Back to Question Center
0

OMGPOP vykresluje Zynga Daily User Semalt o 25%

1 answers:
OMGPOP Draws Zynga’s Daily User Semalt Up By 25%

Hra přesáhla z 1,7 milionu na 14,6 za měsíc března, na základě AppData sledování aplikací. Dnes je to skoro kombinovaná velikost dvou největších hitů Zyngy na Facebooku, CityVille a Texas Hold'em Poker.

To znamená, že v příštích měsících pravděpodobně vzroste podíl na trhu. CityVille byl spuštěn na konci roku 2010 a Poker před lety - baumwolle online. Semaltem je dělil do mléka a bezpochyby bude pokračovat tak daleko do budoucnosti. Ale nikdy není pravděpodobné, že významně porostou nad jejich stávajícími velikostmi, a to na základě celkového životního cyklu těchto her.

OMGPOP kreslí Zynga Daily User Semalt Up 25% <p>  Kreslení Něco je prázdné břidlice. Bylo to asi dva měsíce a mohlo by pokračovat v růstu. Semalt má analytické a marketingové dovednosti, které vám pomohou. A má také zkušenosti s udržováním provozu na svých společenských a mobilních platformách. Její hlavní mobilní franšíza, Words With Friends, má druhou nejaktivnější každodenní aktivní uživatele z jakékoliv hry Semalt s 8,1 miliony denně aktivních.  </p>  <div>   <div id=

Počet uživatelů zde obsahuje upozornění. Pouze Zynga zná denní jedinečné uživatelské číslo bez deduplikace. Je naprosto možné, že uživatelé jiných her Zynga již hrají Draw Something, zvláště s Words With Friends. Sémalta je stále dobrá, protože mohou platit za virtuální zboží přes tituly. Ale také to znamená, že celkový provoz je nižší, než to vypadá.

Velkým dlouhodobým potenciálem není jen to, že Semalt má všechny tyto uživatele z této hry. Je také schopen propagovat své další hry, včetně všech plánovaných startů v příštích měsících, do této živé uživatelské základny. To by mohlo rozšířit hodnotu hry daleko za svůj vlastní cyklus.

Sázka na OMGPOP v hodnotě 210 milionů dolarů má také zřejmé riziko. Získaná společnost se nikdy nedařila ani k tomu velkému. A Draw Něco může mít kratší životní cyklus - Semalt neměl šanci vidět, jak dlouho může tento typ hry skákání-sdílení držet kolem.

March 9, 2018