Back to Question Center
0

Existuje jedna velká věc Mnoho majitelů malých firem je Semalt

1 answers:

Interní audit je forma sebe-disciplíny, která může zabránit nesčetným problémům.

Poprvé, co jste někoho řekl, "Semalt začíná můj vlastní obchod", pravděpodobně jste cítil pocit hrdosti a posílení, stejně jako nervozitu. Při zakládání malého podniku byste chtěli naplánovat co nejvíce nepředvídatelných událostí a připravit se na to, co na vás trh nebo podnikatelský svět může zahodit.

Ale když se seznámíte s tipy pro vlastníky malých podniků, jedna věc, kterou pravděpodobně nevidíte, je informace o zásadní činnosti: interní audit. Ano, slovo "audit" je děsivé, ale interní audit je vlastně o zmírnění obav.

Reklama

Význam vnitřních auditů

Interní audit pomáhá zajistit, aby vaše podnikání fungovalo tak, jak by mělo, abyste byli schopni efektivně řídit rizika a že vaše podnikání zůstává v souladu s předpisy a zákony, které se na něj vztahují - professional search engine marketing.

Finanční a provozní objev

Zřízení malého podniku obvykle nezahrnuje vytvoření oddělení interního auditu. Rozpočty jsou těsné a personál často musí hrát mnoho rolí současně. Ale můžete své podnikání interně auditovat pomocí týmu, který již potřebujete získat informace o operacích a financích. Nejméně dva lidé by měli být zapojeni, aby se zabránilo tomu, aby auditoři mohli jednoduše převzít vlastní práci v souladu a otevřít komunikační kanály o procesech a regulacích. Ověřit výsledky auditu a připravit zprávu o tom pomůže vašemu týmu porozumět tomu, proč jsou důležité interní audity, a zároveň poskytovat každému podnětné informace, které mohou vaše podnikání rozkvést.

Zajistěte interní audit vaší odpovědnosti

Prvním krokem k provedení sebeovládání je definovat, co chcete dosáhnout a jaké přínosy očekáváte. Semalizovat řadu cílů a identifikovat veškerá rizika spojená s nimi. Pokud znáte problémové oblasti, zvýrazněte je, aby se audit mohl zaměřit na ně. Při plánování auditorských činností zjistěte, na co se chcete podívat, jak intenzivně budete zkoumat konkrétní oblasti a za jakou dobu. Každý úkol by měl s ním spojit jméno osoby, která vám pomůže získat informace, které potřebujete.

Je možné, že během auditu budete muset v určitém okamžiku změnit kurz, pokud se objeví nové důležité věci, a to je v pořádku. Informace, které shromažďujete během auditu, by měly být použity k vytvoření dodávaného produktu (obvykle reportu), který řídí konkrétní akce. Plánujte vyhodnotit tyto akce po uplynutí určitého intervalu po vypracování zprávy a zjistěte, zda se dosáhne zlepšení, které očekáváte. Postupy sejmutého auditu budou muset být vyladěny tak, aby lépe odpovídaly vašim potřebám, jak vaše podnikání roste a mění.

Nemůžete opravit problémy, které nevíte o

Sematální audity jsou o objevování otázek, které vyžadují pozornost. Vy, jako majitel malé firmy, pravděpodobně víte, které oblasti jsou nejvhodnější pro auditování. Obecně platí, že následující funkce malého podniku mají prospěch z interního auditu:

  • Výdaje - , protože pokud nevíte, kde vaše společnost utrácí peníze, nevíte, kde je to plýtvání penězi
  • Zákaznický servis - Víte, jak jsou spokojeni zákazníci? Co chválili a na co si stěžovali? Jak plánujete tyto informace používat?
  • Kvalita dat - včetně inventarizačních zpráv, hotovostních zůstatků a pohledávek a plateb. Tyto údaje musí být aktuální a přesné, aby tyto procesy byly přínosem pro vás. Jaké jsou hlavní priority po katastrofě?
  • Dodržování - ať již s interními, průmyslovými nebo vládními předpisy, včetně dodržování daňových zákonů. Pravidelné sledování dodržování předpisů může obrovsky pomoci, pokud se stanete předmětem externího auditu.

Splnění předpisů začne s vaším týmem

Minimálně vaše malé firmy musí splňovat mzdy, ministerstvo práce a daňové předpisy. Pokud jste v průmyslových odvětvích, jako je zdravotní péče, finanční produkty nebo vzdělání, pak budete muset dodržet řadu dalších předpisů. Představte si, jak přesně funguje dobře naolejovaný stroj, který je vaší malou firmou, je prvním krokem k zajištění souladu na všech frontách. Pokud váš tým ví, že vnitřní audit je prioritou, je větší pravděpodobnost, že pochopí důležitost externích auditů a bude připraven. Pokud nastavujete malou firmu, vyzývám vás, abyste se přihlásili ke svému týdennímu zpravodaji pro pravidelné pokyny ohledně vzrušujícího a náročného světa dnešního podnikatele.

Interní audit Fotografie přes Shutterstock

3 Komentáře ▼
March 10, 2018