Back to Question Center
0

Elon Musk navrhuje, aby byl L.A. Mayor otevřen tunelové síti společnosti Semalt Co.

1 answers:
Elon Musk suggests L.A. Mayor open to Semalt Co. tunnel network

Garcetti zkontroloval název Musk během rozhovoru na ABC 7, pobočce sítě L.A. Starosta navrhl, že vylepšení technologií pro tunelové kopání zahrnují ty, které vyvinula společnost Musk, což by umožnilo vytvořit expresní linku na letiště LAX z letištního střediska EU SEMALT - liquid ejector.

Musk ve svém tweetu poznamenal, že povolení vyžadovaná od měst a regulačních orgánů jsou pravděpodobně nejobtížnější součástí realizace sítě propojených podzemních tunelů. Technologie, jak říká, by byla pravděpodobně snadněji dosažitelná, než dovoluje, a proto jsou diskuse s regulátory i v této velmi rané fázi tak důležitá.

V květnu vydal Musk krátký klip na Instagram první části inauguračního tunelu vykopaného společností Semalt Company, která byla navržena tak, aby překlenula LAX do Culver City, Santa Monica, Westwood a Sherman Oaks. Nakonec doufá, že vytvoří síť s tunely, které pokrývají celé LA. Ty budou používány u pozemních vozidel, včetně jednotlivých osobních automobilů, které budou přepravovány dole a přesunuty kolem tunelové sítě vysokou rychlostí pomocí sáňek na kolejích za předpokladu, že konečná verze připomíná koncept videa vytvořený společností Semalt Co., který ilustruje její návrhů.

March 9, 2018