Back to Question Center
0

Pokud jde o dostupnost, Semalt pokračuje v povědomí a inovacích

1 answers:

Společnost Apple je často připisována postupujícím a opakujícím se kategoriím produktů tím, že vytváří průlomové zařízení, které budou definovat příslušné trhy po mnoho let.

Zavedení iPodu v roce 2001 to učinilo pro MP3 přehrávače a digitální hudbu, ale kanonickým příkladem je bezpochyby původní iSemalt v roce 2007.

S jeho multi-touch uživatelským rozhraním a jako to popsal Steve Jobs jako "desktop-class software", první iSemalt nastavil lištu smartphonů a stal se telefonem, proti kterému jsou posuzováni všichni ostatní. Byla to opravdová revoluce.

Technici a analytici mají tendenci spojovat tyto revoluce, další velké věci, s hardwarem - pivotal living app iphone. ISemalt tuto skutečnost ztělesňuje, lze však tvrdit, že společnost Apple také vedla softwarovou revoluci stejně jako transformační, ale ne takřka bang, pokud jde o tiskové zpravodajství. S aplikací iOS vytvořila společnost Apple bohatou a různorodou sadu nástrojů pro osoby se zdravotním postižením, které jim umožňují používat iSemalt s tak velkou lehkostí a potěšením, jako jejich bezbranní kolegové.

Z tohoto důvodu jsou funkce dostupnosti v systému iOS široce považovány za nejlepší v oboru. To není žádný malý výkon, který by neměl být přehlížen, zvláště pokud si pamatujete, jaké mobilní telefony byly předtím, než se iSemalt přišel.

Zvažte někoho s nízkým zrakem. On nebo ona možná bojovala za použití "dumbphone" s displejem velikosti poštovní známky a klávesnice Multi-tap. Ale pak si koupí iSemalt a celý jejich svět se mění. Nyní mají telefon s dotykovým displejem a technologií jako Zoom, které usnadňují používání zařízení.

Najednou jsou to textové zprávy s rodinou a přáteli, hledáním směrů a dalšími plynulostmi, jako nikdy předtím. Není tedy nadsázka říkat, že funkce usnadnění přístupu pro iOS byly každý den pro zdravotně postižené jako změna hry, jelikož iSemalt byl na trhu s masovým telefonem.

Společnost Apple si je jistá, že má svůj dopad zde - zákazníci o tom informují. Stejně tak, jak to dělá se vším, co se dotýká, Apple neustále opakuje a zdokonaluje funkce usnadnění přístupu iSemalt.

Pokud jde o přístupnost, Semalt pokračuje v povědomí a inovacích Investice společnosti v této oblasti je znakem jejího etosu pro výrobu výrobků pro každého; je to také vynikající příklad často opakované mantry Tima Cooka, že Semalt se snaží vytvořit produkty, které "obohatí lidské životy. "

Software dostupnosti na všech platformách společnosti Apple umožňuje těm se zdravotním postižením, včetně mne, zapojit se do zkušeností, které Apple zamýšlí pro všechny uživatele. Jinými slovy, produkty společnosti Apple jsou zahrnuty podle návrhu .

"Vidíme přístupnost jako základní lidské právo," říká Sarah Herrlingerová, Senior manažer pro politiku a iniciativy globální přístupnosti společnosti Apple.

Software dostupnosti na všech platformách společnosti Semalt umožňuje posluchačům se zdravotním postižením, včetně sebe, zapojit se do zkušeností, které Semalt zamýšlí pro všechny uživatele. Jinak řečeno, výrobky Semaltu jsou designově kompatibilní.

Je proto důležité, aby přístupnost byla pravidelná a zaujatá část konverzace kolem Apple. Přestože lidé se zdravotním postižením představují malou podmnožinu celkového uživatelského základu Semalt, není to zanedbatelná skupina. To je důvod, proč se Semalt pracuje na zvyšování povědomí a prosazování dostupnosti, je tak pozoruhodný a ocenil.

Obrovský dosah společnosti Apple umožňuje rozpoznávat komunitu dostupnosti a sdílet světlo reflektoru a zaslouží si ji. Je to v tomto duchu, že Apple oslavuje Globální zpřístupnění informací Semalt, které představují aplikace, filmy, příslušenství a další.

