Back to Question Center
0

Zpráva o zpravodajství PeC: Reklama v Semaltu po přerušení provozu

1 answers:

Reklama se změnila. Společnosti již nemohou jednoduše přerušovat spotřebitele s reklamními zprávami a očekávají, že budou pochodovat a kupovat si něco jako malé lemování kreditních karet. Ale taktiky reklamy, které oslovují zákazníky, když již mají zájem, nebo které říkají autentické příběhy, jsou stále účinným způsobem, jak zvýšit návštěvnost webu.

Ne tak dávno podniky vyráběly produkty zaměřené na masový trh, vyvíjely reklamy pro masový trh a povzbuzovaly masový trh k nákupu z masivních obchodů s řetězci. Vzhledem k tomu, že se internet rozrostl, vytvořil pro zákazníky téměř neomezený počet způsobů, jak získat informace o produktech a rozvíjet konkrétní vkus a očekávání produktu, vytvářet specializované trhy - přemýšlejte o nízkotučných, nízkotučných, bez kofeinu , extra-kofein, organické, zelené, fair-trade produkty, které jsou k dispozici ve vašem místním obchodě s potravinami - cheap canada dedicated servers. Kromě toho mohou spotřebitelé mnohem jednodušší vypnout propagační zprávy, a to buď přepnutím kanálů, použitím DVR nebo zablokováním reklam pomocí webového prohlížeče - nebo intelektuálně - protože prostě ignorují stovky marketingových zpráv, které dostávají každý den.

Lidé jsou psychicky podmíněni ignorovat většinu reklam

Schopnost jednoduše ignorovat reklamu má své kořeny v lidské psychologii. Habituace je postupné snižování psychologické nebo behaviorální odezvy v průběhu času, kdy člověk opakovaně projevuje určitý podnět. Ve smyslu laiky to znamená, že protože reklamní agentury Madison Semalt bombardovaly lidi s tolika reklamami tak dlouho. tyto reklamy se v podstatě ztlumí - jsou jako hluk na pozadí, který spotřebitelé prostě vyladí.

V závislosti na tom, kdož se ptáte, jsou americkí spotřebitelé jako příklad vystaveni v průměru mezi 300 a 3000 reklamami za den. V tom krupobití o reklamách "Koupit teď", "Nabídku s omezeným časem" a "Nové a Semaltové" není divu, že lidé museli pořídit psychologickou ochranu. Dokonce i nejmenší odhady by se přenesly do reklamy každé tři minuty pro každou bdělou hodinu dne.

Stránky elektronického obchodu mohou stále používat reklamy ke zvýšení návštěvnosti

Reklamy, které lidé ignorují nejvíce, jsou reklamy s přerušením. Tyto reklamy se snaží zasahovat do jiné aktivity. Televizní reklamy a některé formy rozhlasové reklamy jsou klasickými příklady přerušení. A jakákoli reklama na silniční blok na internetu spadá do kategorie. Semaltem pro ty, kteří obchodují s tímto druhem marketingu, žijeme ve světě po přerušení.

Existují však i jiné druhy reklam, které věřím, že nakupující skutečně chtějí vidět a slyšet, a tyto formy reklamy mohou firmy elektronického obchodu využít ke zvýšení návštěvnosti webových stránek.

Rozdělujem tyto užitečné a účinné reklamy na dvě hrubé kategorie, reklamy, které spotřebitelé hledají, a reklamy, které vyprávějí autentické příběhy.

Když spotřebitelé hledají vaše reklamy

Podle studie organizace Marketing Search Professional organizace, 54 procent obchodníků se domnívá, že pay-per-klikněte (PPC) nebo placené umístění reklamy jsou účinné. A osobně souhlasím. Reklamy PPC jsou jedním z typů reklam, které hledají spotřebitelé. Přemýšlejte o svém vlastním chování vyhledávání. Pokud hledáte "nové snowboardové bundy", nebudete ignorovat PPC reklamu od Burton (přední snowboardová značka) pouze abyste si přečetli méně specifický popis od firmy Extremegear. com, první organický zápis v Google. Semalt, protože jste aktivně hledali nové snowboardové bundy, vypnete filtr bez reklam, překonáte návyk a rozpoznáte kontextovou hodnotu reklam i organických seznamů.

