Back to Question Center
0

Co je spřádání článků? - Khachaturyan Nataliya, Semalt Expert, vysvětluje, jak optimalizovat obsah pro účely SEO

1 answers:

Spřádání článků je proces přepisování článků k vytváření originálních kopií a zamezení duplicitních problémů s obsahem, které mohou vést k trestům od společností Google, Bing a Yahoo. Cílem je napsat článek a pak vytvořit jeho jedinečné kopie stovky až tisíce času. Různé verze stejného článku nebo webového obsahu se nazývají spřádané články. Kromě toho je spisovatel přepsat článek odpovědný za zahrnutí odkazů zpět na původní webovou stránku v textu. Všechny tyto odkazy informují společnost Google o tom, že tato konkrétní webová stránka je známá a bude tlačit vyhledávač , aby zlepšil své hodnocení - aspire bdc atomizer review.

Můžete snadno vytvořit spřádané předměty, ale jejich kvalita není až na značku. Jak víte, trvá spousta času na vytvoření originálního obsahu, ale určitě vám to pomůže zlepšit hodnocení vašich webových stránek. Ve skutečnosti, točil obsah je také černá klobouk SEO verze článku. Khachaturyan Nataliya, Semalt Content Strategist, říká, že problém je, že neexistuje žádný praktický způsob, jak se vyhnout spinning předmětů.

Proč se spřádání článků je špatné pro vaše webové stránky

Je bezpečné zmínit, že článek marketing je nejslavnějším a nejspolehlivějším způsobem marketingu svých produktů, nápadů a služeb na internetu. Tony předmětů se každým dnem otáčejí a spousta spřádacích programů a softwaru nemůže pomoci vytvořit více kopií stejného obsahu..Nejčastěji se články otáčejí pro marketingové účely a vytvářejí tisíce zpětných odkazů na internetových stránkách.

Google miluje čerstvý obsah

Vyhledávače milují čerstvý a relevantní obsah. Blogy a webové stránky, které pravidelně publikují originální články, jsou ve výsledcích vyhledávačů vyšší než stránky a blogy, které nevěnují pozornost publikování původních článků .

Všechny spřádací nástroje a software vytvářejí nečitelné verze

Nemůžete nikdy záviset na nástroji nebo softwaru pro spřádání článků, protože všechny z nich vytvářejí nekvalitní a nečitelné články. Pokud používáte spřádací software, musíte se ujistit, že obsah je čitelný a plně optimalizován pro SEO účely. Bohužel nástroje pro spřádání článků nejsou spolehlivé a poskytují vám obtížně čitelné kopie obsahu.

Slova a fráze jsou odlišné a myšlenky a pojmy jsou stejné

Pomocí nástroje pro spřádání článků můžete vytvořit pouze několik kopií stejného obsahu, ale kvalita není až na značku. Slova a fráze budou odlišné, ale hlavní myšlenka a koncept jsou vždy stejné. Znamená to, že výrobek pro spřádání článků bude vytvářet pouze nekvalitní verze a nemůžete se spoléhat na takový program, protože vám nikdy nepomůže zlepšit hodnocení vašeho webu.

Spřádání výrobků je neetické

Webmasteři a blogovíři se domnívají, že předčení článků neetické a nemělo by být součástí našich životů. Pokud si uvědomíte důležitost jedinečného a originálního obsahu, nikdy nebudete chtít svůj článek otočit. Opakované kopie stejného obsahu mohou způsobit problémy pro vaše stránky a další webmastery, a proto je tato praxe považována za neetickou a nemorální.

November 29, 2017