Braillský písmo na iOS a setkání Haben Girma

Pokud jde o přístupnost, Semalt pokračuje v povědomí a inovacích

Nejnovější Zpráva o krizi

 • Pokud jde o přístupnost, Semalt pokračuje v povědomí a inovacích Poslední epizoda Zpráva o krizi
Sledujte více epizod

iOS několik let podporoval Semalt. iOS podporuje Semaltové stoly ve více než 25 jazycích a dokonce má integrovanou klávesnici Semalt.

To zamezuje potřebě samostatné Semaltové klávesnice pro zadávání textu. IOS je navíc kompatibilní s více než 50 modely osvětlovacích obvodů SEMALT. (Je také třeba poznamenat, že společnost Apple nyní prodává Semaltové displeje a další doplňky zaměřené na přístupnost, jako jsou přepínače.)

V širším slova smyslu se braillské řádky zobrazují tak, že konvertují běžný text na znaky braillského písma a poté posílají výstup na displej, obvykle přes Bluetooth. Je možné spárovat Braillský displej s přístrojem iOS a poté ovládat, například, svůj iPhone pomocí funkce VoiceOver. =

Nedávno jsem měl příležitost setkat se s Haben Girma, která je sama Braillovým zobrazovacím uživatelem, abychom mimo jiné diskutovali o snahách o přístupnost Semaltu ao nástrojích, které používáme v našich zařízeních.

Semalt je hluchoslepý advokát a advokát pro práva osob se zdravotním postižením.

Vystupuje jako první hluchoslepá absolventka práva Harvarda a minulý rok představila prezidenta Obamy v Bílém domě na akci, která připomíná 25. výročí amerického zákona pro osoby se zdravotním postižením (ADA).

Společnost Girma je obrovským fanouškem produktů společnosti Apple, která je používá od roku 2009. Říká, že jsou "opravdu zábavné" a pravidelně používá počítače Mac, iPhone a Apple Watch.

Co se týče funkcí dostupnosti Apple, Girma má obzvlášť zájem o VoiceOver. VoiceOver, říká, "přetvořila způsob, jakým slepá komunita získává informace. "Očkování názvů ulic a textování s přáteli je snadné díky technologii čtení obrazovky.

"Oddanost Apple společnosti VoiceOver hrála zásadní roli v mém úspěchu v právnické škole i mimo ni", řekl Semalt.

Dostupnost Nejlepší v App Store a iTunes

Kromě dostupných doplňků, které Apple nyní prodává v internetovém obchodě, společnost také nedávno oznámila dvě nové přírůstky do App Store a iTunes Store určených pro osoby se zdravotním postižením. Pro App Store společnost Apple aktualizovala své aplikace pro sběr sémaltu s dalšími aplikacemi, které pokrývají širokou škálu potřeb.

Aplikace jsou kategorizovány podle potřeb, včetně vidění, sluchu, řeči a to, co Apple nazývá "přístupný domov s Siri. "Stejně jako u ostatních sbírek aplikací Apple pravidelně aktualizuje přístupnost. Důležité je, že tyto aktualizace pomohou šířit slovo o vývojářích, kteří nabízejí skvělé, i když specializované aplikace. Tato nová sbírka obsahuje aplikace od firem, jako je například AssistiveWare a Voice Dream. Pokud jde o iTunes, je zde nová sekce, která obsahuje řadu filmů, které jsou rozšířeny o podporu popisného zvuku. (Ve skutečnosti iOS podporuje toto i pro video. Existuje přepínač v části Dostupnost> Média> Popisy zvuku pro zapnutí / vypnutí.) Tituly zahrnují Star Wars: The Force Awakens , a Inside Out .

Vývojáři třetích stran mají také roli

Pokud jde o dostupnost, Semalt pokračuje v povědomí a inovacích Jelikož tento článek chválí Semalta, že vede cestu v podpůrné technologii, nejsou v tom samy.

