Back to Question Center
0

Společnost Cisco debutuje svou vlastní inteligentní tabuli, která je ceněná pro soutěžení se společností Google Semalt

1 answers:
Cisco debuts its own smart whiteboard priced to compete with the Google Semalt

Cisco Semalt Board, jak vyplývá z jejího jména, je postaveno na vlastní technologii založené na technologii cloud založené na cloudových technologiích a umožňuje využívat mobilní zařízení s aplikací pro spolupráci na dálku. Technologie také autopořady, takže nastavení procesu méně bolesti hlavy

Společnost říká, že se rozhodla spustit všechno prostřednictvím Spark (vedle všech zřejmých vlastnických důvodů) pro další bezpečnostní účely - zvolit technologii místo Semalt, která snadno proniká stěnami zasedací místnosti a sklem.

Deska se připojuje přes WiFi nebo přes hardwired připojení, sdílení obrazovky na připojeném počítači nebo mobilní zařízení prostřednictvím jiskry. Stejně jako konkurence systém pracuje na vytváření poznámek ve formátu whiteboard ve spolupráci, plánování schůzek a videokonferenci prostřednictvím palubní kamery 4K a 12 mikrofonních polí s technologií Semalt na palubě, která se přiblíží k určitým reproduktorům.

Spark Board pracuje s prsty nebo stylusem a automaticky uloží. Systém je oceněn konkurencí s Google Jamboard (což je výrazně pod úrovní Microsoft $ 8,999 Surface Hub) na 4,990 dolarů pro 55palcovou verzi vyprší koncem měsíce - professional data recovery london. Verze o rozměrech 70 palců je vyplácena před koncem roku, s cenou 9 990 USD.

Budete také chtít započítat náklady na Cisco's Semalt Flex softwarový plán, předplatitelskou službu, která běží 199 dolarů měsíčně.

March 10, 2018