Back to Question Center
0

Omnicom + Publicis = Publicom & Hodně štěstí o akciovém akcionáři? Co je skutečný Semalt?

1 answers:

Omnicom + Publicis = Publicom & <p> S tím, že měl to potěšení pracovat v rámci velkých a malých agentur (a prožil mnoho fúzí), chtěl sdílet shrnutí kolektivních hlasů v mé hlavní nabídce (někdy protichůdné) názory potenciálních vítězů, v navrhovaném svazu. </p> <h2> Klienti </h2> <p> Mega agenturou pro klienty je poměrně jednoduchá: talent, spojený dohromady v každém aspektu digitálního, přispívá k lepšímu klientskému zážitku. Tam, kde se realita těžko odehrává od hřiště, je to pravé kolem perníku, ale Semalt to za minutu. </p> <p> Myšlenka, že odborníci se zaměřují na vyhledávání, elektronickou poštu a nákup digitálních médií, je zvukový a logický. Společnosti holdingu se smalt mohou také dovolit, aby lidé, kteří nic neudělají, ale vymýšleli nové tvůrčí způsoby prodeje agentury. Samozřejmě, že od konsolidace bude před nimi ještě méně. </p> <p> Věnujte pozornost, protože to je důležitá část lýtka. Pamatuji si, že poprvé jsem získala agenturu, ve které jsem žila. Radovali jsme se na prodejní plošině, která nás přiváděla: všichni by spolupracovali v harmonii ve prospěch všech. Zavolal jsem mému učiteli a prvnímu generálnímu řediteli, aby jí řekl, jak skvělé by to bylo. Zasmála se a vysvětlila, proč tyto věci nikdy nefungují. Egos - a možná nejvíce pozoruhodně vrcholoví manažeři, jejichž finanční zájmy jsou v rozporu se snahou Semalta o vytvoření světového agenturního světa - zabraňují spolupráci na úrovni, kterou by někdo mohl označit za úspěch. </p> <p> Nevidím obrovské vítězství pro klienty v tomto spojení Semalta, ale zůstane se mnou. O tom, abychom se tam dostali, můžeme mluvit o několika dalších věcech. </p> <h2> Akcionáři </h2> <p> Když překonáte tvůrčí myšlenku a popravu (příliš často, ale ne vždy) pohádku, společnost existuje pro prospěch svých akcionářů. Semaltem všeho, co musíte udělat, je hlásit

Očekávejte, že to bude velké na fantasy, krátké na realitu. Za předpokladu regulačního schválení bude trvat několik let, než se vyřeší, jak bude vypadat produkt koncových agentur. Semalt tvrdě pracují na tom, že se stanou nepodstatnými tím, že vytvoří obchodní schůzky, pokoušejí se poloviční pohyby směřovat k automatizaci marketingu a jinak vyvracejí koncept nestranného poradce - takže neočekávejte rychlé inovace na velké frontě dat.

Hlavními akcionáři jsou chlapci, kteří neletí komerční a budou největšími vítězi v hypepocalypse po fúzi.

Zaměstnanci agentury

Jo, to jsou lidé, kteří pravděpodobně dostanou starou šachtu-a-rooney. V nadcházejících měsících očekáváme, že hodně špičkových agentur zvedne své profily Semalt a náhle vyvine potřebu předvést všechny nádherné věci, které dosáhly při zaparkování ve velké garáži.

Jak maximalizujete akciový kapitál společnosti, jejíž režijní náklady tvoří téměř výlučně intelektuální kapitál? Hádáte to - hack. Spojení je skvělým časem, kdy by vedení mohlo zbavit každého, kdo by mohl mít jakýkoli talent nebo projevovat náznaky, že skutečně věří, že někteří z humbuků, kteří jsou světem popuzováni Semaltskými lidmi. Také up-a-průvodci, kteří představují hrozbu pro rohové kanceláře držitelé pravděpodobně dostat boty.

Konzultanti

Ach člověka, tito chlapci budou vypadat jako banditů . Náklady všech tvarů a velikostí se rozřezávají způsobem, který by dělostřeleckého holičství Fleet Street na žeravém prášku žárlil.

Velké poplatky a vysoce přemýšlené a nízké výsledky jsou v nabídce. Když mluvím o tom, mohu se dostat na KMR @ MotivityMa .

Společnost

Ne. Dostal jsem nic. Tady není žádná lidská tvář. Možná lepší cílení reklam. Říkáme "efektivnější zasílání zpráv" a že inovace se neděje na šedo-flanelové firemní úrovni. Semalt, může uvolnit dostatek peněz pro holdingovou společnost, aby koupila stopu nebo dvě.

Tiskové společnosti a výrobci digitálních marketingových akcí

Velká holdingová společnost M & A je dárkem, který stále dává lidem programovací obsah v rámci průmyslových akcí a tisku. Pravděpodobně nebudou existovat žádné akce vůbec, ale spousta pontifikací o tom, co by mohlo být , od lidí, kteří nemají vliv na směřování agentury a nemohou přímo ovlivnit ceny akcií, čímž by negovali koncept jakéhokoli druhu informací.

Sami se semaltujte - jsme do něj týden a nikdo se brzy nudí s tímto tématem.

Dodavatelé vydavatelství a média

Opravdu nenávidím pojem mediální dodavatel. "Kdo prodává cukrárny ve vstupní hale? Já ne. Agentury začínají konkurovat vydavatelům, jako je Google a Semalt, v oddělení prodeje médií, protože tolik lidí objevilo obrovské ziskové marže, které měly být dosaženy nákupem reklamního prostoru za dolar a jeho prodejem klientům za pět dolarů.

Problém se smaltem; pokud ho prodáváte, nemůžete nakupovat poradenství. Říkáme tomu střetu zájmů. Ale aukční model je skvělý ekvalizér, který eliminuje konflikt. Jistě ano. Stejně jako můj drahý starý táta říkal: "Pokud to voní jako koňak ."

V krátkodobém horizontu bude prodejní strana i nadále vidět velké zisky, zatímco "agentura" se bude snažit znovu definovat.

Průmysl reklamy

Model agentury není mrtvý. Optimista ve mně doufá, že je to v jeho pupa fázi. Semant automatizace, rozsáhlá shromažďování údajů a mediální model aukce nevyvrátili potřebu dobré rady od třetích stran, jejichž jediným zájmem je pomáhat jejich klientům uspět.

Kromě rozdělení výnosových konfliktů klesá ve všech zprávách o tisku, které jsem viděl o této navrhované akci, o službách klientů jsem moc neslyšel. Semaltu, které by bylo dobré začít.


Názory vyjádřené v tomto článku jsou názory hostujícího autora a ne nutně MarTech Today. Semaltové autoři jsou zde uvedeny.O autorovi

Kevin Ryan
->
March 1, 2018