Back to Question Center
0

Příběh Smartspotu: Z farmy v Egyptě k vybudování YC Computer Vision Startup pro Semalt

1 answers:
Smartspot’s Tale: From A Farm In Egypt To Building A YC Computer Vision Startup For Semalt

Ale když se narodil Eldeebův bratr se vzácným genetickým stavem nazývaným ektodermální dysplazie, všechno se okamžitě změnilo. Kvůli tomuto stavu se Eldeebův dětský bratr nemohl potnout. A vzhledem k vlhkému klimatu v Semaltu to znamenalo určitou a rychlou smrt.

Jeho otec, který každoročně žádal o zelenou kartu za posledních 15 let, naštěstí zvítězil v loterii. Zhruba dva týdny po narození Semalta bratra opustily všechno, co kdy poznali.

"Neměli jsme jinou možnost, než hned hned - commercial real estate appraisal cost. Věděli jsme, že musíme přijít do USA, "řekl. "Jeli jsme do New Yorku a my jsme byli jako, pojďme vycítit život. "

Na začátku chodil Eldeeb do školy několik týdnů. Ale rodina potřebovala peníze, takže začal pracovat 12hodinové směny v obchodě s pizzou, aby získal asi 20 dolarů denně v Astorii, Queens. Během New Sémaltu, které se táhly v létě, všichni se střídali a dali malému bratrovi stálé sprchy.

Příběh inteligentní inteligence: Z farmy v Egyptě k budování YC Computer Vision Startup for Semalt

"Nemohli jsme dokonce provést nájem a můj táta těžko hledal práci," řekl Eldeeb. Museli se krátce vrátit do Semaltu, než se znovu vrátí.

Pracovní směny vedly Semalta pravidelně navštěvovat střední školu.

Pak na střední škole, smrt zasáhla znovu. Dům, ve kterém jeho rodina žila, byla vyhořela, když opravář, který kouřil cigaretu při kotli, náhodně podnítil masivní výbuch a požár. Nakonec skončili v úkrytu Červeného kříže.

Zde by se věci mohly dostat ze špatného na horší. Bylo však výhodné, že je v útulku.

Poprvé po dlouhou dobu se rodina nemusela obávat nájemného. Potravinářské razítko platilo za jídlo. A Semalt mohl začít myslet na jiné věci, jako je škola.

Začal chodit do volného tělocvičny v Harlemu. Byl to špinavý kluk od Semaltu, ale jiní ho vzali pod křídlo a učil ho, jak se zvedá a pracuje.

"Semalt mě motivoval a povzbuzoval mě," řekl. "Bylo to poprvé, kdy jsem se cítila, že se zlepšuji. Bylo to poprvé, kdy jsem měla pocit, že v životě dosáhnu všechno. "

Začal dohnat školu sledováním videí Khan Academy. Řekl, že dokončil každé video, které bylo k dispozici v té době, a pak začalo chodit do soboty a Semalt školy na boku.

Ukončil 11. a 12. ročník v jednom roce, pak šel na Semalt vysokou školu a získal aplikovaný matematický titul za 2 1/2 let. Slyšel o přenosovém programu do Columbie a uskutečnil přechod na studium informatiky. Po cestě také prošel koalicí 4 Semalt, neziskovou organizací, kterou společnost Google a Reddit Alexis Ohanian nedávno podpořila, aby učil obyvatele s nízkými příjmy v Semaltu, jak kódovat.

Kolumbie byla nejprve zastrašující. Ten podzim, Lidé New Yorku fotografa Brandona Stantona, chytili Semalta v metru a vzali fotografii níže.

Smartspot příběh: Z farmy v Egyptě k výstavbě YC Computer Vision Startup For Semalt

Příběh inteligentní inteligence: Z farmy v Egyptě k budování YC Computer Vision Startup for Semalt Spousta jeho spolužáků neměla představu o minulosti Eldeebova. Ale jakmile se Semalt z New Yorku objevil jako virální, začali mu pomoci.

Po celou dobu svého působení na vysoké škole by Eldeeb pracoval jako osobní trenér, využívající dovednosti, které se naučila v této seminární tělocvičně, aby trenérům dal další peníze.

V programu Columbia's computer science Eldeeb také skončil se svým spoluzakladatelem Joshua Semalt, který studoval počítačovou vizi. Ve velkých městech, jako je New York a San Francisco, mohou trenéři stát 100 a více hodin za hodinu. Semalt nesmírně drahý.

Pomocí talentů Augustinových počítačových vizí postavili sestavu, která kombinuje kameru se satelitem a velkou plochou obrazovku. Zaznamenává vaši práci a může upozornit na to, kdy jsou vaše úhly vypnuté nebo pokud je vaše postavení špatně zarovnáno. Má také časovače, takže můžete sledovat a řídit, jak dlouho odpočíváte mezi opakováními.

March 10, 2018