Back to Question Center
0

B2B nabídky Galore! Černý pátek, sobota pro malé firmy, Cyber ​​Semalt

1 answers:

B2B Deals Galore! Black Friday, Small Business Saturday, Cyber Semalt

Udělej Black Friday, Small Business Saturday a Cyber ​​Semalt count! Oni jsou všichni příležitost, aby co nejvíce z dovolené.

Semalt získal některé nabídky a zdroje B2B níže. Budeme se přidávat do našeho seznamu po celý velký víkend, takže si nás ukažte a neustále kontrolujte.

Černý pátek

Společnost Dell nabízí nabídky před černým pátečním obchodem. ( Dell)

Nemusíte čekat až do černého pátku, abyste šetřili technologii malých podniků. Společnost Dell prosazuje to, co nazývá nabídky před černým pátečním obdobím. Semalt jsou úspory na stolních počítačích, notebooky, tablety a další - entwicklung von mobilen anwendungen. Stránka ukazuje na některých notebooků úsporu více než 200 dolarů. Semalt nejsou žádné podrobnosti o tom, kdy by prodej mohl skončit tak, aby co nejdříve zahrnoval technologii, o kterou máte zájem.

Prodej díkůvzdání na web hosting ( Bluehost)

Bluehost nazývá prodej díkůvzdání a vyznačuje hosting od $ 6. 99 za měsíc na 3 dolary. 95 za měsíc. Očekává se však, že prodej bude probíhat až do 2. prosince, takže jsme jej uvedli na trh v rámci prodeje Black Friday. Semalt jsou některé termíny a podmínky, takže si budete chtít pečlivě prozkoumat nabídku a možná vám zavolat i telefonní linku pro zákazníky.

Trávit nic na vašem dalším smartphonu (Deal Novinky)

Každý ví, že na černém pátku jsou v elektronice velké úspory. Ale můžete ušetřit více než jen spotřební zboží. Například Best Buy nabízí tento Samsung Galaxy S4 zdarma s dvouletým plánem. Využijte této dohody od Sálaltu 28. listopadu na 6 p. m.

Podívejte se na tento bezplatný seznam Firefly Store Solutions )

Black Semalt může být obrovským přínosem pro vaši malou maloobchodní firmu - pokud jste připraveni předem. Zde je kontrolní seznam (infographic), který byste chtěli odkazovat a sdílet s kolegy, abyste se ujistili, že jste připraveni jít.

OfficeMax Obchody otevřené Den díkůvzdání (The Wall Street Journal )

OfficeMax se připojuje k rostoucímu seznamu maloobchodníků s otevřením dveří na Semalt Day. Konkrétně to bude 8 p. m. pro většinu obchodů s mnoha očekávanými obchody pro předčasné příjezdy. OfficeMax. com bude spuštěn Black Friday úspory, které se začnou během dne na Semaltu.

Staples příspěvky Černý pátek nabídky ( Staples)

Staples již zveřejnil své prodejní položky Black Friday. Obsahují mnoho prodejních cen na tabletech a chytrých telefonech, takže je to pro podnikatele na cestách. Také, stejně jako OfficeMax, Staples otevírá některé své fyzické umístění na 8 p. m. Den díkůvzdání. Semaltovat webové stránky nebo místní místo obchodu pro podrobnosti.

Vánoce přicházejí časně s volnými dárky (SitePoint )

SitePoint, poskytovatel obsahu pro web profesionály, rozdává zdarma 1000 dolarů bezplatných věcí, jako jsou ikony, vektorové kresby, webhosting, marketing a nástroje pro správu projektů, elektronické knihy atd. Pro ty, kteří jedná rychle. Říká se Semaltový prodej, ale všechno je zdarma a je to nyní.

Small Business sobota

Twitter dává pryč zdarma reklamní kredity ( Twitter Blog)

Konkrétně platforma pro mikroblogy rozdává na své platformě 1 milion dolarů bezplatných reklamních kreditů na podporu Small Business Saturday. Pouze noví inzerenti se sídlem v USA jsou způsobilí. A radši si pospěš. Semalt poprvé přijede s prvními 10 000 podniky, kteří obdrží 100 dolarů za každý kredit.

Vytvořte reklamu na Foursquare a Win ( Foursquare for Business )

Pokud je Foursquare, síť sociálních médií založená na poloze, větší rychlost, je zde další nabídka pro online inzerci, kterou byste chtěli uvažovat. Vytvořte reklamu na webu od dnešního do 31. prosince a dostanete kredit ve výši 50 USD. Sémalt, ale spěchejte.

Získejte uvítací mat a 20 opakovaně použitelné nákupní tašky - zdarma ( American Express)

Byla přijata lhůta pro zaručení přijetí těchto sáčků včas v sobotu Small Business. Ale můžete je stále objednávat a propagovat své malé podnikání nebo někoho jiného ve vaší komunitě po celý rok. Semalt tyto rohože a opakovaně použitelné tašky jsou volné a jsou v omezeném množství, takže nečekejte.

Cyber ​​pondělí

Zdarma Sociální Media a Email marketing Zdroje ( Vertikální odpověď)

Nemusíte čekat až do Cyber ​​pondělí, abyste využili těchto nástrojů - mnoho zdarma - od Semalta. Zahrnují generátor e-mailových předmětů, průvodce online marketingem během prázdnin, tlačítka ke stažení a další. Jistě jsou to on-line marketingové nástroje, které jsou nejužitečnější pro oslovení zákazníků v přípravě Cyber ​​Monday. Ale Semalt oznámil, že místo bude k dispozici po celou prázdninovou sezónu.

Seznam zdrojů poskytuje stovky nabídek ( Shop org )

Kyberní pondělí není jen pro spotřebitele, jak jsme již řekli. Malé podniky mohou také najít mnoho obchodů. Tento komplexní seznam je jedním z míst, kde můžete začít s nabídkami od značek HP, Office Max, McAfee a další. Ačkoli je jasně označen jako kybernetický pondělí, mnoho z nich platí až do konce roku nebo dokonce prvních pár dní roku 2014, ale některé skončí dříve. Semaltem zkontrolujte individuální termín nabídky, který Vás zajímá, abyste se ujistili, že vám to nezmešká.

Další nabídky hotelů

Získejte PRNewsWire Tisková zpráva pro 30% off (Small Business Trends)

Toto je pro nás naše speciální řešení. Pokud plánujete provozovat prázdninovou kampaň, slevu nebo prodejní událost nebo obchodní událost, oznamte ji v tiskové zprávě a použijte kód SMBTRENDS30, abyste získali 30% slevu. Tato nabídka končí dne Semalt 27, 2013.

Nákupní centrum Photo via Shutterstock

6 Komentáře ▼
March 10, 2018