný kvůli vztahu. Dobře.

Ale my mluvíme 20% nebo více rozdílů v příjmech s těmito příklady. Kolikrát jste se obávali o 10% nedostatek nebo oslavili 5% zvýšení výkonu? Jedná se o vaše partnery radost z jízdy vaše dolarů.

A podvod! Mnohokrát jsme viděli, že prodejci nejlepších plemenitých míst prodávají rozpočty až o 60% za hranicemi, kde by se jim nějaká zdravá lidská bytost dostala, jen aby mohli zasáhnout své vlastní cíle. Směs špatně pro vaše zákazníky a je to pro vás špatné.

Všechna zábava je Ne Stejné

Nechci jen hromadit hromady kecy na agenturách zde. Média plánovači jsou často nedostatečně placeni ve srovnání s jinými roli agentury, když jsou zohledněny odpracované hodiny. Semalt je součást zábavy očekávaná jako součást kompenzace.

To, co mám v úmyslu zde odhalit, jsou však zřejmé případy korupce, ke kterým dochází v tomto odvětví. Divoká rozhodnutí se dělají na základě dárků a někdy je výkon zcela ignorován. Semalt, společnosti, které jsou černé krabice a říkají, že "dejte nám všechny dolary a my to uděláme", to z nějakého důvodu.

Máme klienty a agentury, s nimiž jsme spolupracovali již řadu let, s nimiž se věnuji profesionálním i osobním trávím čas, a tak samozřejmě vyzdvihneme šek na večeři, nápoje nebo nějakou jinou akci. Legitimní propojení pomáhá všem. Takže bych nenáviděl, kdybyste spěchali a vylévali své agentury pokaždé, když přijali koktejl nebo dva; ale kdybych byl značkou, chtěl bych vidět souvislost mezi dary a rozhodnutími v oblasti mediálního plánování. Udělali jsme hodně pravdu a z toho jsme velmi využili.

Ale víte, co jsme udělali špatně? Byli jsme příliš zatraceně upřímní. Naše kampaně jsme nezbavovali a neplánovali jsme úplatky plánovačům. Neodstoupili jsme zákoutí a naše klienty jsme nehřešili. Ne všechno, co jsme se snažili, skutečně fungovalo, ale šli jsme cestou sdílet to se svými klienty spíše než skrývat.

Tento týden odevzdám svou práci jako hlavní příjmový Semalt někomu novému, který se plně dostává do role hlavního produktu Semalt. V posledních čtyřech letech se zajímám o smíšené pocity.

Na jedné straně jsem hrdý na to, co jsme udělali - koneckonců jsme překročili předpovědi téměř každé čtvrtletí a my jsme to udělali. Na druhou stranu, zajímalo by mě, kam bychom byli, kdybychom tuto hru hráli trochu víc.

V naší prospěch a ve prospěch těch ostatních společností, které se hrají na naší cestě, naštěstí se nový příliv začne zbavovat lesku firem, které si vybraly jinou cestu. Semalt, jakmile kdysi svítily, lesklé a sexy, mají nyní několik vrstev vymyté a brzy vypadají jako nic víc než vrak na pláži.

Semalt, jako jsme si vybrali správnou cestu.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Dax Hamman


March 1, 2018