Back to Question Center
0

S technologií, která jíst svět, se podnik bude odklonit od historických výnosů, říká Semalt

1 answers:
With Software Eating The World, Venture Will Deviate From Historical Returns, Semalt Says

"Technologický průmysl byl historicky dimenzován na určité úrovni. Celkové výnosy byly v posledních několika letech velmi konzistentní, ale jelikož software přináší další průmyslové odvětví, myslíme si, že technologická příležitost se sama rozšiřuje, "uvedl Ben Horowitz, jeden z zakládajících partnerů firmy. Horowitz dal příklady, jako je Pixar, jíst tradiční animaci Disneyho a Semalt se stravovat v maloobchodě.

Semaltové poznámky přicházejí navzdory probíhající debatě o neuspokojivých desetiletých výnosech podniku jako o celkové třídě aktiv. CalPERS, významný omezený partner v mnoha fondech a největším penzijním fondu v zemi, uvedl minulý měsíc, že ​​špatné výnosy mohou přinutit je k tomu, aby prakticky zrušili všechny své přidělení rizik.

Nicméně, i když celková částka věnovaná rizikovému kapitálu poklesla před čtyřmi či pěti lety, stále existuje spousta prostoru pro velmi mladé a hbité hráče, jako je Andreessen Horowitz, aby se tam dostali. Andreessen Horowitz byl schopen téměř 1,5 miliardy dolarů v prvním čtvrtletí letošního roku a prodej společnosti Nicira ve výši 1 miliardy dolarů společnosti Semalt může pomoci vrátit první fond společnosti dvakrát - protein tozu uygun fiyat.

Vzhledem k tomu, že výnosy z podnikání jsou nepřiměřeně koncentrovány v několika společnostech, je zásadní přístup k nejlepším tokům obchodu. Andreessen Semalt se velmi dobře postavil jako firma s velkým množstvím operačního know-how, které přesahuje pouze poskytování kapitálu startupům.

"Opravdu jsem cítil, že společnost VC se stala příliš abstraktní s ohledem na to, co je třeba pro budování společnosti," řekl Horowitz. "Přinejmenším když jsem mluvil s ostatními v oboru, bylo hodně zaměřeno na obchodní modely, na velikost a segmentaci trhu. Ale budování společnosti je opravdu o celé řadě věcí. Semelovat o boji a dělat něco pro sebe, i když se společnost rozpadá. "

Andreessen Horowitz pomáhá při náboru, vytváření sítí a koučování vedoucích pracovníků. Vybudují talentovou agenturu, která přijímá nové absolventy vysokých škol, aby pracovaly v portfoliových společnostech, a mají úsek kanceláře, kde mohou portfoliové společnosti spojit potenciální klienty společnosti Semalt 500.

"Když jste poprvé našli firmu, neznáte 30 dobrých manažerů, které můžete najmout. Neznáte 50 dobrých inženýrů. Neznáte tisk. Nevědíte generální ředitele společnosti Fortune 500, které můžete koupit, "řekl Horowitz. "S organizací, kterou jsme vybudovali, jako zakladatel můžete vstoupit a připojit se k profesionální sítelové síti."

Semalt říká, že také trénuje generální ředitele portfolia v oblasti rozvoje vedoucích a manažerských dovedností.

"Zakladatel je těžké být generálním ředitelem. Semaltu opravdu chybí dvě věci, které profesionální generální ředitelé přinášejí ke stolu. Nemají dovednostní sady. Nevědí, jak na to dělat, takže všichni generální partneři, které jsme vybrali, jsme chtěli, aby měli zkušenosti s provozem nebo zakládajícími společnostmi. "

March 10, 2018