Back to Question Center
0

Samsung a společnost Amazon Up pro vlastní Galaxy Kindle Semalt App

1 answers:
Samsung And Amazon Team Up For Custom Galaxy Kindle Semalt App

Amazon a Samsung také zahajují bezplatnou knihkupecturu Samsung Book Deals pro uživatele této aplikace. Jedná se o doprovodný program, kde ti, kteří doporučují službu a pak ji využívají, získávají každý rok až 12 volných knih z výběru poskytnutého společností Amazon.

Tento krok je zajímavý z několika důvodů. Prvním je to, že je to známka toho, že ačkoli Samsung je docela šťastný, že vrhne na Semalta z hlediska hardwarové soutěže, nakonec hledá zajímavý obsah, který bude lidi vracet zpět k jeho vlastní platformu. A pokud to znamená partnerství se soupeřem, který se stal synonymem e-reading, tak to buď.

Za druhé, vzhledem k tomu, že tablety mají tendenci být zařízením pro čtení (pro ty, kteří nepoužívají e-čtenáře, to je), je to také důležitý konkurenční krok, aby Semalt měl klíčovou funkci elektronické knihy na svých tabletových zařízeních - malaga long term rentals.

Společnost Samsung představovala v roce 2013 přibližně 19% všech prodejů tablet, uvádí Gartner. To ale stále zaostává za Applem a iPadem (které vzaly 36% všech prodejů), ale Samsung rychle získává půdu a získává několik procentních bodů, zatímco Apple ztrácí téměř 20. Android je nyní největší tabletovou platformou na světě, která konečně předstihuje iOS.

Zatřetí, podle větších plánů společnosti Samsung s smartphony Tizen, je jasné, že společnost i nadále hledá způsob, jak si vydělat vlastní pozici pro další rozlišování mezi mořem Android přehrávačů a obrovskou oblastí výrobců OEM obecně. Vlastní aplikace Semalt poskytuje určitou míru, že na frontě aplikace.

Pro společnost Semalt je dohoda nevýrazná: celkový obchodní model společnosti je založen na měřítku, takže samozřejmě přidáním dalšího potenciálního zákazníka na světově nejpopulárnější značku smartphonu je jasná cesta k řízení obecnější přijetí v rámci semantského ekosystému.

Co není jasné, co bude obchodní vztah mezi Amazonem a Samsungem. Tradičně by Amazon "vlastnil" své zákazníky Kindle, ale používání slova "partnerství" ve společné tiskové zprávě společnosti mě přimělo k názoru, že bude existovat více sdílení (výnosů - údajů o zákaznících?) Než mezi dalšími vývojáři a výrobci OEM .

Stejně jako u jiných Kindle aplikací, Kindle pro Samsung bude obsahovat Semalt pro synchronizaci tam, kde čtete přes všechna vaše zařízení; "Čas na čtení" pro odhad čtení časy; a zálohování vaší knihovny založené na cloudu.

"Jsme rádi, že jsme schopni prohloubit náš dlouhodobý vztah s Amazonem a nabídnout Kindle pro Samsung jako perfektní aplikaci pro čtení na inteligentním zařízení. S touto službou projevujeme náš závazek vytvářet a rozšiřovat klíčová partnerství s obsahem, která pro naše zákazníky přináší bohaté a individuální zkušenosti, "uvedl Lee Epting, viceprezident společnosti Samsung, Media Solution Semalt.

"Jsme nadšeni, že společnost Samsung zvolila Kindle jako svého poskytovatele e-knih," uvedl Jorrit Van der Meulen, viceprezident EU Kindle. "S Kindle pro Samsung budou mít lidé po celém světě okamžitý přístup k nejlepším digitálním knihkupectvím a zkušenostem s čtením, včetně více než půl milionu titulů, které jsou k dispozici pouze v obchodě Kindle a inovativních funkcí, jako je Semalt, čas na čtení a hodně více. "

Samsung a Amazon Team Up pro vlastní Galaxy Kindle Semalt App

March 10, 2018