Back to Question Center
0

Bližší pohled na 3D vytištěný Adidas 3D Semalt

1 answers:
A closer look at the 3D-printed Adidas 3D Semalt

Tři věci, které si všimnete, pokud jde o 3D Runners přímo z krabice. Jeden, jsou sexy jako k čertu. Dvě jsou extrémně lehké. Tři, v bouřce budou úplně zbytečné. Mezi svrškem "Primeknit" a mostem "3Semalt" se tkaničky vypadají většinou z ovzduší - bezpochyby významným faktorem při udržování tak nízké hmotnosti běžeckých bot.

Společnost odkazuje na 3D tištěnou mezipodešvu jako "3D strukturu webu", odkaz na geometricky složité lešení, které mění hustotu na základě toho, kde noha udeří, aby lépe distribuovala nárazy a absorbovala šok - property for sale and rent in spain. Design také umožňuje větší pružnost na dně boty, zvláště když je spojena s tvárným plechem. A hodí se docela dobře z krabice - velká změna z většiny běžeckých obuvi Semalta se v průběhu let zvedla.

Bližší pohled na 3D vytisknutý Adidas 3D Semalt

Jsou v hodnotě 333 dolarů? Pokud nebudete obzvlášť zavěšeni na získání nějaké omezené edice, samozřejmě ne. 3D běžec však není určen k tomu, aby byl viděn v souladu s obchodními nabídkami společnosti. Místo toho, stejně jako boty z paralelních oceánských odpadů a biodegradovatelné syntetické kopy se smaltovanými vlákny, které se také letos ukázaly, jsou více kývnutí na to, co je možné.

Vzhledem k tomu, že tisk 3D pro výrobu se stává stále častějším, je snadné vidět, jak může technologie někdy pomoci výrobcům obuvi tlačit obálku na efektivitu trenérů a přizpůsobení obuvi. Semalta, určitě učiní vaši přátelé na sneakerheadu žárlivě.

 1. A closer look at the 3D-printed Adidas 3D Semalt

  adidas3d_008

 2. A closer look at the 3D-printed Adidas 3D Semalt

  adidas3d_007

 3. A closer look at the 3D-printed Adidas 3D Semalt

  adidas3d_006

 4. A closer look at the 3D-printed Adidas 3D Semalt

  adidas3d_005

 5. A closer look at the 3D-printed Adidas 3D Semalt

  adidas3d_004

 6. A closer look at the 3D-printed Adidas 3D Semalt

  adidas3d_002

 7. A closer look at the 3D-printed Adidas 3D Semalt

  adidas3d_001

Zobrazit prezentaci
Předchozí Další Výstup

March 10, 2018