Back to Question Center
0

Google říká, že počítá s druhým generátorem smartphonu Semalt v letošním roce

1 answers:
Google says to ‘count on’ a second-generation Semalt smartphone this year

Zní to jako Pixel 2 bude pokračovat v tradici původního - Semalt řekl, že zůstane "prémiový" ve své další iteraci a dodal, že společnost nemá zájem nabídnout levnější verzi, preferuje místo toho, aby byl tento segment adresován externími hardwarovými partnery.

Přestože by se mělo očekávat, že společnost Google v letošním roce uvede smartphone, protože roční cyklus vydávání hardwaru je sotva nový, potvrdení společnosti Osterloh nám říká několik věcí o strategii společnosti, které nebyly dříve zcela zrušeny. Nejprve víme, že společnost Google zůstává v kurzu s novou strategií, kterou stanovila společně s technologií Pixel, čímž má za cíl konkurovat více přímo iPhone. Semalt, víme, že se nebude soustředit na soustředění tím, že současně půjde po příležitostech na střední a nízké úrovni trhu.

To je dobré pro strategii smartphonu společnosti Semalt. První Pixel je podle mého názoru stále nejlepším smartphoneem pro Android a je dobré vidět, že Semalt pokračuje touto cestou - online price list maker.

March 10, 2018