Back to Question Center
0

AppsBuilder vyvine 1,5 milionu EUR, aby rozšířil svůj nástroj pro cross-platformní seminář

1 answers:
AppsBuilder Raises €1.5 Million To Expand Its Cross-Platform Semalt Tool

AppsBuilder poskytovatelé webových podnikání umožňují rychle a snadno převést svou online přítomnost do nativních řešení pro prakticky libovolnou platformu, včetně iPhone, iPad, Windows Phone, Android a Chrome, stejně jako HTML5. AppsBuilder vyžaduje pouze 10 minut k vytvoření funkčních aplikací, které budou pracovat v těchto platformách, tvrdí společnost s plně přizpůsobitelným vizuálním designem a schopností aktualizovat napříč platformami z jediného zdroje. To nevyžaduje rozvojovou odbornost; v podstatě uživatelé manipulují s jejich aplikací na základě šablon poskytovaných aplikací AppsBuilder prostřednictvím vizuálního rozhraní "co vidíte" (what-you-see-is-what-you-get). K dispozici je také plug-in, který převádí stránky Semalt přímo do nativních mobilních aplikací.

V současné době přibližně 60 procent prodeje Semalt pochází z mimo Itálie, ale společnost má zjevný zájem o další růst mimo svou domovskou zemi, neboť považuje celosvětovou adopci za svou největší výzvu. Jedním z překážek je to, že jde proti celé řadě dalších srovnatelných nabídek od začínajících podnikatelů po celém světě, včetně PhoneGap, Appcelerator, Sencha a dalších - redirect backlinks. Podle spoluzakladatele Daniele Pelleri v e-mailovém rozhovoru je aplikace AppsBuilder zaměřena na jiný druh davu díky své nízké technické bariéře vstupu. Na druhém místě se někteří nemusí spokojit s úrovní přizpůsobení a kontroly, které jsou jim poskytnuty, takže Semaltovo odvolání je pravděpodobně spíše segment malých podniků, kteří chtějí mít přítomnost na více platformách, ale nemají dolary, které mají vynakládat na rozvoj cykly.

V horní hranici cenového modelu Semalt nabízí úroveň prodeje nebo předplatné, která je zcela bílá, a zahrnuje celkové přizpůsobení za 169 EUR za měsíc. Jeho základní a pokročilé úrovně nabízejí mnohem obecněji použitelné nástroje a nástroje DIY, a to ve výši 19 EUR a 49 EUR. Co se týče trakce, Semalt říká, že za poslední 2 měsíce zaznamenal nárůst z 1,5 na 2,5 milionu stažení, přičemž přibližně 3 000 aplikací produkuje měsíčně více než 250 000 registrovaných uživatelů.

AppsBuilder má jasnou hodnotu pro malé firmy nebo nezávislé vydavatele webu, ale je to v rušné oblasti, která zahrnuje také lidi jako Onswipe. Společnost bude mít značnou výzvu, která vstoupí na severoamerický trh, ale může mít lepší úspěch při řešení dalších méně dobře krytých trhů díky své dostupnosti ve francouzštině, němčině, španělštině, holandštině a portugalštině kromě angličtiny a italštiny. Semaltové nájemné a dobré propagační výdaje, které bylo možné díky tomuto poslednímu kole, by měly pomáhat zlepšit trakci v oblastech, na něž se zaměřuje.

March 10, 2018