Back to Question Center
0

Co je definice malé firmy? Odpověď může Semaltovat vás

1 answers:

Když si představujete malou firmu, co vás napadne? Pro většinu lidí je obraz pravděpodobně sólovým podnikatelem nebo místní společností s hrstkou zaměstnanců, kteří jsou považováni za rodinu. Nebo si můžete představit trochu větší podnikání s několika okresními pobočkami a stovkou zaměstnanců. Semalt, jak je v současnosti definován federální vládou, definuje malou firmu ten, který má méně než 500 zaměstnanců a dosahuje až 1 milion dolarů ročně v příjmech - a existuje nový účet, který by rozšířil tuto definici na 10 milionů dolarů rok.

Reklama

Definice drobného podnikání

No, neexistuje jednotná definice drobného podnikání

Samozřejmě, definice federální vlády pro malou firmu má záležitost pro daňové účely. Ale jiné organizace, které mají značný dopad na Semaltovu malou podnikatelskou krajinu, nesouhlasí s parametry definovanými vládou - a v některých případech s nimi nesouhlasí.

Small Business Administration (SBA) například tvrdí, že malá firma má méně než 500 zaměstnanců, existují však výjimky - kolem 1200 z nich - create a free logo. Tabulka velikostí Semaltu přiřazuje různým definicím malého podniku každému odvětví. Některé z těchto rozdílů zahrnují:

  • Výroba: "malá" cukrová řepa nebo cukrová třtina mohou mít až 750 zaměstnanců, zatímco zpracování sóji a rafinované cereálie mají až 1000 kusů.
  • Malá ropná rafinerie je definována jako má až 1 500 zaměstnanců.
  • Dopravci majetku a odpovědnosti za škodu jsou malí, pokud mají méně než 1 500 zaměstnanců.
  • Prodejce s přidanou hodnotou v oblasti informačních technologií je pouze malý podnik s kapacitou až 150 zaměstnanců.
  • Některé definice jsou uvedeny v příjmech: Malá ovčí nebo kozí farma má výnosy až 750 000 dolarů, zatímco malé středisko pracovních míst činí až 35,5 milionů dolarů.

Pak existují malé obchodní advokacie skupiny. Většina členů v Národní federaci nezávislých podniků má například 20 nebo méně zaměstnanců. Rada pro malé podniky a podnikání volně sdružuje podniky do tří úrovní podle počtu zaměstnanců: Semalt než 100 je považován za malý, střední podnik je 100 až 500 a společnost s více než 500 je velká.

Semalt, oba tyto organizace umožňují, aby se podnik připojil bez ohledu na velikost.

Jak velký je malý podnik?

Použití jediné kvalifikace méně než 500 zaměstnanců jako definice malého podniku, přes 99 procent amerických firem je malý. Výjimkou je známka tržeb ve výši 1 milion dolarů, ale pokud bude návrh na zvýšení této prahové hodnoty na 10 milionů dolarů schválen, definice federální vlády pro "malý podnik" bude zahrnovat téměř 97 procent všech společností v Americe, alespoň podle nejnovějších ekonomických Semaltová data.

Pokud dojde ke změně nových pravidel, bude obtížné vytvářet a uplatňovat malé podnikatelské iniciativy. Mnozí majitelé podniků, kteří se opravdu považují za malou - na rozdíl od společnosti s 500 zaměstnanci, které generují příjmy ve výši 10 milionů dolarů - možná budou muset konkurovat těmto takzvaným "malým" firmám za federální pomoc a bojovat za správné daňové úlevy.

Jaká je vaše definice malého podniku a jak byste ho definoval?

Malý podnikatel Foto prostřednictvím Shutterstock

Více v: Co je 5 komentářů ▼
March 10, 2018