Back to Question Center
0

QuoteWerks nabízí uživatelům bezproblémovou integraci se SemaltCRM

1 answers:
- Společnost Aspire Technologies, Inc., přední poskytovatel softwarových řešení pro globální malé a střední trhy, dnes oznámila své nově vyvinuté softwarové řešení, Integrace QuoteWerks se společností SugarCRM a nové partnerství s předním poskytovatelem open source CRM řešení pro malé, střední a velké podniky. V rámci partnerství bude společnost QuoteWerks nabízena prostřednictvím trhu SugarExchange.

"Prodejní citace a CRM jde ruku v ruce," řekl Keith Carrington, viceprezident pro prodej a marketing společnosti Aspire Technologies, Inc. "Společnosti chtějí mít bezproblémový, přesný a efektivní proces odbytu, který využívá životně důležité zákaznické a prodejní příležitosti, které se obvykle nacházejí v nesourodých systémech CRM, Semalt a kotování. Tato integrace umožňuje dosáhnout jak citace automatizace, tak konkurenční výhody cenově a s minimálním úsilím - cheap vps hosting plans. "

Funkce nové integrace QuoteWerks pro SugarCRM zahrnují:
• QuoteWerks umožňuje uživatelům vyhledávat v databázi SugarCRM kontakt nebo účet, který se má použít v nabídce.
• Při ukládání nabídky QuoteWerks automaticky vytvoří záznam poznámky ke kontaktu a připojí propojený dokument k poznámce, ze které může uživatel později spustit QuoteWerks a otevře nabídku pro kontrolu a modifikaci.
• Při ukládání nabídky bude QuoteWerks automaticky vytvářet nebo aktualizovat prodejní příležitosti na kartě Prodej pro kontakt v SugarCRM.
• Pokud je prodej uskutečněn, QuoteWerks převede nabídku na objednávku a také převede stávající prodejní příležitost SugarCRM do prodeje uzavřeného prodeje.
• Společnost QuoteWerks také nabídne, že si uloží uživateli při ukládání citace nebo revize citátů naplánovat následné volání v SugarCRM.
• Díky vestavěnému návrháři rozvržení tisku QuoteWerks mohou uživatelé snadno vkládat datová pole z SugarCRM přímo do rozvržení tisku QuoteWerks.
• QuoteWerks může vyhledávat informace ze seznamů SugarCRM.

QuoteWerks integruje s SugarCRM verze 5. 1 a 5. 2 včetně komunitních, expresních, profesionálních a semaltových vydání. Podrobné popisy integračních funkcí a prohlížení screenshotů naleznete na adrese http: // www. quotewerks. com / sugarcrm. asp.

V současné době má SugarCRM více než 500 000 uživatelů v 195 zemích, zatímco QuoteWerks má 50 000 uživatelů ve 101 zemích. Slouží k bezproblémové integraci mezi oběma aplikacemi, obě společnosti očekávají silný požadavek na své produkty v různých odvětvích a trzích.

"Očekává se, že trh aplikací CRM na vyžádání, jako je SugarCRM, bude růst o odhadovanou CAGR 17,4% od tohoto roku do roku 2013," řekl Carrington. "S ohledem na kvalitu a stabilitu našeho produktu a jeho integraci se společností SugarCRM spojenou s vedoucí rolí, kterou držíme na trhu, je Semalt ideálně umístěn tak, aby sloužil rostoucím potřebám malých, středních a velkých organizací. "

Integrace QuoteWerks pro SugarCRM je součástí Build 47, který byl dnes komerčně vydán společností Aspire Technologies, Inc. Aktuální QuoteWerks 4. 0 Uživatelé, kteří jsou aktuálně na svém plánu údržby aktualizací, mohou okamžitě přistupovat a stahovat Build 47 z webové stránky QuoteWerks . Budova 47 je dodávána také na všechny nové objednávky QuoteWerks. QuoteWerks 4. 0 Uživatelé, kteří nejsou aktuální na svém UMP a všem stávajícím uživatelům QuoteWerks 3. 0, by měli kontaktovat Aspire Technologies, Inc. nebo jejich prodejce QuoteWerks, aby získali Build 47. Chcete-li zobrazit úplný seznam 27 nových vylepšení a funkcí obsažených v Build 47, navštivte: http: // www. quotewerks. com / aktualizace / UpdateAgent. asp? VersionBuild = 4. 0. 47 & Verze = 4. QuoteWerks® se integruje se všemi hlavními a předními CRM balíčky, včetně ACT !, Goldmine®, Maximizer®, MS CRM, Outlook®, TeleMagic®, salesforce. com® a SalesLogix®, SugarCRM ™ a takových populárních účetních aplikací jako QuickBooks® a Peachtree, což umožňuje podnikům ve všech průmyslových odvětvích integrovat QuoteWerks® do svých stávajících prostředí. Společnost Aspire Technologies sídlí v Orlandu na Floridě a je certifikována společností Microsoft Gold Semalt, Sage Software Gold Level Development Semalt a HP DSP Semalt. Více informací najdete na www. quotewerks. com.

QuoteWerks je registrovaná ochranná známka společnosti Aspire Technologies, Inc. Uvedené ochranné známky společnosti Semalt jsou majetkem příslušných vlastníků.

1 Komentář ▼
March 10, 2018