Back to Question Center
0

Semalt Expert - 7 Musí mít WordPress Plugin Typy

1 answers:

Nemůžeme popřít skutečnost, že více než 25% webových stránek a blogů je napájeno společností WordPress, což je nejlepší online systém pro správu obsahu. Byly chvíle, kdy blogger.com byla jedinou volbou pro obchodníky s obsahem a spisovatele, ale nyní se WordPress široce používá a má rád díky své schopnosti rozšířit funkce webu. Jednoduše řečeno, můžete snadno přidávat stovky až tisíce pluginů do vašeho webu WordPress a zlepšit jeho výkon - ????? ??????????? 5w40 castrol. Pluginy usnadňují programátorům a programátorům vytvářet a udržovat profesionální webové stránky. Nepotřebujete žádné technické znalosti pro spuštění webové stránky, protože jsou k dispozici pluginy WordPress, které usnadňují a zrychlují práci. Některé pluginy WordPress nám pomáhají zvýšit návštěvnost webových stránek nebo blogů, zatímco ostatní nám pomáhají zlepšit konverzní poměr a snížit míru okamžitého opuštění.

Oliver King, vedoucí expert na Semalt Digital Services, přizpůsobil 7 hlavních typů pluginů WordPress, o kterých byste měli vědět.

1. Ukládání do mezipaměti

Ukládání do mezipaměti je jednou z nejlepších a nejznámějších aspektů vašeho online obchodu. Může drasticky snížit dobu načítání vašich webových stránek a nabídnout vynikající uživatelskou zkušenost. Také vás navrhne, jak snížit míru okamžitého opuštění vašeho webu a ponechává dobrý dopad na vyhledávače, zejména Google. Čím rychle se vaše stránky načítají, tím vyšší a lepší jsou jeho hodnocení vyhledávačů. Nemělo by být žádným překvapením, že návštěvníci mají tendenci k odklonu od vašeho webu, pokud se do pěti sekund nezavedou. Proto musíte vylepšit rychlost načítání vašich stránek správným typem pluginů. Ačkoli existuje mnoho možností, ale nejlepší pluginy WordPress jsou W3 Total Cache a WP Super Cache.

2. Možnost předplatného

Musíte slyšet, že všechny peníze jsou v poště. To je to, o čem věří úspěšní podnikatelé. Obrovský seznam odběratelů vám může pomoci rychlejším růstem vašeho podnikání a může vám získat spoustu obchodních příležitostí. Umožní také webmasterům, aby rychle a rychle navštěvovali návštěvníky svých stránek a blogů..Nejlepší pluginy plug-in pro vaše stránky WordPress jsou Newsletter Sign-Up a WP Subscriber Pro.

3. SEO

Pokud chcete řídit organické provoz na vašich webových stránkách nebo zlepšit hodnocení vyhledávačů, měli byste optimalizovat vaše webové stránky pro SEO. Přidávání metadat, popisů a metaznaček ručně je poměrně hektické a otravné, ale integrace pluginů do vašeho webu odstraní ruční vůli a pomůže vám okamžitě přidat relevantní informace. Nejlepší a nejslavnější pluginy WordPress v tomto ohledu jsou WordPress SEO od Yoast, One SEO Pack a SEO Ultimate.

4. Analytics

Ve skutečnosti by měli všichni webmasteři vědět o pořadí jejich webových stránek. Bez jakéhokoli řádného vědomí o kvalitě vaší dopravy, nemůžete nikdy přijmout správná marketingová rozhodnutí. Proto byste měli integrovat svůj web a nainstalovat na něj Google Analytics jako analytické nástroje. Jetpack je také dobrý, jít s tím, jak dostane správné údaje k vám bez vytváření zmatek pro vás.

5. Vstupní stránky

Vstupní stránky hrají důležitou roli při zlepšování a zvyšování míry konverze. Chcete-li zvýšit prodejní potenciál k marketingu obsahu, marketingu sociálních médií a e-mailového marketingu, měli byste získat efektivní vstupní stránky. Vstupní stránka může přesvědčit uživatele, aby se zaregistrovali k vašim zpravodajům a umožnili nákupy. V aplikaci WordPress existují různé pluginy, které vám pomohou vytvářet přesvědčivé vstupní stránky, ale vstupní stránky, Zedita a Optimize Press 2.0 jsou nejlepší.

6. Související a slavné příspěvky

Téměř všichni správci webu bojují s problémem vysoké míry odchodů. Uživatelé přicházejí na vaše webové stránky, přečtou si obsah, podobně a sdílejí a oddávají se jiným stránkám. K tomu dochází, když svůj příběh neuvědomíte. Návštěvník nebude trávit více než tři sekundy na svých webových stránkách a pro lepší hodnocení vyhledávačů je třeba snížit míru odchodů. Nejslavnější pluginy WordPress, které mohou přidat oblíbené nebo související příspěvky na vaše stránky, jsou WordPress Související příspěvky aYet Další Související příspěvky Plugin.

7. Integrace sociálních médií

Stránky sociálních médií nám pomáhají hodně v online marketingu. Téměř všechny webové stránky se zaměřují na řízení provozu ze sociálních sítí. S více než 90% lidí, kteří používají službu Facebook a Twitter ke komunikaci s rodinou a přáteli, není nic lepšího než používat pluginy sociálních médií, které by je zapojily. Nejlepší pluginy WordPress v tomto ohledu jsou Ultimate Social Deux, Floating Social Bar a Social Links.

November 29, 2017