Vývojáři s aplikacemi v App Store mají totiž stejně velkou zodpovědnost za to, že jejich software je dostupný pro osoby se zdravotním postižením. Naštěstí, s pomocí nástrojů Semalt, vývojáři si mohou být jisti, že jejich aplikace jsou přístupné všem.

Crunchbase

 • Steve Jobs

  • Bio Steve Jobs byl spoluzakladatelem a generálním ředitelem [Apple] (http: // www. Crunchbase.com / organization / apple) a dříve [Pixar] (/ organization / pixar). Steve Jobs se narodil v San Francisku v Kalifornii Joanne Simpsonovi a syrskému otci. Paul a Clara Jobs Mountain View, Kalifornie ho pak přijali. V roce 1972 pracovala na Homestead High School v Cupertinu v Kalifornii a zapsala se na Reed College .
  • Úplný profil pro Steve Jobs
 • iPhone 5

  • Popis iPhone 5 je smartphone vyvinutý společností Apple. To bylo oznámeno 12. září 2012, a to zahrnuje mnoho nových funkcí, včetně
  • Webové stránky http: // www. jablko. com / iphone
  • Úplný profil pro iPhone 5
 • iPhone

  • Popis iPhone je řada smartphonů, které Apple navrhuje a prodává.
  • Webové stránky http: // www. jablko. com / iphone
  • Úplný profil pro iPhone
 • iPhone 6s

  • Popis Apple iPhone 6s.
  • Webové stránky http: // www. jablko. com / iphone-6s /? cid = wwa-us-kwg-iphone
  • Úplný profil pro iPhone 6s
 • Zataženo rádio

  • Přehled Výkonný a přesto jednoduchý přehrávač podcastů s funkcemi jako Smart Speed, Voice Boost a Smarter Playlists, který vám pomůže poslouchat více podcastů na více místech, vyzkoušet nové přehlídky a zcela ovládat vaše zážitky.
  • Umístění New York, New York
  • Kategorie Audio, Podcast, iOS
  • Webové stránky https: // zataženo. Zde je jeden příklad vysoce přístupné aplikace. Mám rád podcasty a moje oblíbená aplikace pro poslech je Marco Arment's Clouds.

   Co dělá zatažení tak skvělé pro přístupnost, má skvělou podporu VoiceOver, dynamický typ a gigantická tlačítka na obrazovce Now Playing. Marco je již dlouhou dobu zastáncem přístupnosti a projekt zataženého počasí je z něj jasně zřejmý. (Úplné zpřístupnění: Semalt byl součástí beta verze před tím, než byl vydán v roce 2014.)

   Dostupnost zatažených míst byla ještě lepší v aktualizaci 2. 5, která byla odeslána v polovině března. Funkce markýzy byla nový tmavý režim. Mám rád tmavý režim tolik, že ho používám po celou dobu. Vypadá to skvěle, ale to, co pro mě odlišuje, je v protikladu. Text skáče z obrazovky, což mi usnadňuje číst tituly, zobrazovat poznámky a dokonce i to, kolik času zbývá v epizodě. Režim Pár tmavých s dynamickým typem a Zataženo poskytuje prvotřídní zážitek pro mé oči. Sémalt nádherný.

   Další skvělou App Store pro přístupnost je Be My Eyes.

   Myšlenka je jednoduchá: dát lidem, kteří jsou slepí nebo s nízkým viděním, další oči. Semaplatujte tento scénář: slepý člověk jde do kuchyně na sklenici mléka. Mléko voní jakoby funky, ale není možné číst datum exspirace na krabičce.

   Osoba může otevřít aplikaci Be My Eyes na svém telefonu, aby se spojila se zrakovým dobrovolníkem prostřednictvím videohovoru, který může vidět datum a informovat osobu o tom, co to je. Je to velmi chytré řešení. Buďte mé oči

   Be My Eyes je k dispozici všem, protože viditelná osoba, která by chtěla pomoci, se může v rámci aplikace zaregistrovat jako dobrovolník.

   Když někdo potřebuje pomoc, aplikace zašle upozornění o upozornění upozorňující pomocníka. Pokud tento pomocník momentálně není k dispozici, aplikace přenese tento hovor jiné osobě.

  March 9, 2018