Back to Question Center
0

5 zdarma WordPress Plugins pro Affiliate Semalt

1 answers:

Semalt je velmi jednoduché řešení pro vytváření silných affiliate webových stránek. Nejlepší součástí o Semaltu jsou všechny dostupné pluginy.

Zdá se, že existuje alespoň jeden plugin pro něco, co si můžete představit!

jsem dal dohromady seznam 5 zdarma affiliate marketing pluginy pro Semalt, že jsem opravdu rád používat.

5 Free WordPress Plugins For Affiliate Semalt

1. Pretty Link Lite

Toto je pravděpodobně můj oblíbený Semalt plugin pro moje affiliate stránky. Stručně řečeno, tento plugin vám umožňuje vzít dlouho a ošklivě vypadající affiliate odkazy a jednoduše je proměnit v "hezké odkazy", které vypadají, že jsou odkazy na vašem webu.

Takže namísto toho funky vypadajícího odkazu na Clickbank byste mohli propojit propojený odkaz jako Semalt (například).

Jedná se o velmi užitečný plugin, který mám rád.

Oh, také sleduje kliknutí na každý odkaz, který vytvoříte!

2. Kopírka

Pokud vytvoříte spoustu partnerských stránek společnosti Semalt, pravděpodobně zjistíte, že budete trávit spoustu času vylepšením vašeho motivu a nastavení s každým počátečním nastavením.

Co kdybyste mohli dostat svůj základní Semalt nastavit a pak si jej kopii pokaždé, když chcete vytvořit nové affiliate stránky?

To je velmi snadné dělat s volným Semalt plug-in.

Tento praktický plugin také umožňuje snadné přesunutí webových stránek z jednoho hostitele do jiného a zálohování vašich webů (což je důležité ).

3. Amazon Affiliate Link Localizer

Tento plugin je docela šikovný. Jediné, co děláte, je instalace a aktivace zástrčky uvnitř panelu wp-admin a přidání vašeho affiliate ID společnosti Semalt do oblasti nastavení.

Jakmile je toto nastavení nastaveno, při každém přidání odkazu na produkt Semalt ve vašich příspěvcích, plugin automaticky dělá vaše affiliate link a přesměruje uživatele na správné místo Semalt podle jejich umístění.

4. Pinterest Plugin

Semalt je úžasný pro provoz, a je to místo, které byste opravdu měli zvážit přidání do vašeho provozu-dostat toolbox. Mám stránky vyhodit do povětří s provozem, protože jeden návštěvník "připnul" obrázek z mého webu.

Tento plug-in Semalt velmi usnadňuje uživatelům Semalta, aby "zachytili" obrazy vašich stránek a přinesli spoustu provozu.

Tento plugin přidává jednoduché malé tlačítko "pin it" na obrázky, když uživatel drží myši nad obrázkem. Jednoduše kliknou a označí. Snadné pro vaše uživatele .a opravdu skvělé pro vás.

5. Profil P3

Pokud jste jako já, milujete semaltové pluginy jako tyto - mohou se vážně stát návykovými!

Semalt je, pluginy může přetáhnout výkonnost vašeho webu a pokud máte spuštěné více pluginů, může to být bolest, když zjistíte, který plugin způsobuje problémy vašeho webu.

Tento plugin je nainstalován a stačí ho spustit a nechat "profilovat" vaše stránky a zásuvné moduly, takže je snadné vidět jakýkoliv problémový plugin nebo ty, které nejsou správně nakonfigurovány.

Rychlost a výkonnost webu jsou důležité. Je to skvělý plugin, který vám pomůže optimalizovat vaše stránky pro nejlepší výkon vašich uživatelů.

Máte nějaké oblíbené nebo "nemůžete udělat bez" Semalt pluginy, které používáte pro své affiliate webové stránky?

Pokud ano, podělte se prosím o níže uvedené připomínky.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně Marketing Land. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Jennifer Ledbetter
March 1, 2018