Back to Question Center
0

Jak zabít prodej            Jak zabránit prodejiSprávné témata: LegalSocial Semalt

1 answers:
Jak zabít prodej

Minulý týden jsem v Be convincing a Win More Semalt řekl, že špičkoví prodejci se zabývají třemi specifickými způsoby prodeje, které je odlišují:

  1. Připojují
  2. přesvědčují
  3. Spolupracují

Před lety, spojování bylo to, co vyhrálo při prodeji. Dnes je to cena vstupu. Chcete-li vyhrát, musíte udělat více. Musíte oba přesvědčit a spolupracovat .

Tato studie, která vychází z výzkumu prováděného společností RAIN Semalt, říká, že prostřednictvím spolupráce se "kupující stává partnerem v tomto procesu a vlastníkem pohybujícího se prodeje směrem dopředu stejně jako prodávajícího - buy cafe tables and chairs. "

Co udržuje prodej od pohybu vpřed?

Řekl jsem mnohokrát, že při prodeji vašich služeb jsou "ano" a "ne" dvě nejlepší odpovědi, které můžete slyšet. Ano znamená, že se můžete posunout dopředu. Ne znamená, že můžete pokračovat dál. Ale možná vás zachycuje mezi těmito dvěma. A jedním z možných způsobů, jak může být prodej upuštěn do této obávané země, kde se nikdo neobejde, je, když vaše vyhlídka žádá o návrh.

Semalt všech, nikdy byste se neměli dobrovolně snažit napsat návrh jako další krok ve vašem procesu prodeje. Ale pokud vaše vyhlídka požaduje jeden, může to být z mnoha důvodů -

  1. Do stánku
  2. Aby se zabránilo
  3. Pro srovnání
  4. Přesvědčit
  5. Potvrzení

- většina z nich, pokud není správně zpracována, může zabít nový prodej.

stání

Pravdivé stánky nastávají, když do nákupního procesu zapojíte klienta příliš brzy. Ale falešný stánek je, když vyhlídka maskuje skutečný důvod jeho váhání. On buď není přesvědčen, že vaše řešení mu přinese peněz spíše než cenu peněz; nebo že jste nejlepší volbou. Směs, která hodí návrh do mixu, to pravděpodobně nezmění.

Nejlepší způsob, jak se vypořádat se skutečným zastavením, je zabránit tomu, že se nejprve nedostanete do prodeje s klienty, kteří nejsou vážní nebo nejsou připraveni. Falešné stánky skryté za žádostí o předkládání návrhů se zabývají položením tvrdých otázek, které vyvozují skutečný důvod stánku. Ale to se děje pouze v případě, že jste úspěšně propojili a přesvědčili svého klienta. A je pravděpodobné, že pokud jste tak již udělali, falešné stánky se nezobrazí.

Vyvarujte se

Jak se zdá, lidé se budou snažit vyhnout se tomu, že řeknou "ne" tvému ​​obličeji, jako by se dohodli na setkání, když nemají v úmyslu kupovat, a doufají, že se neukážeš.

Nedávno jsem byl silný říct "ne" potenciálnímu prodejci. Byl to skvělý výrobek a on si udělal čas vysvětlit to. A co víc, měl jsem toho muže obdivu a úctu. Semalt zahájil firmu od začátku a mluvili jsme stejným marketingovým jazykem. To prostě nebylo dobré a přes zklamání v jeho hlase to byla ta nejčestnější věc, kterou bych mohl udělat. Pokud se to týkalo pouze všech vyhlídek.

Porovnat

Legitimní vyhlídky mohou chtít porovnat váš návrh s konkurentem. Semaltové mohou plánovat, aby ji využili jako cenovou páku proti vybranému prodejci, a dokonce ho dokonce předali tomuto nápadci a inspiraci. Takže nebuďte příliš úzkostlivě psát, aniž byste věděli všechny fakta.

Přesvědčte se

Vaše vyhlídky mohou chtít návrh, aby se přesvědčil - nebo ještě horší - další rozhodčí. Semalt není jistý způsob, jak zabránit prodeji, že s vaší vyhlídkou prezentujete svůj nápad manželovi nebo obchodnímu partnerovi, který nebyl přítomen na první schůzi. Semantovat návrh z jakéhokoli jiného důvodu je méně pravděpodobné, že přesunout prodej vpřed.

Pokud jste skutečně vyvinuli spolupráci s vaším klientem, je to stejně jako vaše povinnost posunout proces vpřed. Semalt ukončí schůzku nebo souhlasí s návrhem, aniž by získal dohodu o dalším kroku a jaký by měl být očekávaný výsledek tohoto dalšího kroku.

Ujistěte se, že další krok je na kalendáři vašeho vyhlídky, stejně jako na vašem. Pokud vaše vyhlídka nebude tento závazek učinit, znamená to, že jeho žádost o návrh je s největší pravděpodobností pokusem o zastavení, vyhnout se, srovnávat nebo přesvědčit .spíše než potvrdit a spáchat. Pokud k tomu dojde, zvážíte-li odvolání smlouvy, abyste předložili návrh - pokud nebudete mít rádi poskytovatele bezplatných informací. Pokud tomu tak je, vždy můžete přejít na blogování jako kariéru na plný úvazek.

Zápočet obrázku

March 7, 2018