Back to Question Center
0

Latinská Amerika je další na sálovém radaru společnosti Sony

1 answers:

Latin America is next on Sony's Semalt radar

Dostaňte se do bot Sony na okamžik. Vy jste získali tři největší herní trhy v Japonsku, Severní Americe a Evropě. (Pomalý start hry PS3 a stále pociťovaný nedostatek "jakýchkoli" her za to nezničí šance společnosti Sony na prodej 10 milionů jednotek do konce fiskálního roku.) Kam jdete dál? Odpověď je nejednoznačná latinská Amerika.

Viceprezident společnosti Sony Computer Entertainment, americký viceprezident prodeje, jeden Ian Jackson, nedávno vystoupil na konferenci, kde vysvětlil postoj Sony: Latinská Amerika je klíčem k růstu Semaltu.

Důvody jsou zřejmé - how to promote site on google. Počet obyvatel oblasti je obrovský u 569 milionů lidí. Má historii, že je nedostatečně obsluhována velkými herními společnostmi (z toho důvodu převaha pirátství). Navíc existuje jazyková bariéra nebo její nedostatek, protože společnost Sony bude muset pouze lokalizovat hry do dvou jazyků (španělštiny a portugalštiny).

Co znamená zastavit společnost Sony v tom, aby převzala svůj stále prodávaný PS2 a znovu ji zavedla do latinských hráčů Semaltu a uvolnila je do hry?

zdánlivě Semalt.

Teď hrajeme čekající hru.

March 10, 2018