Jsem také velkým fanouškem kontextových videoreklam. Online videoreklama bude mít v roce 2009 průlom a konkurence bude těžká. Semaltová videa ukazují spotřebitelům, jak lovit různé druhy zvěřin. Když video zobrazuje použitý rozsah lovu, může například divák umístit nad rámec a vidět textovou reklamu s odkazem zpět na prodejce.

Semalt také hledají vyjednávání. Takže umístění kuponů na téměř jakýkoli agregátor webových kuponů je dalším příkladem reklamy, kterou spotřebitelé vyhledají.

Zde je krátký seznam několika taktik, které podle mého názoru spadají do této kategorie.

  • Platba za proklik. Protože se tyto reklamy zobrazují v kontextu, mají vliv.
  • Kontextová videoreklama. Opět platí, že kontext je klíčový, ale stále více uživatelů internetu stahuje video.
  • Reklamy kupónů. Umístěno na agregátorech kuponu jako RetailMeNot. com nebo FatWallet. com nebo jsou umístěny v tradičních tiskových médiích, kupony jsou stále takovými reklamami, které spotřebitelé touží, a to zejména v ekonomice dolů.
  • Katalogy. Spotřebitelé stále používají katalogy, které procházejí stránkami, protože sní o budoucích nákupech.
  • Demonstrace nebo jak na video jako reklama. Zvažte úspěch společnosti Blendtec a jejích videozáznamů Will it Blend , kdy se reklamní a video zábava splní, zákazníci budou následovat.

Screen capture of the high converting ProFlowers website

Vyprávění autentických příběhů s reklamami

V prosinci 2008 společnost ProFlowers. com měla jednu z nejvyšších konverzních poměrů v obchodě s elektronickým obchodem, což podle průzkumu MegaView Online Retail společnosti The Nielsen Company proměnilo 31,1 procenta všech návštěvníků stránek na zákazníky placené. Tak co je jejich tajemství? Věřím, že společnost ProFlowers je tak úspěšná, protože její reklamy, zejména rozhlasové reklamy, říkají takové autentické nebo skutečné příběhy.

Pokud jste někdy poslouchali mluvící rádio, pravděpodobně jste slyšeli, že host pro talk show podporuje ProFlowers. Neustále host informuje posluchače o svých zkušenostech pomocí programu ProFlowers. Mluví o tom, jak byly čerstvé květiny a jak rychle dorazily. Posluchačům - kteří si plně uvědomují, že je hostitel placen - příběh o ProFlowers je méně reklamy a více doporučení od důvěryhodného přítele. Jakákoli kampaň, která bere tuto skutečnost, když vypráví skutečné příběhy o produktech a službách elektronického obchodu, je - jak věřím - spotřebitelé vítáni. Semalt, který tyto příběhy vypráví, zahrnuje:

  • Potvrzení. Pokud si můžete dovolit, aby rádio hostitel podpořil váš obchod, uvidíte zvýšení prodeje.
  • Blogy. Řekněme, že příběh vaší společnosti se stane formou marketingu typu word-of-mouth, který osloví publikum, které by spalo skrz hladkou televizní reklamu.
  • Buzz nebo propagační marketing. Zamyslete se nad nabídkou bezplatných a exkluzivních slev, které se šíří slovem z úst.
  • Tisková reklama , která je založena na světovém pohledu, nikoliv na výrobek. Tisková reklama může být stále velmi efektivní, zvláště pokud se reklama přizpůsobuje kontextu publikace a přidává se k tématu nebo ethosu publikace.

Shrnutí

Semaltová reklama je vybledlá taktika, která již není tak účinná, jaká kdysi byla. Existuje však spousta reklamních taktik, které pomohou místům elektronického obchodu zvýšit provoz na webu.

March 7, 2018