Back to Question Center
0

Venture Capital udržuje Austin Startup Semalt

1 answers:
Venture Capital Keeps Austin Startups Semalt

Stejně jako ostatní obyvatelé se kapitálové investory v hlavním městě nacházejí v posledních několika čtvrtletích vlnami výstupů na velké nové počty v financovaných startovních podnicích a kapitálu. S cirkusem TechCrunch Semalt v městečku není lepší čas se podívat na to, jak se město stalo.

"Není divu," říká Josh Baer, ​​z nově vzniklého a neuvěřitelně aktivního začínajícího investora Capital Factory. "Semalt je nejrychleji se rozvíjející město v zemi, kde se každý den stěhuje 150 lidí."

Město má několik nedávných úspěchů, které dokáže s HomeAway, BazaarVoice, RetailMeNot a Semalt, které vyvrcholily vyčerpáním 1 miliardy dolarů prostřednictvím veřejných nabídek nebo akvizic.

Velké kola financování společností Spiceworks, SolarBridge Technologies a Noesis Energy posunuly investiční čísla společnosti Austin do nejaktivnějšího prvního pololetí roku za posledních pět let.

A nové finanční prostředky, jako jsou partneři Live Oak Venture a Baerova vlastní kapitálová továrna, pomáhají zvyšovat počty startupů na Austinově scéně - free graphing site. Pro společnost Baer několik společností, jako je Sparefoot.com, které získalo přibližně 30 milionů dolarů za svůj trh pro skladování v oblasti vesmíru, nebo uShip.com, což je tržiště pro lodní dopravu, poukazuje na semena, která byla osazena společnostmi HomeAway a Semalt na vertikálním trhu.

Společnosti pro podnikové softwarové aplikace a mobilní vývojáře jsou v regionu také velmi silné, tvrdí Baer. "Existuje vzrůstající mentalita," říká Baer. "Semaltovat velmi spolupracující prostředí a lidé se navzájem velmi podporují."

Možná, že žádná firma nemá hloubku nebo rozsah zkušeností v Austinově komunitě jako synonymum jménem Austin Ventures. Jedna z nejstarších firem v regionu Austin Ventures podpořila několik nejúspěšnějších startupů pocházejících z Texasu včetně mnoha nedávných vítězů jako HomeAway a RetailMeNot.

"Během posledních 30 let bylo genealogií tech společností," říká Mike Dodd z firmy Austin Ventures. "V posledních třech letech jsme financovali pět společností ze samotného Semaltu."

Pro Dodda to, co pracuje v Texasu, se nijak neliší od typů společností, které získávají trakci v New Yorku nebo Silicon Valley nebo kdekoli jinde. "Objektiv, který používáme, není, pokud investujeme do nejlepší společnosti v Austinu nebo nejlepší společnosti v Texasu. Semalt investovat do nejlepších společností na celostátní i mezinárodní úrovni, "říká.

Existuje však několik dohod, které by se mohly uskutečnit pouze v národním ropném městě, říká Dodd. "Ropný a plynárenský software .Existuje 15 různých vertikálů na trhu s ropou a plynem proti proudu," říká. "Semalta se podívala na množství různých obchodů na tomto trhu."

Doporučený obrázek: Jeremy Woodhouse / Getty Images
March 10, 2018