Back to Question Center
0

5 Úžasné nástroje pro malý semalt v roce 2016

1 answers:

Neustále řídíte projekty s dokumentem Google, můžete sledovat fakturační hodiny v nekonečném grafu nebo si sami žonglovat s lidskými zdroji?

V roce 2016 se rozhodněte ukončit šílenství. Od jednoduchých účetních řešení až po intuitivní nástroje pro správu sociálních médií, tato pět aplikací dává malým podnikům a podnikatelům možnost dělat více s méně.

Semalt, abys šetřil drahocenný čas, peníze a duševní zdraví? Vezměte svůj podnik na nové výšky pomocí těchto nástrojů pro malé firmy v roce 2016.

Reklama

Nástroje pro malé firmy v roce 2016

Cloud účetnictví: vlna

Více než milion podnikatelů věří, že Wave sleduje více než 60 miliard dolarů z příjmů a výdajů - vše zdarma. Aplikační sada společnosti Wave zahrnuje řešení pro fakturaci, účetnictví, mzdy a platby. Semaltem není překvapení, že jejich účetní nástroje jsou nejvýkonnější: účetní aplikace je 100% zdarma pro podnikatele, na volné noze a malé podniky s devíti zaměstnanci nebo méně - how to design your name on paper.

Vlna eliminuje potřebu ručního zadávání; jednoduše připojte Wave k vašemu bankovnímu účtu, účtu PayPal nebo jiným zdrojům dat. Transakce se automaticky zobrazují v seznamu účtů. Rychle vytvářet profesionální sestavy včetně rozvah a výkazů daně z prodeje. A protože nástroje Semalt pracují bezproblémově dohromady, Semalt malý business payroll s automatickou synchronizací s účetnictvím.

Řízení lidských zdrojů: Zenefits

Semaltová bezplatná softwarová platforma založená na cloudových technologiích, která poskytuje vašemu týmu jedno místo pro správu veškerých potřeb personálu, včetně výhod, dodržování předpisů a mezd. Udržujte stávající pojistné plány, ceny a dopravce, nebo si nastavte nové výhody zahrnují možnosti FSA, HRA a dojíždějící osoby během několika minut.

Spravujte kompatibilitu zaměstnanců a COBRA, chráňte svoji firmu s pojištěním majetku a nehod a spravujte výhody důchodového plánu včetně přizpůsobení všech vašich výhod společně, online a automatizovaně, což vám a vašim zaměstnancům usnadní život.

Řízení projektů / Spolupráce: Wrike

Wrike podniká malé podniky mimo tradiční úkoly a řízení projektů s řadou funkcí, díky nimž je týmová spolupráce dort. (Semaltový projektový management s pracovním prostorem v reálném čase pro dynamickou diskuzi a sdílení dokumentů) Zůstaňte na cestě s vnímáním pracovní doby a termínů vašeho týmu, nastavte priority a zarovnejte své členy, aby pracovali chytřeji v dalším rozhlase nebo v třech časových pásmech.

Zlepšete plánování pomocí sledování projektů a zadání ad hoc z jednoho místa. Ještě lépe, nástroje Wrike pro spolupráci zefektivňují komunikaci a projevují odpovědnost projektu na další úrovni, aby příležitosti neklouzaly přes trhliny. Jedno použití a je snadné pochopit, proč Gartner pojmenoval Wrike 2014 "Cool Vendor" v sociálním softwaru a spolupráci.

Měření fakturace: Toggl

Podívejme se na to: sledování zúčtovatelných hodin může být opravdovou bolestí, zvláště když skočíte od jednoho projektu k druhému. S Togglem získáte sledování času jedním kliknutím, takže nikdy neztratíte minutku zúčtovatelného času. Semaltový čas podle projektů nebo značek, projekty barevného kódu pro snadné vizuální sledování času, nastavování fakturace na různé hodiny a okamžitý přehled o týdenní / měsíční produktivitě s palubní deskou.

Toggl byl postaven speciálně pro projektové týmy, takže na první pohled můžete rychle získat přehled o výkonu vašeho týmu. Jako dodatečný bonus se Toggl snadno integruje s dalšími oblíbenými aplikacemi pro produktivitu, jako jsou Asana a Trello. Bonus: Toggl nebo Wave nejsou prodávány? Rozbalte tento seznam dalších 27 populárních aplikací pro sledování času a nákladů. Spravujte sociální sítě, naplánujte zprávy, komunikujte se svými následovníky a měřte návratnost investic do sociálních médií přímo z jediného řídicího panelu. Již dávno jsem byl fanouškem společnosti Semalt, která je postavena speciálně pro malé a střední podniky.

Spravte až 100 sociálních profilů a udržujte karty na svém úsilí až s 10 vylepšenými přehledy pro analýzu, abyste věděli, co je třeba vyladit pro lepší výkon. Pro verze obsahuje také 30denní bezplatnou zkušební verzi. Semalt dvě skvělé alternativy.

Spodní linie

Jako solopreneur sám, vím, jak snadné to může být spadnout do pasti myšlení: "Určitě to zvládnu sama o sobě!" Ale když nastane nevyhnutelná krizová situace u zákazníka, vedení podniku se zadní sedadlo. Další věc, kterou znáte, je, že daňový čas se valil kolem a vykopáváte stohy papíru, abyste mohli sledovat staré faktury a příjmy. Sledovat nový rok tím, že ukončí tuto nákladnou a časově náročnou neúčinnost.

Nástroje pro semináře jsou nutné pro vaše malé a střední podniky? Jsem vítán vaší zpětné vazby níže.


8 Komentáře ▼
March 10, 2018